ویروس ها و دیگر میکروب های بیماری زا تاثیر نوع پاسخ ایمنی میزبان خود را توسعه خواهد شد در برابر آنها. در برخی موارد غالب پاسخ شامل آنتی بادی و پروتئین های ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن است که به طور خاص به تشخیص بخش هایی از تهاجم میکروب و واسطه نابودی آن است. در موارد دیگر سلول های ایمنی هستند و آموزش دیده برای تشخیص میکروب و منجر به حمله علیه آن است.

دانشمندان به طور گسترده مورد بررسی مکانیسم هایی که منجر به هر دو آنتی بادی و یا با واسطه سلول پاسخ و حدود 10 سال پیش یک سیگنال رمان پیشنهاد شد به عنوان ماشه از یک سلول به واسطه پاسخ. در یک مطالعه بیلور محققان دکتر ویلیام دکر دکتر متی Halpert دکتر Vanaja Konduri و همکاران خود در حال حاضر شواهد جامع است که پشتیبانی از این پدیده و پیشنهاد یک مکانیسم برای عمل خود را.

کلاسیک پاسخ ایمنی

تحقیقات نشان داده است که دو عامل مرتبط با میکروب ها به طور قابل توجهی بر نوع پاسخ ایمنی است که غالب است. در یک دست هستند میکروبی قطعات (قطعات از پروتئین یا مواد ژنتیکی به نام پاتوژن های مرتبط: الگوهای مولکولی یا PAMPs) و در محل میکروب آیا آنها تمایل به داخل یا خارج سلول است. سلول را به معنی به رسمیت شناختن PAMPs ? برخی سلولی پروتئین های تشخیص PAMPs داخل سلول در حالی که دیگران تشخیص PAMPs خارج سلول است.

تحقیقات بر روی ویروس ها نشان داده است که زمانی که ویروسی مواد ژنتیکی تشخیص داده شده است در داخل سلول یک پاسخ ايمنی سلولی توسعه, در حالی که تشخیص پروتئین های ویروسی خارج از سلول باعث بادي واسطه پاسخ.

اجرای این پاسخ ایمنی سلولی شامل پروتئین ها به نام تشخیص الگو گیرنده یا PRRs. Antigen-presenting سلولها مانند سلولهای دندریتیک هستند که در مراحل توسعه خاص پاسخ ایمنی است. در طول این اولین گام antigen-presenting cells نمونه هر دو داخل سلولی و خارج سلولی در محیط های با اتصال PAMPs به خود PRRs. به رسمیت شناختن یک PAMP توسط یک PRR در خطر زنگ هشدار و هشدار از بقیه سیستم ایمنی بدن به حضور یک خارجی میکروبی مهاجم.

یک رمان مکانیزمی که باعث یک پاسخ ايمنی سلولی

علاوه بر این به خوبی مورد مطالعه سیگنال های که واسطه کلاسیک پاسخ های ایمنی بیلور محققان پیشنهاد کرده اند و نشان داد یک مکانیزم های مختلف که هدایت پاسخ ایمنی نسبت به یک تلفن همراه ، این مکانیزم جدید نیز شامل نظارت از هر دو داخل سلولی و خارج سلولی محیط اما در طبقه های مختلف از پروتئین ها به نام اصلی مجتمع بافتی یا MHC. MHC کلاس I متصل پروتئین قطعات در داخل سلول در حالی که MHC کلاس II متصل پروتئین قطعات در حال حاضر در خارج از سلول است.

“این مکانیزم به نظر می رسد به اتفاق بیشتر زمانی که برق آسا یک عفونت ویروسی رخ می دهد گفت:” دکر دانشیار پاتولوژی و ایمونولوژی و نویسنده مسئول این کار است.

زمانی که یک ویروس مشتاقانه proliferates بخش هایی از پروتئین های ویروسی را می توان به وفور در داخل و خارج از سلول است. یکی ممکن است نتیجه این وضعیت این است که مشابه پروتئین قطعات متصل به MHC کلاس I و کلاس II پروتئین در antigen-presenting cells.

وقتی این اتفاق می افتد و در رابطه با سایر بیماری های التهابی نشانه “پاسخ باعث شده است که ترویج یک سلول با واسطه ایمنی در برابر این ویروس گفت:” دکر که او نیز عضو بیلور را دن ل دانکن مرکز جامع سرطان. “در این مورد پاسخ بستگی ندارد خاصی PAMP ساختار. به جای آن بستگی به این واقعیت است که قطعات از ویروس توسط MHC کلاس I و II را یکسان اسید آمینه دنباله.”

“در این مطالعه ما تعریف شده در مدل تجربی سیستم های است که ما را قادر به مطالعه این مکانیزم خاصی و بدون دخالت از مکانیسم های کلاسیک. ما در بر داشت شواهد کافی است که پشتیبانی از رمان ساز و توصیف زیادی سنسور مولکولی پیچیده ما پیشنهاد می کنیم نقش مرکزی در مقایسه توالی اسیدهای آمینه داخل سلولی و خارج سلولی پروتئین قطعات” گفت: Halpert مربی ایمونولوژی در بیلور و نویسنده اول این کار است. “اگر چه تحقیقات بیشتری مورد نیاز است پیش بینی ما این است که این رمان ساز و پتانسیل های بالینی مهم در برنامه های کاربردی.”

تحقیقات نشان داده است که به طور طبیعی توسعه یافته با واسطه سلول ایمنی در برابر عفونت های ویروسی تمایل به مشورت حفاظت است که طول می کشد بیش از آنتیبادی-واسطه ایمنی است که ناشی از برخی از واکسن. نویسندگان پیشنهاد می کنند که این رمان مکانیسم است که هدایت پاسخ ایمنی به سمت سلولی نوع ارائه می دهد یک فرصت ارزشمند برای طراحی واکسن که ممکن است وادار موثر تر و با دوام همراه مبتنی بر ایمنی در برابر حال و آینده بیماری های ویروسی و همچنین در برابر سرطان. نکته مهم دکر است که اجرای این استراتژی در آزمایش های بالینی از جمله یک مطالعه به قصد درمان سرطان لوزالمعده (NCT04157127) با توجه به باز کردن در ژوئن 2020 در بیلور سنت لوک مرکز پزشکی.

این مطالعه با پشتیبانی در بخش پیشگیری از سرطان و موسسه تحقیقات تگزاس (CPRIT) اعطای RP110545 یک رسیدن به جایزه از الکس ایستاده لیموناد سرطان دوران کودکی پایه و اساس و NIH R01 AI127387. این پروژه نیز پشتیبانی می کند در بخشی از Cytometry و همراه مرتب سازی هسته ای در کالج پزشکی بیلور با کمک های مالی از NIH (AI036211, CA125123 و RR024574).

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کالج پزشکی بیلور. Original نوشته شده توسط آنا ماریا رودریگز Ph. D.. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de