در حال حاضر بهترین زمان برای بازی های ویدئویی ری بوت

بازسازی از بازی های مانند Tony hawk’s Pro Skater هستند و به راحتی غذا در یک زمان هنگامی که مردم به آن نیاز دارید.

در فرهنگ عامه نوستالژی میباشد. این درست بوده است برای چندین دهه تجلی در مراسم ویژه برای محبوب نشان می دهد تلویزیون و توییتر dustups بیش از جنگ ستارگان. به تازگی هر چند نوستالژی اتحاد محکم گرفتن آن در یک بخش فرهنگی در عرصه خاص: بازیهای رایانهای. Retro بازی ها همیشه زیر اما به عنوان بسیاری از نسخه های اخیر یا تعویق افتاده است و یا متوقف بازسازی و remasters قدیمی کلاسیک همه هر کسی می تواند بحث در مورد آنها عملا تنها چیزی که در اطراف به بحث در مورد. این احتمال درست باشد در حالی که برای.

هیچ جا این بیشتر آشکار از هیجان بیش از این به تازگی اعلام کرد remasters از Tony hawk’s Pro Skater 1 و 2. کسانی که بازی مسلما تعریف شده اگر نه کامل در اختراع این نوع از ورزش شدید بازیهای رایانهای است که در زمان برگزاری در پلی استیشن 1 عصر و طرفداران هیجان زده به شنیدن از خود بازگشت. چرا نباید آنها بود ؟ بازی های جدید خواهد شد از ویژگی های بیشتر از اصل یاد soundtracks, مراحل و فیزیک از بازی های اصلی و حتی دوباره اسکن شده, مسن, دیجیتال مدل های اسکیت باز, بنابراین بازیکنان واقعا می تواند در تحقق رویاهای خود را از اسکیت به عنوان بازنشسته ورزشکاران بیش از 50. آن را فوق العاده جذاب پروژه.

آن را نیز آشکار یکی. خارج از Animal Crossing: New Horizons—که آن هم چیزی از یک نوستالژی ماشین—اکتیویژن Tony Hawk اعلام یکی از معدود چیزهایی که در بازی واقعا درام هیجان زیادی در هفته های اخیر. تنها داستان دیگر که مقایسه است انتشار Final Fantasy VII Remakeبود که هر دو مورد تحسین قرار گرفته و بحث برانگیز در راه این چیزهایی که تقریبا همیشه هستند. بسیار شبیه به آنها در هالیوود بازسازی و remasters شده اند رفتن نگرانی در بازیهای رایانهای برای یک اما وجود دارد چیزی در مورد این لحظه خاص است که به نظر می رسد غذا به بازی ری بوت به طور خاص است. اگر شما در حال انتظار در روند عبور شما ممکن است انتظار ،

بیایید نه ترک هر گونه طولانی فیل در اتاق: ما در حال صحبت کردن در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان قرنطينه و اقامت در خانه دستورالعمل را وارد کنید آنچه که به نظر می رسد خود را بی حد و حصر هفته همه چیز در حال تنها شدن سخت تر برای همه. مردم در مواجهه با مقادیر از دست دادن و اضطراب در آنها روز به روز زندگی می کند که در بسیاری ممتاز شرایطی هرگز واقعا تا به حال برای مقابله با قبل. و کسانی که با این سطح از امتیاز نیز از عمده تولید کنندگان و مصرف کنندگان از سرگرمی و بازیهای رایانهای. آن را تنها طبیعی است که به عنوان نگرانی افزایش آنها برای پیدا کردن راه خود را به حواس او را پرت از مردم به نوبه خود برای فرار: آنچه, آنها, مصرف, چگونه مصرف می کنند و تصمیمات اتخاذ شده در مورد آنچه که می شود تولید و منتشر شد.

نوستالژی در یک زمان مثل این فراهم می کند خوش آمدید موجودی تسلی. بخشی از دلیل که چرا Tony hawk’s Pro Skater و Final Fantasy VII آنقدر برجسته discussable در حال حاضر این است که اتصال آنها طرفداران به دوره قبل از Covid-19, مستندات و مختلف عدم قطعیت از سال 2020 است. حتی اگر آن زمان نبودند در واقع به عنوان رایگان از ترس و عدم اطمینان به عنوان آنها به نظر می رسد در نگاه به گذشته آنها احساس آرامش و گرم در حال حاضر. این که چگونه نوستالژی با این نسخهها کار; این رنگ بیش از همه چیز به آن را به نگاه زیبا تر و مقدس تر از آن شاید تا کنون واقع بود. برای اثبات نگاه هیچ بیشتر از کسانی که فوق Star Wars توییتر spats.

بیایید نکنید, صنعت بازی های ویدئویی در حال حاضر اجرا می شود در غربت حتی در بهترین زمان است. علاوه بر این هزینه های در حال توسعه بازیهای رایانهای بالاتر نبوده است و با کنسول های نسل بعدی در راه است که هزینه توسعه موظف است برای صعود و حتی بیشتر. رکود اقتصادی موجب شده توسط این بیماری همه گیر است که تنها رفتن به تاثیر صنعت بیشتر در طول چند سال آینده. بازی که متوقف و یا هرگز دریافت زمین—به دلیل مسائل فنی با توسعه و توزیع این سال باعث خواهد شد که اثرات موج دار شدن برای بسیاری از سال است. آن را سخت به تصور آینده ای که در آن قرار دادن یک کت تازه رنگ بر روی یک عنوان می شود بسیار بیشتر گزینه قابل دوام تر از ساخت یک بازی از ابتدا حداقل در کوتاه مدت.

به نظر می رسد تنها احتمال دارد که به عنوان جهان copes با جمعی تروما بازی نیز حرکت به دور از مخاطره آمیز موضوع و به امن نگه داشتن الگوهای—و گاهی اوقات هیچ چیز احساس امن تر از دوباره پخش یک ضربه. خوب است اما تمرکز بر روی به روز رسانی بازی های با گیم پلی جدید conceits و قابلیت های گرافیکی به راحتی می تواند منجر به یک دوره بیشتر متمرکز بر تکرار نسبت به ایجاد چیزی واقعا واقعا جدید است. بازسازی هستند و به راحتی غذا, بعد از همه, و این چیزی است که مردم طلب زمانی که آنها رنج می برند.

وجود دارد هیچ چیز لزوما اشتباه با آرامش غذا یا دلتنگی. بازبینی گذشته می تواند ارزشمند سازمانی به ویژه هنگامی که در حال بازسازی با توجه به اهمیتی که رفت به یک پروژه مانند Final Fantasy VII Remakeکه موفق به حفر هنر در حالی که به طور همزمان reevaluating آن و ایجاد معنای جدید از آن است. اما آن را نیز کمی ناامید کننده به تصور کنید که چگونه تلاش برای ایجاد جدید اصلی و شجاعانه بازی ممکن است بی ارزش در اقتصاد ویدئویی تولید بیش از آینده محدود-به-می شود-rocky چند سال. همانطور که با تمام چیزهایی که در این لحظه در تاریخ آینده نامشخص است اما کسانی که پیدا کردن آرامش در بازسازی ممکن است در شانس. شانس هستند که آنها در حال رفتن به دریافت تعداد زیادی از آنها را.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اطلاعات جنگ بیش از کلروکين کند شده است Covid-19 علم
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • به تازگی بیکار و برچسب زدن عکس برای سکه
  • Sci-Fi دارای یک یادآوری درس برای این بحران
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net