نه سیگار و فعال اجتماعی کلید به طول عمر

دانشگاه اتاگو محققان کشف برخی از اسرار طول عمر با تحقیقات جدید آشکار نیست و اجتماعی درگیر در سراسر سن شایع صفات نیوزیلند صد ساله.

دانشیار یورام باراک, مشاور psychogeriatrician می گوید: نتایج نشان می دهد مردم می توانند برخی از کنترل بیش از روند پیری.

“انتخاب نه به دود و ارتکاب به حفظ شبکه های اجتماعی خواهد بود که بهترین سرمایه گذاری را می توانید نسبت به موفق پیری,” او می گوید.

اینکه فعال اجتماعی جسمی به معنی بیرون رفتن از خانه خود و به دور از خانواده و در تعامل با مردم چه که از دیدن دوستان داوطلب و یا شرکت در فعالیت هایی مانند حضور در یک کنسرت و یا بازی گلف, استاد, باراک می گوید.

همراه با همکارش پروفسور پل چسب از وزارت روانی پزشکی و دکتر شارون لیچ از گروه تمرین و بهداشت روستایی دانشیار باراک مجموعه به بررسی متغیرهای مرتبط با فوق العاده سالم افراطی سن.

“این است که ما می توانیم برخی از توصیه ها را امتحان کنید و کمک به مردم سن خوبی است.”

محققان داده های مربوط به 292 صد ساله بودند که به رایگان مشترک بیماری های مزمن مانند دیابت و افسردگی و زوال عقل و فشار خون بالا. آنها همچنین شامل اطلاعات مربوط به بیشتر 103,377 افراد مسن بالای 60. همه این افراد در زندگی خصوصی مسکن در جامعه و نه در سن مراقبت های مسکونی.

نتایج نشان داد تعامل اجتماعی از شرکت کنندگان به موجب آن آنها در حال شرکت در فعالیت های اجتماعی از علاقه دیرینه مشابه بود و در تمام گروه های سنی.

میزان افسردگی و دیابت کاهش یافته است به طور پیوسته با افزایش سن و نرخ زوال عقل کاهش یافته و پس از سن 80. فشار خون بالا افزایش نرخ حدود 30 درصد از سن 60 تا 100 سال است.

شواهدی وجود دارد که ورزش باعث بهبود سلامتی و طول عمر اما در این مطالعه اکثر شرکت کنندگان تا به حال مشابه مشخصات و فعالیت فیزیکی وجود ندارد کافی گسترش مدت یا شدت فعالیت های فیزیکی برای آزمایش اثرات پیری.

اما در میان کسانی که در نظر سنجی بیشترین فعالیت بدنی گروه شد و در بالاترین خطر ابتلا به زوال عقل است.

به عنوان از 2011 وجود دارد تخمین زده می شود بین 400 تا 500 صد ساله زندگی در نیوزیلند. از این کمتر از 40 خواهد بود سالخورده بیش از 105. ميانگين سن از این مصاحبه در اين مطالعه 101.

این صد ساله شد بیشتر احتمال دارد به زنان (75 درصد) و در هر گروه سنی زنان بیشتر احتمال دارد به رایگان از شايعترين بيماریهای مزمن ذکر شده در بالا.

“زنان باید امید به زندگی طولانی تر و در نتیجه احتمال بیشتری برای نمایندگی در صد ساله مطالعات. اما پس از اصلاح برای این مزیت مردانی که آن را به 100 سال سن دارند بیشتر احتمال دارد به رایگان از بیماری های شایع,” دانشیار باراک می گوید.

این مطالعه نشان داد نرخ های بالاتر از صد ساله رایگان از شایع بیماری های مزمن در نیوزیلند از گزارش شده در کشورهای دیگر است.

اما یک توضیح این است که این بررسی در نظر گرفته شده تنها صد ساله زندگی در جامعه بودند که به احتمال زیاد در سلامت بهتر در مقایسه با کسانی که زندگی در مراقبت های مسکونی و یا بیمارستان تنظیمات.

استاد باراک توضیح می دهد که biopsychosocial پایه های قابل توجهی در سلامت و طول عمر در میان صد ساله نامشخص است. عوامل ژنتیکی خاص جغرافیایی و سبک زندگی ویژگی های همه مورد مطالعه قرار گرفته است در تلاش برای شناسایی پتانسیل عوامل مستعد کننده طول عمر استثنایی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه اتاگو. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de