رمان پژوهش سرعت تهدید تشخیص, پیشگیری از ماموریت ارتش

تهدید تشخیص و پیشگیری ضروری است برای اطمینان از ایمنی و امنیت warfighters. محققان توسعه داده اند یک راه برای سرعت بخشیدن به پردازش بسیار زیادی نمودار و داده های کارآمد ترین استفاده از مدرن ارتش منابع محاسباتی قبل و در طول سرباز استقرار.

نمودار را به دلخواه انتخاب نمایش اطلاعات برای مدل سازی بسیاری از دنیای واقعی سیستم شامل اشخاص و روابط. چنین سیستم ها و نمودار ها به طور گسترده ای در چندین مکان به عنوان به خوبی به عنوان نظامی حوزه مانند Facebook با میلیون ها نفر از کاربران متصل از طریق دوستی, روابط, شبکه جهانی وب, بیوانفورماتیک و حتی DOD برنامه های امنیتی. وزارت دفاع با استفاده از نمودار تجزیه و تحلیل ترافیک که شامل تروریستی-پیگیری و تهدید-تشخیص است.

امروز در داده ها بر محیط زیست این نمودار رشد تا کنون در اندازه بزرگتر و حتی بالا طراحی شده و عملکرد بالا محاسبات سیستم های مانند کسانی که دارای ارتش نمی روند موثر آنها, محققان می گویند.

وجود دارد نیاز به توسعه کارآمد موازی و توزیع شده سیستم های است که می تواند در مقیاس های مدرن سخت افزار کامپیوتر برای پردازش چنین نمودار و گفت: Rajgopal Kannan, یک محقق برای ارتش ایالات متحده در مبارزه با قابلیت های توسعه فرماندهی ارتش آزمایشگاه تحقیقاتی را در زمینه آگاه پردازش شعبه کار در john marshall ARL-غرب در Playa Vista, کالیفرنیا.

“ارتش گسترده منابع محاسباتی باید استفاده کارآمد در مقیاس بزرگ برای حل و فصل تقاضای زیادی برای محاسبات سریع راه حل برای ماموریت بحرانی مشکلات” Kannan گفت.

Kannan همکاری در این پروژه محققان از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. این تیم متمرکز شده است در حال توسعه با سرعت بالا و قابل حمل نمودار تجزیه و تحلیل ترافیک ضروری است که برای DOD تجزیه و تحلیل امنیت مانند کشف تروریستی در شبکه های ارتباطی تجزیه و تحلیل شبکه های بيولوژيک و توصیه ضد اقدامات تروریستی.

روش های کنونی نمی مقیاس خوبی به نمودار ها و/یا لازم نیست که آسان برای استفاده و رابط های برنامه نویسی است که این کار در حال توسعه جدید نمودار تجزیه و تحلیل برنامه های کاربردی آسان, او گفت:. این تعهد در برنامه نویسان برای بهره برداری از سخت افزار و سیستم عامل اولیه است که وقت گیر و محدودیت برنامه قابل حمل است و نیاز به کد به بازنویسی های جدید در معماری و شتاب دهنده.

“ما رمان محاسبات موازی چارچوب به نام نمودار پردازش بیش از پارتیشن و یا GPOP است که کاربر پسند و بهینه سازی برنامه نویسی آسان” Kannan گفت. “برنامه نویسان می تواند تمرکز بر توسعه جدید با سرعت بالا برنامه های کاربردی و محافظت از مرور پیچیدگی سخت افزاری زیرین. این چارچوب همچنین سخت افزار agnostic با کد قابل حمل بودن به چندین معماری.”

آن می توان بخش قابل توجهی از سفارشی نمودار پردازش سیستم های DOD مانند کسانی که در حال توسعه تحت دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان سلسله مراتبی شناسایی بررسی بهره برداری و یا کندو برنامه Kannan گفت.

ACM را در معاملات محاسبات موازی ویژه نامه, ویژه, یک مقاله در این تحقیق محاسبات موازی چارچوب مقیاس نمودار تجزیه و تحلیل بر نوآوری در سیستم های نامنظم و برنامه های کاربردی.

“انتشار اطلاعات بین نهادهای به هم پیوسته است بسیار اساسی عملیات” Kannan گفت. “در نظر بگیرید برای مثال معروف رتبه الگوریتم مورد استفاده برای صفحه رتبه بندی در موتورهای جستجو. این شروع می شود با اختصاص اولیه اهمیت/وزن به صفحات وب و سپس شبیه سازی انتشار این اهمیت/وزن همراه لینک که ایجاد اتصالات در وب نمودار.”

تقلید از جمله انتشار بسیار زیادی نمودار قرار می دهد مقدار زیادی از استرس در حافظه سیستم فعلی کامپیوتر Kannan گفت.

