خانه های پرستاری آماده برای بیماری های همه گیر اما COVID-19 نشان می دهد شکاف

این COVID-19 همه گیر است و آمار برخی از خانه های سالمندان به خصوص سخت — از جمله در کانون ایالت میشیگان. صدها نفر از مرگ و میر ناشی از ساکنان خانه از سیاتل به بوستون نگرانی در مورد چگونه به خوبی امکانات حفاظت از 1.3 میلیون آمریکایی های قدیمی تر که در آنها زندگی می کنند. این نگرانی را وادار جدید فدرال و ایالتی الزامات مورد تست و شفافیت.

اما این ممکن است بدتر است.

داده های جدید نشان می دهد که حداقل در میشیگان خانه های سالمندان که در پاسخ به یک نظرسنجی به مراتب بهتر آماده برای این بیماری همه گیر از آنها برای یکی از آخرین. این مطالعه شامل پاسخ از 130 خانه های پرستاری به بررسی های انجام شده در طول هفته دولت اعلام کرد نخستین مورد ثبت شده از COVID-19.

این نشان می دهد که تقریبا همه تا به حال یک بیماری همه گیر در محل طرح. که در مقایسه با بیش از نیمی از 280 خانه های سالمندان که پاسخ همان بررسی در سال 2007. تقریبا تمام گفت: آنها در حال حاضر حداقل یک عضو هیات مسئول از آمادگی همه گیر.

یافته های گزارش شده در مجله آمریکایی طب سالمندان جامعه توسط یک تیم از دانشگاه میشیگان است که به مطالعه و کار برای بهبود خانه سالمندان پیشگیری از عفونت برای سال.

اعضای تیم باید چند دیگر نشریات اخیر مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به COVID-19 همه گیر از جمله قرار دادن چهارم توصیه هایی برای خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مسکن برای افراد مسن به استفاده از در برنامه ریزی چگونه آنها را پاسخ می دهند به بیماری های همه گیر مانند COVID-19.

Lona Mody, M. D., M. Sc., یک متخصص امراض دوران پیری در میشیگان پزشکی U-M علمی مرکز پزشکی و VA آن آربور سیستم بهداشت و درمان است و نویسنده ارشد هر دو از نشریات جدید. او یک استاد طب داخلی مدیر دیپلم برای بالینی و تحقیقات ابتدایی در U-M سالمندان مرکز و مدیر پیشگیری از عفونت در پیری تحقیقات ،

“ما در خانه های سالمندان خانه برخی از مهمترین آسیب پذیر در جامعه ما می گوید:” Mody. “این ویروس متاسفانه بسیار مسری بیماری باعث شده فوق العاده نتایج ضعیف در افراد مسن با بیماریهای همراه و خانه های پرستاری در حال جمعی تنظیمات با فضاهای مشترک و محدودیت منابع. این باعث ایجاد یک طوفان کامل از انواع. بودن رمان, ما به یاد بگیرند و از آن ها به یاد بگیرند که واقعا به سرعت.”

Mody سر PRIISM و یا جلوگیری از مقاومت و عفونت با یکپارچه سازی سیستم ها در میشیگان پروژه که همکاران با پرستاری ماهر امکانات بیمارستان ها و بهداشت عمومی سازمان در سراسر کشور به انجام تحقیقات و ایجاد و تست آموزش و مواد آموزشی پرستاری در خانه کارکنان. برنامه وب سایت دارای بسیاری از مواد برای استفاده از خانه های پرستاری در همه جا.

همه گیر برنامه ریزی

جدید بررسی داده ها نشان می دهد میشیگان خانه های سالمندان انجام داده اند تا حد زیادی به آماده شدن برای بیماری های همه گیر از آخرین باری U-M تیم انجام بررسی. که نظرسنجی قبلی گرفته شد قبل از پاندمی آنفلوانزا H1N1 سال 2009 اما پس از H5N1 “آنفولانزای پرندگان” همه گیر از سال 2005 مطرح ملی آگاهی از اهمیت آمادگی همه گیر. Mody و همکاران منتشر شده همه گیر آمادگی ارشاد برای خانه های پرستاری در آن زمان.

