در حال حاضر بهترین و بدترین زمان برای راه اندازی HBO حداکثر

مردم در خانه به دنبال برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به تماشای. اما کسانی که این فیلم و نشان می دهد بیش از حد.

در پایان, آن را هنوز هم همه پایین می آید به دوستان است. نزدیک به یک سال پیش WarnerMedia مسجل حقوق به 1990s طنزهای تلویزیونی در یک معامله بنا به گزارش ها به ارزش $425 میلیون. این طرح در آن زمان بود به nab نمایش از Netflix بکشد که در آن انباشته بود سپاه از طرفداران جدید و آن را به WarnerMedia جدید, جریان, خدمات, HBO حداکثر. کافی است برای گفتن زیادی رخ داده است پس از آن.

دوستان رسما چپ Netflix در آغاز سال 2020 و کمی بیش از دو ماه بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار و ادعا هزاران و هزاران نفر از زندگی, هزینه میلیون ها شغل خود و وادار کردن میلیون ها نفر از دیگران به ماندن در داخل برای ایمنی. در ماه های پس از, دوستان , شده است و یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در آمریکا با وجود این واقعیت است که آن را آزادانه در دسترس در هر عمده جریان خدمات. با راه اندازی HBO حداکثر امروز که در حال تغییر است.

به عنوان شما به احتمال زیاد گمان این نمی تواند در آینده در یک زمان بهتر است. اگر چه برخی از کشورهای در حال کاهش خود را Covid-19-مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات بسیاری از مردم هنوز هم به ماندن قرار داده اسکرول و مرور برای نشان می دهد تلویزیون و فیلم. این ممکن است توضیح دهد که چرا هر کسی که راه اندازی جدید HBO حداکثر و جستجو برای دوستان شما ممکن است یک برچسب کوچک است که بار خوانده شده “صبر به پایان رسیده است.” آن را نیز ممکن است بدترین زمان برای راه اندازی یک جریان خدمات. نرخ بیکاری در آمریکا در حدود 15 درصد و اضافه کردن یک هزینه ماهانه به خصوص یکی است که هزینه $15 در هر ماه ممکن است عجیب به نظر می رسد. نه به ذکر است که آخرین جریان رسانه ای سرویس برای راه اندازی—تلفن همراه-تنها سرمایه گذاری Quibi—تلاش برای به دست آوردن کشش چیزی مؤسسین Jeffrey Katzenberg سرزنش مستقیما در coronavirus در مصاحبه با نیویورک تایمز. بیشتر چه, یکی دیگر از خدمات جریان NBCUniversal را طاووس قرار است به زندگی در ژوئیه 15.

که ما به ارمغان می آورد به دیگر مانع HBO در حال حاضر حداکثر چهره: اشباع بازار. به طور کلی خانواده های آمریکایی را پذیرفته اند که آنها نیاز به دو یا سه جریان خدمات قادر به تماشای آنچه که می خواهید به تماشای, اما در برخی از نقطه همه آنها را به انجام یک تحلیل هزینه منفعت. تمام گفته HBO Max—که ترکیبی از طیف گسترده ای از دارایی های متعلق به WarnerMedia از برادران وارنر فیلم و معیار مجموعه, بله, HBO—حدود 10 ، 000 ساعت از محتوا است. که در واقع بزرگتر از تقریبا 3,300 ساعت از محتوا در دیزنی+ اما یک مبلغ جزئي بعدی به Netflix بکشد 36,000 یا آمازون 63,500 ساعت.

HBO حداکثر هر چند که toehold در اینجا—بسیاری از مردم در حال حاضر HBO کابل مشترکین (و HBO Go کاربران) و یا HBO در حال حاضر اشتراک. این مشتریان در حال حاضر دسترسی به HBO حداکثر و احتمال گسترش این کلمه در و سارا لیون WarnerMedia سر محصول تجربه اشاره می کند که مشتری احساسات را نشان می دهد خانواده ها می خواهم چیزهای بیشتری را با هم تماشا کنید. “وجود دارد بسیاری از بحث در این است که زمان مناسب است ؟ ما باید صبر کنید ؟ ما باید در مسیر باقی بماند? در حال کاربران می رویم به فکر می کنم ما در حال استفاده از آنها و یا آنها را خوشحال در مورد ما به آنها محتوای اضافی به تماشای؟'” او می گوید:. “ما تصمیم به ماندن در این دوره است.”