برای این منظور محققان طراحی شده مدل های جدید از محاسبات است که می تواند حداکثر استفاده از قدرت حافظه با دسترسی تصادفی و انبارهای موجود در خارج از قفسه-سرور. مدل های خود را محصور در چارچوب پنهان است که تمام جزئیات اسفبار و فراهم می کند یک رابط کاربری ساده برای زندگی برنامه نویسان آسان است.

مثال دیگر این است که کوتاهترین فاصله محاسبات مورد استفاده در تجزیه و تحلیل شبکه های بيولوژيک و یا آنلاین واقعیت-چک کردن که تقاضا بسیار سریع پاسخ.

“چارچوب ما با بهره گیری از قدرت خوشه محاسبات را به سرعت استخراج فراداده از نمودار ها و پاسخ کوتاه ترین فاصله نمایش داده شد در میکروثانیه,” Kannan گفت. “رویکرد ما نشان داده است که با دقت طراحی سیستم های نرم افزاری راندمان از زمینه سخت افزار می تواند به طور قابل توجهی بهبود یافته است.”

این تیم تحقیقاتی را کلید ایده سلسله مراتبی تجزیه برنامه ها: یک کاربر در سطح جلویی باعث می شود برای سهولت در برنامه نویسی همراه با سطح پایین سخت افزار شکلهای هندسی اولیه که منجر به عملکرد بالا.

خود را در چارچوب کاهش زمان اجرای چندین الگوریتم تا 80% و تا 19 بار 9.3 بار و 3.6 برابر سریع تر از زمان شناخته شده در چارچوب مانند Ligra, GraphMat و Galois بود.

“کار ما در استخراج فراداده برای کوتاهترین فاصله محاسبات افزایش یافته قابلیت این روش به طور قابل توجهی” Kannan گفت. “در مقایسه با روشهای موجود ما قادر به پردازش 10 برابر بزرگتر نمودار با 50 برابر سرعت بیشتر. در یک خوشه با 64 سرور های ما می تواند روند کل شبکه جاده ای ایالات متحده در کمتر از یک دقیقه و نیم.”

در علاوه بر این به وزارت دفاع این تحقیقات dual-استفاده از برنامه های کاربردی.

“این نیز مفید است برای داده های بزرگ و شرکت هایی مانند Facebook, Google, Amazon و…. که استخدام و تحلیل نمودار در خدمات آنها را مانند جستجو در وب محصول توصیه و یا دادن تشخیص” Kannan گفت. “کارآمد نمودار پردازش همچنین می توانید باز کردن بینش های جدید در تحقیقات بیولوژیکی مانند تجزیه و تحلیل ژنوم توالی پروتئین و یا انتقال بیماری همه گیر مانند با COVID-19. تحقیقات ما باز خواهد شد پتانسیل سفارشی نمودار پردازش معماری توسعه یافته توسط وزارت دفاع است.”

گام بعدی برای این تیم به مهار قدرت پردازش توزیع شده و سیستم های توزیع شده در حافظه به مقیاس نمودار تجزیه و تحلیل برنامه های کاربردی حتی بزرگتر در آینده نمودار به عنوان بخشی از ساختمان یک تعمیم موازی و توزیع شده پردازش میکند.

در طول این پژوهش و تمام است که آمده و همکاری شده است و ادامه خواهد داد به یک عنصر کلیدی در موفقیت Kannan گفت.

“همکاری نیروی حیاتی پژوهش و مشترک این پژوهش تحت نظارت john marshall ARL باز پردیس ابتکار است که ابزاری در اختیار انتقال فناوری از ایده نشات گرفته از اساسی علمی پژوهشی” Kannan گفت.

Kannan و همکاران خود را از پروفسور ویکتور Prasanna نمودار تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین گروه تحقیقاتی در دانشگاه جنوب کالیفرنیا قادر به پل شکاف میان نظریه علمی و فن آوری در عمل به توسعه محصولات فناوری است که ثابت خواهد کرد که به نفع کلید ارتش نوسازی از جمله اولویت های این شبکه و سرباز مرگبار.

انتشار این نتایج در نشریه مکانهای مانند ACM TOPC و کنفرانس بین المللی بسیار بزرگ پایگاه داده های بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان VLDB بیشتر تاکید بر اهمیت ARL-دانشگاه مشارکت و افزایش دید در warfighter فناوری فضایی, او گفت:.

این تحقیقات با بودجه دولتی توسط دارپا و پشتیبانی شده توسط ARL-USC تعاونی تحقیق و توسعه توافق به تازگی دریافت به رسمیت شناختن از وزارت بازرگانی به عنوان یکی از آزمایشگاه های بالا تاثیر کار مشترک اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de