در اواسط ماه مارس سال جاری 85 درصد از خانه های پرستاری گفت: آنها تا به حال انبار لوازم قبل از COVID-19 آمار در مقایسه با 57% پس از H5N1 آنفلوآنزای مرغی. بسیاری از کسانی که تا به حال انبار لوازم متمرکز بود در فولاد ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست. کمتر از نصف تا به حال انبار N95 ماسک ماسک که توصیه شده توسط ملی و جهانی مقامات بهداشتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی انجام انواع خاصی از مراقبت در COVID-19 بیمار است.

هنوز 42 درصد از خانه های سالمندان که پاسخ یک سوال در مورد COVID-19-نگرانی های خاص گفت: آنها نگران بودند در مورد در حال اجرا کوتاه از شخصی دنده محافظ.

“اگر چه به اندازه و شدت COVID-19 شیوع بیماری در برخی از خانه های سالمندان گرفته اند همه با تعجب فقط به عنوان بسیار در مورد این بیماری همه گیر است به طور کلی در خانه های سالمندان می دانستم که دقیقا همان چیزی است خود را به چالش قرار بود که در یک بیماری همه گیر — PPE کمبود و کمبود پرسنل و نگرانی است که آنها نمی باید از این ظرفیت برای مراقبت از COVID بیماران پس از بستری در بیمارستان.”

تقریبا همه در حال حاضر گفت: آنها تا به حال آموزش کارکنان خود را چگونه تسهیلات خواهد پاسخ را در یک بیماری همه گیر از 42 درصد در سال 2007. اما تنها یک سوم تا به حال انجام یک بیماری همه گیر مته. و Mody اشاره می کند که خانه های پرستاری باید یک نرخ بسیار بالاتر از کارمندان از بیمارستان — به این معنی که آموزش در پیشگیری از عفونت و همه گیر در پاسخ به ارائه هر زمان که یک فرد جدید می پیوندد سازمان است.

میشیگان خانه های پرستاری به نظر می رسد بهتر شده اند متصل به گسترده تر سیستم مراقبت های بهداشتی در دهه گذشته به طور قابل توجهی بیشتر گفت: آنها در حال حاضر باید خطوط ارتباطی با تاسیس بیمارستان های محلی و عمومی بهداشت و سلامت بخش است.

بسیاری نیز گفت: آنها نقشه کشی COVID-19 ارشاد نه فقط از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اما همچنین از دولت و ادارات بهداشت محلی. نیمی همچنین دریافت راهنمایی از خانه خود را در شرکت پدر و مادر است.

و در حالی که نیمی از خانه های پرستاری مورد بررسی در این سال گفت: آنها انتظار می رود قابل توجهی کمبود کارکنان با توجه به COVID-19 بیشتر از آنها گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای مقابله با آن است. بیشتر برنامه ریزی شده به درخواست موجود کارکنان بالینی به کار بیشتر ساعت و نقل غیر کارکنان بالینی. دو سوم انتظار آنها می خواهم نیاز به نیاز کارکنان به کار اضافه کاری.

این نظرسنجی همچنین بررسی پتانسیل برای خانه های پرستاری برای از بین بردن بار در بیمارستان. در تمام 82% گفت که آنها مایل به غیر بیماری همه گیر از بیماران سبب شیوع بیمارستان ها در حال حاضر در مقایسه با 53 درصد در سال 2007. اما درصد گفت: آنها می شود قادر به پذیرش بیماران مبتلا به این بیماری همه گیر ماند همان در یک سوم از پاسخ خانه.

هدایت اضافی

Mody و همکاران او John P. Mills, M. D. و کیت Kaye, M. D.) از U-M بخش از بیماری های عفونی به تازگی منتشر شده برخی از توصیه ها در مورد COVID-19 و افراد مسن در مجله JCI بینش. Mody و کی از اعضای U-M موسسه بهداشت و درمان سیاست و نوآوری است.

