یک رمان کلاس ضد مالاریا ترکیبات است که می تواند به طور موثر کشتن انگل مالاریا شده است طراحی و توسعه توسط استرالیا و محققان آمریکایی.

در بالینی آزمایش ترکیبات موثر بودند در برابر گونه های مختلف انگل مالاریا از جمله مرگبار پلاسموديوم فالسيپاروم و در مراحل مختلف انگل چرخه. ترکیبات هدف قبلا ناشناخته انگل مسیر و می تواند غلبه بر مسائل موجود انگل دارو مقاومت مداوم و به طور فزاینده ای مشکل فوری.

این محققان امیدوارند که مواد مخدر بر اساس اولیه این ترکیبات به زودی وارد فاز 1 کارآزمایی بالینی.

پژوهش و همکاری بین والتر و الیزا هال موسسه و جهانی شرکت داروسازی MSD منتشر شد در Cell Host & Microbe.

هیجان انگیز جدید توسعه

پروفسور آلن Cowman بین المللی مالاریا کارشناس و معاون مدیر در والتر و الیزا هال موسسه led استرالیا, تیم تحقیقاتی در کنار MSD دانشمند و ما تیم منجر شود دکتر دیوید اولسن.

“این هیجان انگیز جدید کلاس از ترکیبات ضد مالاریا است که می تواند پر کردن یک انتقادی و گسترش شکاف در تلاش های ما برای کنترل و حذف مالاریا” استاد Cowman گفت.

“در بالینی, تست سرب ترکیب WM382 مهار رشد انگل مالاریا در میزبان و مانع انتقال به پشه. این نتایج نشان می دهد که این دسته از ترکیبات بسیار امیدوار کننده به عنوان قوی جدید برای درمان مالاریا. ما امیدواریم که که مواد مخدر بر اساس این ترکیبات به زودی پیشرفت بشر در سه مرحله آزمایش های بالینی.”

WM382 نه تنها کشته انگل مالاریا در خون آن را نیز کشته انگل در کبد و مانع انگل در خون منتقل می شود به پشه, او گفت:.

“این رمان کلاس از ترکیبات بالقوه نه تنها به درمان افراد مبتلا به مالاریا اما همچنین جلوگیری از انتقال این انگل به پشه و در نتیجه توقف انتقال بیشتر این بیماری است. این چشم انداز هیجان انگیز به عنوان زمان داروهای ضد مالاریا کشتن انگل مالاریا در خون اما نه به طور کامل جلوگیری از انتقال” استاد Cowman گفت.

یک بحران در حال ظهور

یک مشکل عمده با زمان داروهای ضد مالاریا است که انگل مالاریا تکامل و توسعه مقاومت به مواد مخدر در طول زمان است.

“بسیار شبیه به آنتی بیوتیک مقاومت در برابر مالاریا مقاومت در حال ظهور بحران” استاد Cowman گفت.

“موثر داروهای ضد مالاریا هستند و نه فقط حیاتی برای فرد آلوده آنها نیز حیاتی برای شکستن چرخه عفونت و یک راه مهم برای رسیدن به هدف از بین بردن مالاریا از شدت بومی مناطق است.”

هنگامی که مقاومت انگل ظهور آن می تواند به سرعت گسترش از طریق یک منطقه و یا حتی در سطح جهان است. “در برخی از مناطق انگل مقاوم به تمام سه خط مقدم مالاریا درمان است. بنابراین رمان داروهای ضروری و مورد نیاز است.”

در سال های اخیر تمرکز تلاش های بین المللی برای توسعه جدید مالاریا مواد مخدر را در محور دو معیار; آنها باید هدف یک رمان روند یا مسیر برای جلوگیری از قبل موجود مقاومت به داروهای کنونی; و آنها باید فعال در مراحل مختلف انگل چرخه.

استاد Cowman گفت WM382 با موفقیت ملاقات هر دو از این معیارها.

“ویژگی های هیجان انگیز از WM382 است که آن را می کشد انگل مالاریا در یک راه بسیار متفاوت به زمان داروهای ضد مالاریا. در بالینی, تست انگل مالاریا که مقاوم به کشنده اثرات زمان داروهای ضد مالاریا به طور کامل در معرض WM382. آن را نیز بسیار دشوار است برای وادار کردن مقاومت به این ترکیب در انگل مالاریا در آزمایشگاه است. این غیر معمول در کشف مواد مخدر و یک علامت مثبت به آن نشان می دهد از آن خواهد شد سخت تر برای انگل مالاریا به دست آوردن مقاومت در این زمینه” استاد Cowman گفت.

مبارزه با مالاریا

بیش از 600 ، 000 نفر-عمدتا زنان باردار و کودکان زیر سن پنج — مرگ ناشی از مالاریا در هر سال است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی یک کودک در آفریقا همچنان مرگ ناشی از مالاریا هر دو دقیقه.

این انگل مالاریا یک چرخه پیچیده. انسان ها آلوده توسط نیش پشه آلوده. انگل مهاجرت به کبد به رشد و تقسیم غیر قابل تشخیص است. آن است و سپس به خون منتشر شده که در آن می توان آن را منتقل به یک پشه و گذشت خود را به قربانی بعدی.

استاد Cowman گفت WM382 هدف مهم آنزیم در انگل مالاریا مسدود کردن عملکرد خود و کشتن انگل. “این ترکیب دارای یک رویکرد دو جانبه برای غیر فعال کردن این انگل است که کمک می کند تا توضیح دهد که قدرت و اثر” استاد Cowman گفت. “آن اهداف plasmepsin IX (PMIX) و plasmepsin X (PMX) دو استاد رگولاتور’ حیاتی هستند که برای انگل زنده ماندن است. PMIX و PMX درگیر در مراحل مختلف انگل چرخه و به دلیل ترکیب بازدید هر دو این اهداف آن است که سخت تر برای انگل به توسعه مقاومت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im