در حال حاضر کروم می تواند به جلوگیری از تبلیغات است که صافی قدرت خود را از پردازنده

گوگل به توسعه دهندگان ساخته شده است در ویژگی های برای کمک به شما برای جلوگیری از سوء استفاده از تبلیغات است. در اینجا این است که چگونه به نوبه خود آن را در حال حاضر.

مرورگر کروم کاربران را قلب: گوگل توسعه دهندگان در حال نورد از ویژگی های است که neuters سوء استفاده از تبلیغات است که مخفیانه صافی خود را از منابع CPU و پهنای باند و برق است.

این حرکت در پاسخ به گروهی از سایت ها و تبلیغات برای اولین بار متوجه در سال 2017 است که بر روی کامپیوتر کاربر استفاده کنندگان از رایانه به معدن بیت کوین و دیگر cryptocurrencies. به عنوان سایت و یا تبلیغات نمایش محتوای جاسازی شده کد انجام این منابع فشرده محاسبات و سپرده استخراج ارز در یک توسعه دهنده تعیین کیف پول. برای پنهان کردن کلاهبرداری کد است که اغلب به شدت مبهم. تنها نشانه چیزی amiss است در حال whirring طرفداران تخلیه باتری و برای کسانی که توجه افزایش مصرف منابع شبکه.

در یک پست منتشر شده در پنج شنبه, کروم, مدیر پروژه مارشال ول گفت که در حالی که درصد سوء استفاده از تبلیغات بسیار کم حدود 0.3 درصد آنها حساب 28 درصد استفاده از CPU و 27 درصد از شبکه داده ها.

“ما به تازگی کشف کرده اند که در کسری از یک درصد از تبلیغات مصرف سهم نامتناسب از دستگاه منابعی مانند باتری و شبکه داده ها بدون کاربر دانستن در مورد آن” ول نوشت. “این تبلیغات (مانند کسانی که معدن cryptocurrency ضعیف هستند برنامه ریزی شده و یا در حال unoptimized برای استفاده از شبکه) تخلیه می تواند عمر باتری اشباع در حال حاضر شبکه های تیره و تار و هزینه پول است.”

برای محدود کردن عمل کروم است که محدود کردن منابع یک نمایش آگهی می توانید قبل از مصرف یک کاربر در تعامل با آن است. اگر حد رسیده است, آگهی قاب را حرکت به یک صفحه خطا است که به اطلاع کاربر تبلیغ است مصرف بیش از حد بسیاری از منابع است.

برای رسیدن به آستانه برای غیرفعال کردن تبلیغ کروم توسعه دهندگان اندازه گیری نمونه بزرگی از تبلیغات کاربران کروم روبرو می شوند. تبلیغات است که استفاده بیشتر از منابع CPU و یا شبکه داده ها بیش از 99.9 درصد از کلی تبلیغات مسدود خواهد شد. که ترجمه به 4 مگابایت شبکه داده ها و یا 15 ثانیه از CPU استفاده در هر 30 ثانیه یا 60 ثانیه از کل CPU استفاده است.

کروم توسعه دهندگان برنامه ریزی برای آزمایش با محدودیت های بیش از چند ماه آینده و اضافه کردن آنها را به نسخه پایدار مرورگر را تا پایان ماه اوت. هدف از تاخیر در اجرای به آگهی سازندگان و ارائه دهندگان ابزار زمان برای ترکیب این محدودیت به برنامه نویسی خود را. کروم کاربران که می خواهند به نوبه خود این ویژگی را در دیر می توانید با فعال کردن این پرچم در chrome://flags/#enable-سنگین-آگهی-مداخله.

فایرفاکس در سال گذشته اضافه شده یک مکانیزم برای مسدود کردن cryptojacking. آن را با این نسخهها کار با مسدود کردن شناخته شده cryptojacking دامنه. حفاظت مفید است اما whack-a-mole رویکرد مشکل ساز است چرا که دامنه بی اهمیت هستند را تغییر دهید. چندین آنتی ویروس ارائه دهندگان در حال حاضر ارائه شده به معنی برای کاربران به علف هرز از تبلیغات است که شرکت در اصطلاح cryptojacking یا انواع مشابه سوء استفاده. در حال حاضر کاربران کروم یک بومی به معنی انجام چیزی مشابه به همین.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>