ظهور اخیر ووهان coronavirus (2019-nCoV) قرار داده جهان در هشدار برای قاره انتقال یادآور شیوع سارس — همچنین یک coronavirus — در 2002-2003.

دهه ساختاری مطالعات انجام شده توسط Fang لی از دانشگاه مینه سوتا, et al. نشان داده اند که چگونه ویروس سارس (SARS-CoV) در تعامل با حیوانات و انسان میزبان به منظور آنها را آلوده. مکانیک عفونت توسط ووهان coronavirus مشابه به نظر می رسد. این محققان با استفاده از دانش آنها جمع آوری شده از چندین SARS-CoV گونه — جدا از میزبان های مختلف در سال های مختلف-و آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین-2 (ACE2) گیرنده از گونه های مختلف حیوانات به مدل پیش بینی برای رمان ووهان coronavirus. (هر دو ویروس ها با استفاده از ACE2 به دست آوردن ورود به سلول ، اما آن را در خدمت به طور معمول به عنوان یک تنظیم کننده برای عملکرد قلب.)

“ما ساختاری تجزیه و تحلیل با اطمینان پیش بینی است که ووهان coronavirus با استفاده از ACE2 به عنوان میزبان خود گیرنده” محققان نوشت. که و چند ساختاری دیگر جزئیات این ویروس جدید سازگار با توانایی ووهان coronavirus به آلوده کردن انسان و با برخی از قابلیت انتقال میان انسان ها است.

“نگران کننده اطلاعات ما پیش بینی است که یک جهش منفرد [در یک نقطه خاص در ژنوم] می تواند به طور قابل توجهی افزایش [به ووهان coronavirus را] توانایی اتصال با انسان ACE2,” محققان نوشتن. به این دلیل ووهان coronavirus تکامل در بیماران باید از نزدیک تحت نظارت برای ظهور رمان جهش در 501 موقعیت در آن ژنوم و به میزان کمتر از 494 موقعیت به منظور پیش بینی احتمال جدی تر از شیوع تا کنون دیده شده است.

تحقیقات منتشر شده در مجله ویروس شناسی, مجله American Society for Microbiology. این مطالعه فراهم می کند پایه ابتدایی و تحقیقات بهداشت عمومی در جوامع با اخباری بینش است که ممکن است کمک به مطالعه و نبرد این رمان coronavirus.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گونه جدید از coronavirus بازدید ASM رمان Coronavirus (2019-nCoV) صفحه منابع: https://www.asm.org/Press-Releases/2020/nCoV2019-Resources

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط American Society for Microbiology. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de