در حال حاضر زمان مناسب برای شروع با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور

زمان معنایی ندارد و ما در حال همه گیر در مقابل صفحه نمایش. شما همچنین ممکن است امن زندگی خود را در حالی که شما همیشه آنلاین.

شانس هستند که شما مثل بقیه از ما هستند و صرف زمان بیشتری را در مقابل یک کامپیوتر از شما استفاده می شود. شما احتمالا به دنبال دیگر علاوه بر دیجیتال خود را به انجام لیست, اما به من اجازه می دهد به یکی فروتن توصیه: شروع به کار با یک برنامه مدیریت رمز عبور. در حال حاضر زمان مناسب.

در اینجا به همین دلیل: بیشتر شما مرور بهتر است رمز عبور مدیران تبدیل شده است. به عنوان شما را در ورود به برنامه های مورد علاقه خود را و وب سایت های آنها از شما درخواست اگر شما می خواهم برای صرفه جویی در رمز عبور خود را به پایگاه داده خود را بنابراین شما هرگز به یاد داشته باشید آن را—و یا حتی آن را وارد کنید—دوباره. و در حال حاضر ما همه با استفاده از رایانه های ما بیشتر از همیشه. ما با استفاده از آنها را به کار نگه داشتن در تماس با خانواده و دوستان بازی بازیهای رایانهای یا فقط کشتن زمان در حالی که خود در انزوا و یا در زیر stay-at-home سفارشات.

بازگشت تا آنچه یک مدیر رمز عبور و چرا من نیاز به یک?

یک مدیر رمز عبور را نگه می دارد آهنگ از همه رمزهای عبور شما با استفاده از در سراسر وب برای خود, ایمیل, برای, خرید آنلاین بانکی و یا پرداخت صورت حساب—بنابراین شما لازم نیست که به آنها یاد داشته باشید. آنهایی که خوب خواهد شد کمک به شما در شناسایی کلمه عبور است که شما مورد استفاده مجدد قرار در سایت های مختلف و یا ضعیف هستند و به راحتی شکسته. آنها حتی می تواند به شما اطلاع هنگامی که یک سایت استفاده می کنید شکسته شده است بنابراین شما می توانید به سرعت تغییر رمز عبور و محافظت از حساب کاربری خود شوید.

“اکثر مردم در واقع پس از تمام قوانین برای رمزهای عبور خوب به دلیل آن است که واقعا سخت به انجام است که بدون یک برنامه مدیریت رمز عبور” می گوید Lorrie Cranor مدیر CyLab امنیت و حریم خصوصی موسسه در دانشگاه کارنگی ملون. “مردم اغلب مقابله با استفاده مجدد از همان رمز عبور در حساب های متعدد. اما در صورتی که رمز عبور می شود نقض در هر یک از حساب های خود را, شما می تواند یک مشکل بزرگ به دلیل حمله خواهد سعی کنید رمز عبور یکسان در تمام حساب های خود را.”

اگر کلمه عبور خود را در حال حاضر ضعیف او توضیح می دهد شانس هستند که یکی از آنها نقض می شود در نهایت به هر حال. اگر شما شده است با استفاده از همان رمز عبور در مکان های مختلف است که حتی بیشتر از اطلاعات شخصی شما در خطر است. “با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور و تولید رمزهای عبور تصادفی برای تمام حساب های خود را, شما به طور قابل توجهی کاهش شانس داشتن رمز عبور خود را به سرقت رفته و اگر آن را به سرقت رفته آن را تنها تأثیری که یک حساب” Cranor می گوید.

و بله, بهترین مدیران رمز عبور هزینه پول (اگر چه برخی از آنهایی که خوب هستند رایگان یا رایگان ردیف) اما این را در نظر بگیرید: هزینه یک مدیر رمز عبور است که به احتمال زیاد کمتر از شما می خواهم به صرف تلاش برای بازیابی یک نقض حساب که شامل تمام اطلاعات شخصی شما و یا آنچه شما می خواهم به صرف یک اشتراک به سرقت هویت سرویس. و قطعا آن را طول می کشد زمان کمتر به مجموعه ای از برخورد هر یک از آن خواهد بود.

پس چگونه می توانم شروع کنم ؟

اگر شما آماده برای جهش ابتدا شما نیاز به انتخاب یک رمز عبور مدیر. وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید اما ما یک راهنمای به بهترین مدیران رمز عبور در اینجا. مورد علاقه ما است یعنی 1Password هر دو به آن شهرت به عنوان یک مدیر رمز عبور و توانایی خود را به ارائه دو فاکتور تأیید هویت است که شما باید کاملا روشن برای هر سرویس است که آن را پشتیبانی می کند. 1Password نیز به خوبی ادغام با برنامه های کاربردی بر روی دستگاه های تلفن همراه و حتی آن را یک “حالت سفر” که در آن شما می توانید حذف اطلاعات حساس از پایگاه داده در صورتی که دستگاه شما به سرقت رفته و یا مصادره شده و سپس بازگرداندن آن را هنگامی که شما—و دستگاه های خود را—در حال امن دوباره.