آنها توجه داشته باشید که آن را نه فقط در خانه های سالمندان با ساکنان مدت است که نیاز به آماده برای مراقبت از آسیب پذیر و افراد مسن در طول بیماری های همه گیر.

در واقع این روند در طول دهه گذشته به استفاده از خانه های پرستاری در اغلب موارد به صورت کوتاه مدت باقی می ماند توسط بیمارانی که مرخص شده از بیمارستان و به ایجاد دولت های محلی و برنامه های است که اجازه می دهد افراد مسن به ‘عصر در محل’ به جای حرکت به خانه سالمندان برای دراز مدت منجر به پتانسیل شکاف برای همه گیر پاسخ به کمک به افراد مسن است.

آنها برای سیاستگذاران به آدرس این شکاف با ایجاد پاندمی-برنامه های خاص برای جامعه-خانه, مسن, بزرگسالان, به خصوص کسانی که با سلامت نیاز دارد.

همانطور که برای خانه های پرستاری, آنها توصیه می کنند که در مناطق که در آن COVID-19 در حال گسترش است به طور گسترده ای در جامعه امکانات باید این مراحل و دیگران:

  • محل بيماران شناخته شده و یا مشکوک به بیماری در همان منطقه از امکانات و دور از دیگران
  • انجام سریع COVID-19 آزمون در تمام بیماران هر دو کوتاه ماندن و اقامت
  • صفحه بهداشت و درمان کارگران و کارکنان دیگر علائم از جمله چک کردن درجه حرارت
  • محدود کردن بازدید کنندگان و فعالیت های گروه
  • هر کس نیاز پوشیدن فولاد ماسک
  • نیاز اضافی دنده محافظ برای کارکنان بالینی

محدودیت در فعالیت های گروه کراوات در تحقیقات دیگر توسط Mody و همکارانش منتشر شده در JAGS در ماه دسامبر.

این مطالعه نمونه برداری از سطوح و دست بیماران و کارکنان در زمینه های مشترک و توانبخشی ورزشگاه با در خانه های پرستاری و نگاه برای مبارزه با مواد مخدر-مقاوم در برابر باکتری ها است که می تواند باعث عفونت خطرناک است. هر چند این تیم به نظر نمی آید برای حضور ویروس در این مناطق آنها را پیدا کردن که نیمی از نمونه های گرفته شده در نوتوانی ورزشگاه شامل حداقل یک نوع باکتری است که مقاوم در برابر انواع مختلفی از آنتی بیوتیک ها.

در علاوه بر این به انباشت PPE و تمیز کردن وسایل این تیم توصیه می کند که خانه های سالمندان باید با استفاده از “سوزاندن ماشین حساب” برای پیش بینی که چگونه به سرعت آنها را با استفاده از این منابع بر اساس جمعیت بیمار.

اگر خانه های سالمندان و دیگر امکانات مسکونی برای افراد مسن قبلا انجام شده نیست بنابراین آنها باید ایجاد خطوط ارتباطی با ادارات بهداشت محلی در پیشبرد هر شیوع COVID-19 در مرکز خود را. آنها همچنین باید تمرکز بر کارکنان حفظ و نگهداری از جمله ارائه سخاوتمندانه مرخصی استعلاجی سیاست به طوری که کارکنان می توانند در خانه بمانند هنگامی که بیمار و خطر پرداخت برای کسانی که می آمد به کار می کنند.

و این تیم می گوید: خانه های سالمندان باید مطمئن شوید که آنها در پیشگیری از عفونت در محل طرح برای کارکنان هنگامی که یک بیمار درگذشت COVID-19.

یکی دیگر از شکاف در آمادگی که COVID-19 همه گیر است آشکار Mody می گوید: شکاف در ارتباط با بيمار و خانواده خود را. نگه داشتن خانواده ها مطلع شده و آنها را قادر می سازد برای اتصال عملا با عزیزان خود را زمانی که آنها نمی توانند بازدید در فرد بسیار مهم است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>