محققان در کوه سینا را در بر داشت که یک رمان کلاس ژن شناخته شده به عنوان long non-coding Rna (lncRNAs) بیان شده در مغز ممکن است نقش مهمی در تنظیم خلق و خوی و رانندگی-فیلم های خاص حساسيت در مقابل انعطاف پذیری به افسردگی است. در یک مطالعه منتشر شده در مجله نورون در مارس 17, تیم برجسته خاص ژن LINC00473 که downregulated در کورتکس مغز زنان تنها, روشن, چرا افسردگی بر زنان دو برابر نرخ از مردان است.

“مطالعه ما فراهم می کند شواهد مهمی جدید خانواده از اهداف مولکولی است که می تواند کمک به دانشمندان در درک بهتر مکانیسم های پیچیده که منجر به افسردگی به خصوص در زنان می گوید:” Orna Issler, دکترا, یک پژوهشگر فوق دکترا در نش خانواده وزارت علوم اعصاب و فریدمن مغز موسسه دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای و نویسنده سرب از مطالعه. “این یافته ها به اساس زیستی افسردگی می تواند در ترویج و توسعه بیشتر موثر pharmacotherapies به آدرس یک بیماری است که به علت ناتوانی در سراسر جهان است.”

گذشته تحقیقات نشان داده است که حدود 35 درصد از خطر ابتلا به افسردگی در هر دو جنس می توان به عوامل ژنتیکی و بقيه به عوامل محیطی در درجه اول استرس قرار گرفتن در معرض. Long non-coding Rna سقوط به دسته سوم: عوامل اپی ژنتیک که فرآیندهای بیولوژیکی که منجر به تغییرات در بیان ژن نه ناشی از تغییرات در ژن های خود را. در حالی که تحقیقات با تمرکز بر نقش lncRNAs در خلق و خوی و افسردگی در مراحل ابتدایی کوه سینا تحت فشار قرار دادند تا مرزهای علم را با نشان دادن قوی مقررات این کلاس از مولکول های مربوط به افسردگی در مغز-منطقه و جنسیت-به شیوه ای خاص.

“کار ما نشان می دهد که پیچیده مغز پستانداران به خصوص با استفاده از lncRNAs به منظور تسهیل مقررات بالاتر عملکرد مغز از جمله خلق و خوی” توضیح می دهد که دکتر Issler “و این که خرابی این فرآیند می تواند منجر به بیماری مانند افسردگی و اضطراب در یک رابطه جنسی-شیوه ای خاص.” محققان دریافتند که این LINC00473 ژن زن-راننده خاص از استرس انعطاف پذیری است که اختلال در زنان افسردگی است. آنها همچنین متوجه شدند این است که یک کلید تنظیم کننده خلق و خو در زنان در آنها این عمل در قشر مغز با تنظیم بیان ژن نوروفیزیولوژی و رفتار است.

به بررسی سهم lncRNAs به افسردگی کوه سینا تیم به نمایش هزاران نفر از نامزد مولکول و با استفاده از پیشرفته بیوانفورماتیک تنگ این زمینه به LINC00473. از طریق ویروسی به واسطه انتقال ژن محققان ابراز LINC00473 در موش بالغ به سلول های عصبی و نشان داد که این استرس ناشی از انعطاف پذیری تنها در موش های نر. آنها دریافتند که این جنس فنوتیپ خاص همراه بود تغییرات سیناپسی عملکرد و بیان ژن انتخابی در موش های نر. که کشف همراه با مطالعات انسان سلول های شبه عصبی در فرهنگ منجر به انتخاب LINC00473 به عنوان نامزد سرب. ژن دیگر در نظر گرفته شده داوطلبان قوی نیز هستند که به طور فعال مورد بررسی قرار گرفت.

“مطالعه ما پنجره را باز به یک کلاس جدید از اهداف مولکولی است که می تواند کمک به توضیح مکانیسم های حاکم بر افسردگی حساسیت و انعطاف پذیری به خصوص در زنان می گوید:” نویسنده مسئول Eric J. Nestler, MD, دکترا, نش خانواده استاد علوم اعصاب در دانشکده پزشکی Icahn, مدیر فریدمن موسسه مغز و دین به صورت علمی و مطالب علمی. “Long non-coding Rna می تواند راهنمای ما به سوی بهتر و بیشتر راه های موثر برای درمان افسردگی و فقط به عنوان مهم به تشخیص این بیماری ناتوان کننده است. کار زیادی باقی مانده است اما ما در ارائه یک کار بسیار امیدوار کننده نقشه راه به دنبال حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im