NSF را تعداد انگشت شماری از نفوذ خارجی موارد ممکن است با توجه به چگونه آن بررسی آنها

بنیاد ملی علوم به نظم 16 دانشمندان برای عدم افشای روابط خارجی.

Maria B. بارنز/NSF

هفته گذشته دانشگاه ایالتی اوهایو (OSU), کلمبوس immunologist آهنگ Guo ژنگ شد جدیدترین علاوه بر این به یک رشد فهرستی از ایالات متحده علمی دانشمندان متهم به کمک به چین به طور غیر قانونی برداشت میوه ها از بودجه فدرال تحقیقات. مانند ژنگ که متهم شده است توسط وزارت دادگستری (DOJ) با اعطای تقلب تقریبا تمام موارد شامل دانشمندان بودجه 42 میلیارد موسسه ملی بهداشت (NIH) که در 2 سال گذشته به شدت مورد بررسی دریافت آن معتقد است شکست خورده اند به افشای حمایت از دولت های خارجی.

در مقابل دانشمندان با کمک های مالی از 8 میلیارد دلار بنیاد ملی علوم (NSF), ملت, دومین حامی مالی از تحقیقات علمی را به ندرت ساخته شده اخبار. که سکوت در ارتباط با تازگی منتشر شده نشان داده کوچک تعداد NSF-بودجه دانشمندان که آژانس تعیین کرده نقض سیاست های خود.

برای مثال NSF مقامات گفت: طبیعت در هفته گذشته که آژانس گرفته شده اقدام انضباطی علیه 16 دریافت در 2 سال گذشته. مقایسه 189 NIH-بودجه دانشمندان شده است تحریم توسط آژانس و یا کارفرمای خود را. نیز وجود دارد یک تفاوت بزرگ در شدت مجازات: برخی از 77 محققان مسدود شده اند از درخواست جدید NIH grant, در حالی که NSF است منع شده و تنها چهار نفر از دانشمندان است.

کارآگاهان

کسانی که نسبت بسیار بزرگتر از پنج برابر تفاوت در این دو سازمان بودجه. پس چه حساب برای بزرگ اختلاف?

هیچ دلیلی وجود ندارد که فرض کنیم دولت چین است که بیشتر علاقه مند به گرفتن دست خود را بر روی لبه برش تحقیقات پزشکی از پیشرفت در زمینه های دیگر از جمله مهندسی و علوم کامپیوتر دو رشته که در آن NSF غالب تحقیقات علمی چشم انداز است. و هیچ کس پیشنهاد بودجه NIH دانشمندان ذاتا بیشتر از خود NSF همتایان اغوا وعده از اسراف پژوهش و حمایت از دولت های خارجی مانند استعداد استخدام برنامه هایی که چینی موسسات شده اند عامل برای دهه گذشته است.

یکی واضح توضیح تهاجمی کمپین راه اندازی شده توسط پزشکی تحقیقات آژانس در سال 2018 به شناسایی دریافت که فاش نمی, روابط خود را به اشخاص خارجی تقریبا همه آنها نهاد. برای انجام این کار NIH ایجاد شده خود تیم تحقیقاتی در دفتر مدیر led توسط معاون مدیر Extramural تحقیقات مایکل Lauer.

که تیم pored از طریق هزاران نفر از مقالات علمی و تحقیقات در پایگاه داده به دنبال گواهينامه خارجی حمایت مالی یا دو ملاقات با دانشمندان آن تامین می شود. جستجو اتحاد مشبک نزدیک به 200 مظنون است. مسلح با این اطلاعات NIH سپس می پرسد کارفرمایان خود را برای بررسی بیشتر و گزارش.

است که ظاهرا آنچه اتفاق افتاده است با ژنگ. با توجه به DOJ اسناد OSU دریافت کرده بود چنین نامه ای و در 13 مارس خواسته ژنگ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رابطه اش با Sun Yat-sen دانشگاه و بیمارستان آن در گوانگژو چین است. به سختی 1 هفته بعد ژنگ دستگیر شده بود در آلاسکا قبل از سوار شدن به یک پرواز به چین است.

دولت می گوید ژنگ تا به حال موفق به افشای تحقیقات گسترده خود حمایت از چین در روند پیروزی $4.3 میلیون نفر در NIH کمک های مالی و متهم او را با اعطای تقلب و اظهارات نادرست. او همچنان در زندان در اوهایو بعد از یک قاضی فدرال تلقی او یک پرواز خطر است.

در مقایسه با NIH در خانه تیم تحقیق مدیران تبدیل کارآگاهان NSF متکی است آن نيمه مستقل دفتر بازرس کل (OIG) به دنبال هر گونه اتهامات تخلف است. این NSF OIG بخشی از یک شبکه در سراسر دولت فدرال مسئول بررسی تمام شیوه ای از زباله های تقلب و سوء استفاده در سازمان و زیر روش های مختلف از چه NIH مستقر شده.

“ما شده اند فعال مانند NIH می گوید:” NSF را ربکا Keiser که در ماه مارس شد رئیس تحقیقات استراتژی امنیت یک موقعیت جدید. Keiser کار این است که به توصیه NSF مدیر چگونه به تعادل و امنیت و باز بودن در علم است.

NSF می شود اطلاعات در مورد نقض احتمالی سیاست های خود را از بسیاری از منابع می گوید Keiser که صحبت با علم در هفته گذشته. آنها عبارتند از FBI و grantee موسسات خود را. (Keiser نمی ارائه هر گونه جزئیات اما Lauer گفت: در ماه گذشته که FBI عرضه اطلاعات اولیه در برخی از 30 درصد از 400 دانشمندان که NIH مورد بررسی قرار گرفت که 11 درصد از آن موارد بودند پرچم grantee موسسات.)