HBO Max subscribers will find a homepage visually similar to that of HBO Go and HBO Now but with more robust features.nbsp
HBO حداکثر مشترکین را پیدا خواهد کرد یک پیام خصوصی بصری شبیه به HBO Go و HBO در حال حاضر اما با قوی تر امکانات. حسن نیت ارائه میدهد از HBO Max

این است که به احتمال زیاد یک حرکت هوشمند. در علاوه بر این به تمام کسانی که HBO مشتریان WarnerMedia همچنین دارای عضلات از پدر و مادر خود شرکت AT&T است که متعهد به سرمایه گذاری 4 میلیارد دلار در HBO حداکثر بیش از سه سال و دارای یک پایگاه مشتری بزرگ خود را. (برخی از AT&T مشتریان در حال گرفتن خدمات جریان به صورت رایگان از امروز شروع.) آن ضرری ندارد که HBO حداکثر همچنین به نظر می رسد نرم و صاف کردن به عنوان جهنم است. پروفایل به خوبی طراحی شده و ویژه ای وجود دارد “هاب” برای خدمات بزرگ-نام محتوای Studio Ghibli, شنا بزرگسالانو DC ، با توجه به برخی از مردمی هنوز هم اشتباه در مورد آنچه که دقیقا HBO حداکثر است و آنچه در محتوای زندگی در آن این ویژگی ها باید کمک کند. آنها همچنین خدمات احساس بیشتر شبیه به یک پلت فرم جایی برای بند ناف-برش به رفتن که نیمه احساس خوب, کابل. (شایان ذکر است که همه دستگاه ها باید HBO Max در راه اندازی. اپل و دستگاه های آندروید گوگل دستگاه های پلی استیشن 4s, Xbox One, کنسول, و بسیاری از, سامسونگ, تلویزیون های هوشمند خواهد شد که دسترسی به برنامه در راه اندازی. WarnerMedia است هنوز هم در معاملات با Roku و آمازون آتش تلویزیون دستگاه.) این نیرومندی و همچنین به عنوان توانایی به رسیدگی به میلیون ها نفر از مشترکین کلیدی است می گوید Omdia آنلاین تصویری تحلیلگر تونی Gunnarsson. “فرض بر این است که این یک پلت فرم ساخته شده برای آینده است.” “این چیزی است که همه خدمات که در اطراف هستند امروز باید انجام دهند در حال حاضر.”

اما به این سوال از محتوا است. کتابخانه HBO حداکثر تا امروز ممکن است قوی اما اگر جریان جنگ ثابت کرده اند هر چیزی آن است که هر سرویس نیاز خود اصل. HBO حداکثر تا کاملا چند از کسانی که در می تواند از جمله امی شومر مستند انتظار امی و آنا کندریک رام-com عشق زندگی. آن را نیز اعلام کرد برخی از بسیار پیش بینی پروژه های آینده زاک اسنایدر برش لیگ عدالت—اما Covid-19 متوقف شده بسیاری از محصولات از جمله 30 پروژه HBO حداکثر به حال در آن کار می کند. (برنامه ریزی دوستان مراسم ویژه ای نیز در خود نگه دارد.) Ted Sarandos Netflix بکشد رئیس محتوای افسر گفته تحلیلگران در یک کنفرانس در ماه گذشته که “ما 2020 تخته سنگ از سریال ها و فیلم تا حد زیادی شات” و اضافه کرد که همه گیر نباید تاثیر این شرکت اجرای محتوا از طریق بقیه سال. HBO Max نیست با راه اندازی کاملا به عنوان بسیاری از اصل به عنوان انتظار می رود.

که همه برگ یکی دیگر coronavirus مرتبط با سوال جواب داده نشده: چه اتفاقی می افتد زمانی که همه گیر است ؟ به طور سنتی تابستان یک دوره آیش برای جریان خدمات—مقایسه چند نفر ثبت نام و در طول این زمان از سال زمانی که آنها به احتمال زیاد به سفر و یا گذراندن وقت در خارج. داشتن مشتریان آینده نگر در مستند می تواند یک مزیت برای HBO Max اما چه اتفاقی می افتد زمانی که هر کس می تواند ترک اتاق نشیمن خود را آزادانه و با خیال راحت ؟ “من این سوال هر روز” Gunnarsson می گوید. “من واقعا نمی دانم که پاسخ به آن.” اما او می افزاید: شانس آنها را در اطراف. “ما شاهد افزایش در افرادی که ثبت نام برای خدمات جریان است که به دلیل بحران است. احساس دل و روده من به من می گوید ما در حال رفتن به دیدن یک خروج دسته جمعی در تابستان.”

به عبارت دیگر HBO Max و سایر خدمات جریان قرار نیست در هر نقطه. همه گیر و یا نه آنها می شود وجود دارد برای شما.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • اجتماعی فاصله تبدیل به هنجار شده است. آنچه ما آموخته است ؟
  • فیلم را نشان می دهد و به rewatch زمانی که شما طلب عادی
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im