اگر 1Password شما نیست جم وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر در راهنمای ما از جمله Bitwarden است که به صورت رایگان و Dashlane که بسته های نرم افزاری یک شبکه خصوصی مجازی و ساخته شده است که تبلیغ Super Bowl شما ممکن است به یاد داشته باشید از اوایل این سال است.

در بسیاری از راه های انتخاب یک رمز عبور مدیر بخش سخت است. “بسیاری از بالا مدیران رمز عبور می توانید وارد کردن کلمه عبور است که شما ممکن است ذخیره شده در مرورگر وب خود را. بنابراین اگر شما انجام داده ایم که آن را می سازد شروع به کار با یک برنامه مدیریت رمز عبور بسیار آسان” Cranor می گوید. “اگر شما در میانهی شب و سپس گزینه خوبی است برای شروع با استفاده از مدیریت رمز عبور تنها با چند خود را اغلب استفاده می شود کلمات عبور و سپس اضافه کردن کلمه عبور به آن را به عنوان شما آنها را استفاده کنید. وجود دارد هیچ دلیلی که شما باید برای اضافه کردن آنها را همه در یک بار.” انتخاب یکی که با این نسخهها کار برای شما راه اندازی یک حساب کاربری و فقط با استفاده از دستگاه های خود را راه شما همیشه انجام دهید; اجازه مدیر رمز عبور به بقیه برای شما. اگر شما با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور است که می تواند همگام سازی در سراسر دستگاه های, هر بار که شما با استفاده از یک رمز عبور و یا ایجاد یک جدید امن در یک دستگاه دیگر خود را به روز خواهد شد به صورت خودکار.

استفاده مجدد کلمه عبور کمی سختتر; شما باید برای تغییر آن به صورت دستی در بیشتر قسمت ها. صبور باشید و وقت خود را. آن را به یک پروژه آخر هفته و یا فقط صرف چند دقیقه اینجا و آنجا تغییر بد کلمه عبور برای امنیت بیشتر آنهایی که زمانی که شما یک لحظه. هنگامی که آنها تمام انجام می شود شما احساس بهتری در مورد همه آنها و شما می دانید تمام کسانی که حساب های امن تر هستند. (در حالی که شما در حال تغییر کلمه عبور ببینید اگر خدمات پشتیبانی از دو فاکتور تأیید هویت نیز هست و آن را روشن کنید!)

یک چیز به یاد داشته باشید: مرورگر شما احتمالا در حال حاضر ارائه می دهد برای ذخیره رمزهای عبور شما و ورود به سایت برای شما, اما شما بهتر است با یک stand-alone مدیریت رمز عبور. به راحتی ممکن است وسوسه انگیز اما مرورگر وب خود را تا به بسیاری از وظایف; مدیریت کلمات عبور ممکن است یکی از آنها را, اما آن را قطعا مهم است. در حالی که در مرورگر مدیریت رمز عبور بهبود یافته در طول سال آنها هنوز هم عقب تمام ابزار است که مدیران رمز عبور شما را به مطمئن شوید که شما تمام زندگی دیجیتال خود را امن است از جمله یادآوری شما هنگامی که شما مورد استفاده مجدد رمز عبور ارائه سطوح مختلف از پیچیدگی رمز عبور و گزینه ای برای همگام سازی در سراسر دستگاه های متعدد و مرورگرهای.

البته مدیران رمز عبور خود را نمی, بی عیب و نقص—چیزی است که آن را به امنیت می آید—و از جمله گنجینه ای از اطلاعات خصوصی آنها باید آنها را به یک هدف جذاب برای کاربران ، اما بهترین آنهایی که حتی اگر وجود اشکالات و آسیب پذیری حفظ اطلاعات خود را امن و رمزگذاری شده و تمرکز منحصر به فرد. آنها نمی باید مطمئن شوید که وب سایت بارهای درستی; آنها فقط باید مطمئن شوید که اطلاعات خود را امن است.

“عمده رمز عبور مدیر شرکت سابقه خوبی از رفع مشکلات به سرعت و قبل از اینکه کاربران خود رنج می برند در واقع هر گونه عواقب منفی” Cranor می گوید. “اگر شما در حال حاضر استفاده مجدد از رمزهای عبور شما و یا با استفاده از کلمات عبور ضعیف شما بسیار بهتر است با یک برنامه مدیریت رمز عبور و بدون از یک, با وجود این واقعیت است که مدیران رمز عبور نمی تواند تضمین امنیتی است.”

همانطور که با بسیاری از چیزهای سخت ترین بخشی از آغاز به کار با یک برنامه مدیریت رمز عبور است که شروع شده است. پس همه ما در حال نشستن در مقابل رایانه های ما و در گوشی های تلفن همراه ما در حال حاضر بیشتر از همیشه چرا ساخت یک کمی امنیت به روال عادی خود را? پس از همه, هنگامی که آن را انجام داده است آن را انجام می شود و شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن—و یا از دست دادن دسترسی به یک دوجین حساب فقط به خاطر یک هک کردم—هرگز دوباره.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه فضا تلاش می کند تا شما را بکشند و شما را زشت
  • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
  • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
  • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
  • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im