اگر چه “بحث ما با OIG منظم” Keiser می گوید: هر گونه اطلاعات NSF دریافت که گذشت به همراه بازرس کل, که تصمیم می گیرد که اتهامات جدی هستند به اندازه کافی به حکم یک تحقیق کامل. OIG ممکن است درخواست اطلاعات از یک grantee موسسه در این دوره از یک پرس و جو Keiser یادداشت اما موسسات خواسته شده است به انجام تحقیقات خود را. زمانی که OIG احساس می کند آن را به جمع آوری تمام حقایق آن تسلیم گزارش به NSF با توصیه هایی برای چگونه این سازمان باید در مقابله با هر گونه تخلف آن را پیدا کرده و همراه با پیشنهاد تحریم.

نتایج

موضوع خارجی را تحت تاثیر قرار شده است در NSF رادار از آنجا که در اوایل 2018, Keiser می گوید. “اف بی آی گفت: OIG در مورد نگرانی های خود را در اواخر سال 2017 و OIG گفت NSF درست بعد از تعطیلات,” او می گوید.

اما بر خلاف NIH مقامات که منتشر شد یک تجزیه و تحلیل گسترده ای از فعالیت های خود را Keiser ارائه می دهند تنها یک نمای بخشی از آنچه NSF انجام داده است و پس از آن. برای مثال Keiser گفت: او هیچ ایده چگونه بسیاری از تحقیقات OIG باز کرده است به شکست ممکن است به افشای روابط خارجی و نه چگونه بسیاری از اتهامات کاهش یافته است به دلیل فقدان شواهد. OIG نیز نمی بحث در مورد تحقیقات و آن را نمی خواهد می گویند که چگونه بسیاری از موارد آن را فرستاده است به DOJ ممکن است داخلی و یا اتهامات جنایی.

چه Keiser می تواند با ارائه یک جزئی شمارش از اقدامات NSF گرفته است. 16 دانشمندان تا به حال همه نقض NSF قوانین مورد پژوهش صداقت او توضیح می دهد. از کسانی که 10 برداشته شد از بودن محقق اصلی در گرانت و دو حالت تعلیق در آمد از PI در هر جایزه از دولت فدرال است. علاوه بر این چهار دانشمندان ممنوع شده است از درخواست برای هر گونه کمک هزینه فدرال برای نامعلومی طول زمان. چنین debarments به طور کلی از گذشته تا 3 سال است.

هیچ یک از کسانی که تصمیم گیری شده است تجدید نظر Keiser می گوید. “این OIG می کند مقدار زیادی از کار و می سازد تا کاملا پرونده,” او می گوید. “پس در هر صورت هنگامی که ما ارائه آنها را با تمام شواهد و مدارک این موسسات توافق کرده اند که با توصیه های [برای تحریم].”

از 20 کمک های مالی تحت تاثیر NSF اقدامات هشت پایان داده شد. NSF بهبود 4.6 میلیون دلار از این موسسات که به طور رسمی در حال اعطای گیرنده. (این رقم نشان دهنده آنچه که باقی مانده در 10 آسیب دیده کمک های مالی Keiser یادداشت نه مقدار کل پول تعلق می گیرد.)

برخی از 54 دانشمندان اخراج شده توسط موسسات خود را در پی NIH تحقیقات Lauer گفت: در ماه گذشته. Keiser گفت او هیچ اطلاعاتی در مورد چگونه بسیاری از, اگر هر دانشمندان را از دست داده اند شغل خود را به عنوان یک نتیجه از آنچه NSF پیدا کرده است خواستار چنین گام “پرسنل اقدامات” که در حوزه grantee نهاد.

نه Keiser و نه OIG خواهد ارائه یک برک آوت از نوع تحقیقات که تحریم دانشمندان انجام شد. NSF دارای هفت معاونت است که صندوق غير تحقیقات در سراسر طبیعی و علوم فیزیکی و مهندسی و آموزش و پرورش.

Keiser نیز کاهش یافته است به ارائه اطلاعات دموگرافيک بر مجرم است. “هر یک از آنها یک شهروند ایالات متحده,” او گفت: اگر چه او گفت که او نمی گویند که چگونه بسیاری از آنها از تبار آسیایی به دلیل محقق نژاد و قومیت و جنسیت های ذکر شده در گرانت. Keiser می گویند که “همه اما دو” از 16 مورد درگیر تلاش در “نامناسب نفوذ توسط یک چینی نهاد.”

چشم انداز

نه NSF و نه NIH یک توپ کریستال است که می تواند هوا که آیا مشکل این است که بهتر یا بدتر است. Lauer گفت: علم در ماه گذشته که NIH آموخته حدود 150 هزار مورد در سال گذشته اما می گوید که او “هیچ ایده” آیا او caseload به اوج خود رسید.

Keiser می گوید هشت موسسات باید گفت NSF در مورد نقض احتمالی قانون توسط اعضای هیات علمی پس از او را به عهده گرفت او موقعیت جدید در ماه مارس است. (او قبلا رئیس NSF را از برنامه های بین المللی.) اگر چه او می بیند کسانی که خود موارد گزارش شده به عنوان یک نشانه آن است که تحقیقات علمی جامعه است در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی او اذعان می کند که او نمی داند تا چه حد مشکل است.

“اگر ما پیدا کردن متخلفان ما را در برابر آنها” او می گوید. “اما من فکر می کنم که بسیاری از محققان با قوانین بازی. حتی اگر تعداد [موارد] بالا می رود و من فکر می کنم که آن باقی خواهد ماند نسبتا کوچک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر