هفته پیش پرسیدم لری درخشان مشهور اپیدمیولوژی که کمک به ریشه کن کردن آبله یکی از پیام او را به روزانه نشست خبری اگر او رئیس جمهور است. او جواب داد: بدون تردید: “من می خواهم شروع کنفرانس مطبوعاتی گفت:” خانمها و آقایان اجازه بدهید من به شما معرفی Ron Klain … Covid تزار.’ “

در سال 2014 باراک اوباما منصوب ران Klain به کاخ سفید ابولا پاسخ هماهنگ به مبارزه با آنچه شد و سپس جهان بزرگترین تهدید سلامت. Klain است نه یک پزشک عمومی یا متخصص بهداشت; او یک وکیل با تجربه در سیاست است. او به عنوان رئیس ستاد به دو معاون رئیس جمهور, Al Gore و جو بایدن. او روز کار است معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی از انقلاب سرمایه گذاری صندوق سابق AOL مدیر عامل شرکت استیو مورد, اما او هنوز هم بسیار حیوانی سیاسی است و خدمت به عنوان یک مشاور به بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری است.

ابولا تجربه تعریف می کند او را. پس از پاسخ اولیه که منتقدان گفته بود بیش از حد آهسته اوباما در زمان اقدام تهاجمی از جمله استقرار هزاران نفر از نیروهای نظامی به غرب آفریقا و آوردن در Klain به ابولا تزار. کسانی که در تلاش بودند ابزاری در جلوگیری از یک فاجعه گسترده تر. Klain در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در من-دیدم-این-آینده اردوگاه داشتن شهادت در کنگره و نوشته شده, op-eds, تلاش برای هشدار به این کشور را به خطر همه گیر با فوریت در اوایل این سال است. او را تبدیل به چهره بایدن در پاسخ به بحران به طور خاص به عنوان یک آکادمی خان-esque مدرس در چهار دقیقه که برجسته کاستی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این اپیدمی با ساده تخته سفید نقاشی و ارائه بایدن را مختصر طرح برای رسیدگی به این فاجعه است. (این تعجب آور چهار نقطه طرح شامل تست اورژانس بیمارستان بیشتر تجهیزات پزشکی و کمک های مالی.) بیش از 4 میلیون نفر به تماشای ویدئو.

سیمی به صحبت کرد Klain توسط گوشی در آوریل 3. مصاحبه ویرایش و فشرده.

استیون لوی: شما در حال بازی در یک نقش منحصر به فرد در این بحران است. شما به رهبری ایالات متحده در یک بیماری همه گیر پاسخ, اما شما همچنین مشاوره نامزد به احتمال زیاد برای مخالفت با رئیس جمهور فعلی در ماه نوامبر. چگونه می توانم به شما تعادل به عنوان یک منبع اطلاعات و حزبی مدافع?

ران Klain: در هر دو مورد آن در مورد گفتن حقیقت است. همه گیر خود را نباید یک مسئله سیاسی است. باید آن را یک مسئله در مورد گرفتن پاسخ درست است. زمانی که من در مورد صحبت می کنند که علنا وقتی که من توصیه معاون رئیس جمهور بایدن خصوصی من تمرکز بر روی درس های آموخته ایم از ابولا پاسخ و چگونه کسانی که درس و دیگر آموخته می توان به دریافت این زمان وضعیت حق است.

اجازه دهید بحث در مورد درس. شما که متخصص اپیدمیولوژی زمانی که شما منصوب شدند در سال 2014 به آدرس ابولا. چه شما باید برای یادگیری سریع و چگونه شما آن را انجام دهید ؟

من در آورده بود نه به خاطر من می دانستم که در مورد بهداشت عمومی و یا بیماری های همه گیر اما از آنجا که من تا به حال تا به حال تجربه در ساخت های مختلف اسلحه از دولت با هم کار کنند و آنها را به کار به طور موثر و به سرعت. که واقعا به چالش کشیدن—هماهنگی بین سازمان های مختلف و در آن صورت به طور خاص با تمرکز بر گرفتن مقدار زیادی از کمک به غرب آفریقا شد بدیهی است که خط مقدم این بیماری همه گیر در پاییز 2014. سطح بالا درس امروز قابل اجرا هستند و قبل از هر چیز اجازه دهید کارشناسان پزشکی بود که سنگ محک از پاسخ—اجازه دهید آنها را به افرادی که در حال تدوین این استراتژی اجازه دهید آنها را به سخنگویان. و در مرحله دوم با استفاده از هر قدرت است که دولت فدرال به مهار آن جهت به اقدام موثر چه که حق گرفتن تجهیزات تولید و قرار دادن در مکان های راست که آیا گرفتن حق مردم بسیج و قرار دادن در مکان های راست. دولت فدرال قدرت عظیم را به انجام چیزهایی که اگر یک رئیس جمهور است مایل به استفاده از آن به طور موثر. اینها دو چیز است که هر دو از دست رفته از زمان coronavirus پاسخ.

چرا این انجام می شود در حال حاضر ؟

رئیس جمهور تهمت تا به حال واقعا خصمانه رابطه با علم و تخصص در نه فقط در این موضوع بلکه بسیاری از مسائل است. او را دوست دارد به رفتن با خود دل و روده او به عنوان معروف می گوید. ما گرفتار یک مسئله که در آن خود را روده است تا به این چالش و جایی که او باید بیشتر گوش دادن به دانشمندان و کارشناسان از افکار و یا پسر خود را در قانون است. بخش دوم آن است که او به نظر می رسید تمایلی به هم زدن پر شما نیاز به هم زدن به قرار دادن وزن کامل دولت فدرال در پشت پاسخ.

شما اشاره کردید کار با Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که بخش مهمی از فدرال پاسخ. آیا شما یک بینش از آنچه او را به رفتن را از طریق و چگونه او در تلاش است برای نخ سوزن ؟

تونی Fauci یک گنجینه ملی است. تونی می تواند موثر ترین و با اینکه بخشی از این دولت. او درک می کند که برای کمک به همه ما او را به کار با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او آن را انجام داده و بدون به خطر انداختن خود شهرت خوبی سزاوار برای گفتن حقیقت. در ابولا تیم زمانی که اضطراب عمومی افزایش یافت, ما تا به حال مخفف در دفتر: PTFOTV که ایستاده بود برای قرار دادن تونی Fauci در تلویزیون.’ ما بود که پاسخ اصلی در ارتباطات جانبی. که خواهد بود توصیه من به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همچنین: PTFOTV.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقصر دولت اوباما برای آهسته پاسخ به همه گیر, شارژ که آن را به حال ناکارآمد سیستم تست. بود تست سیستم های شکسته که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

هیچ. در میان بسیاری از مسخره چیزهایی که آنها می گویند این مسخره ترین. به عنوان هر متخصص به شما بگویم شما نمی توانید ساخت یک آزمون برای coronavirus تا زمانی که شما یک کوروناویروس. ما نیست که این رمان coronavirus تا اواخر سال 2019.

من فکر می کنم او می گفت که زیرساخت های تست خود را شکسته بود.

من حتی نمی شروع به درک آنچه در آن به معنی. ما قطعا آزمایش هر کس که ما را مشکوک به ابولا. ما رو به جایی که ما قادر به تولید و فرآیند این آزمون در عرض چند ساعت به هر کسی که ما را مشکوک به ابولا. مشکل این نیست که زیرساخت شکسته شد مشکل اینجا است که برگ برنده دولت در نشست خود عقب به پایان می رسد. زمانی که دانشمندان توالی coronavirus در ژانویه چرا ما تولید انبوه آزمون حق دور ؟ هر کشور دیگری رو جلوتر از ما در تست.

آنچه در مورد کمبود ؟ LA بار گزارش داد که در سال 2009 دولت اوباما هشدار داده شد که پس از H1N1 این ذخایر از ماسک باید پر. این است که چیزی که دولت اوباما از دست رفته ؟ آیا آنها ما را ترک با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی?

ما پیشنهاد شده در بودجه ما چندین سال در دولت اوباما برای افزایش بودجه برای ذخایر به خرید بیشتر کالا. جمهوری خواه مجلس را رد کرد و آن را هر زمان که ما آن ارائه شده است. خود رئیس جمهور وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex آذر پیشنهادی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش ذخایر و تهمت خود در دفتر مدیریت و بودجه (OMB) رد درخواست. آنها تا به حال سه سال برای دوباره پر کردن ذخایر آنها آن را انجام نمی. رئیس جمهور هنوز به استناد دفاع تولید اقدام به افزایش تولید ماسک, لباس, ماسک صورت تمام چیزهایی است که ما پزشکان و پرستاران نیاز دارید.

آن را به خوبی مستند شده است که تهمت و شورای امنیت ملی سر جان بولتون به پایان رسید همه گیر تیم واکنش در شورای امنیت ملی. چیزهایی که آن کار را انجام داده اند اگر آن عامل در طول این زمان بحران ؟

در پایان ابولا پاسخ در 2015, ما پس از ضرب و شتم این بیماری همه گیر جمهور اوباما از من خواست به توصیه های من. یکی بود برای ایجاد یک دائم واحد در داخل شورای امنیت ملی برای آماده سازی ما برای آینده بیماری های همه گیر. او مجموعه ای که در سال 2015. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد در سال 2017, او نگه داشته در محل قرار داده و بوش منصوب, یک پسر به نام دریاسالار تیموتی mary smith بود که یک جانباز مبارزه با ایدز در آفریقا مسئول دفتر. در سال 2018 هر چند که جان بولتون به عنوان رئیس شورای امنیت ملی آنها را لغو کرد دفتر زیرا آنها فکر مبارزه با بیماری های همه گیر و بیماری های همه گیر شد و بهداشتی مراقبت از چیزی که نه امنیت چیزی.

چه خواهد دریاسالار mary smith و تیم او انجام شده است اگر آنها به حال شده است در سمت چپ در محل ؟ اول از همه آنها را مطرح زنگ هنگامی که ما از دیدن اخبار از چین در آینده در مورد این بیماری همه گیر و را فشرده تر کارشناسان آمریکایی در چین هر چه زودتر به دست آوردن بینش است که ما مورد نیاز است. این مهم است که در داخل کاخ سفید به این دلیل: مردم دیگر در داخل کاخ سفید شد فشار دادن رئیس جمهور تهمت به رفتن نرم در چینی چرا که او در تلاش بود برای به دست آوردن یک معامله تجاری. در ژانویه 15, فقط به عنوان این coronavirus شد انفجار در چین, او یک معامله تجاری با چین است. و به عنوان یک نتیجه, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه است که بیانیه های عمومی که چینی ها در حال انجام یک کار بزرگ در coronavirus. اگر وجود داشته است در سطح ارشد pandemic مشاور در کاخ سفید او را تحت فشار بوده اند در برابر آن است. آنها همچنین می شده اند در اتهام با قرار دادن سفارشات برای دنده ما نبود امروز.

در نهایت مراکز کنترل بیماری و غذا و دارو در یک چمن جنگ در مورد چگونه به اتخاذ تست ما. اگر کسی در کاخ سفید بودند و اتهام آنها را حل و فصل است که بوروکراتیک اختلاف است. که این کار از کاخ سفید هماهنگ کننده—برای شکستن آن اداری gridlocks. این واقعیت است که هیچ کس در کاخ سفید بود و نظارت بر آن است و احتمالا به همین دلیل است که حذف نمی شد ثابت شده است.

برخی از افراد متهم اند که شما با اینکه در اواخر این—در پایان ماه فوریه شما توییتی مردم باید به محله چینی ها به فروشگاه.

نقطه از صدای جیر جیر من این بود که ما شاهد بسیاری از ضد چینی آمریکایی خشونت در این کشور است. رئیس جمهور هنوز صحبت نشده تا در مورد آن. این یک چیز وحشتناک.

به شما توصیه جو بایدن. به عنوان یک خارجی چه چیزی می تواند یک نامزد در واقع در این وضعیت ؟

این مهم است که او به مردم بگویید چه باید اتفاق می افتد و این چیزی است که او انجام داده است. او تخمگذاری پیشنهادات خود را, و من فکر می کنم که مهم ترین چیزی که او می تواند انجام دهد در این مرحله از بازی.

چه داستان پشت این ویدئو شما ارسال شده است ؟ این یک مخلوط عجیب و غریب از خدمات عمومی و سیاسی وکالت.

مردمی در داخل کمپین فکر کردم این امر می تواند برای من مفید سعی کنید برای رفتن را از طریق آنچه ما می دانیم درباره بیماری, آنچه ما در مورد پاسخ. آن را به پایان می رسد با من زمین برای معاون رئیس جمهور بایدن. من فکر می کنم من حدود یک ساعت بر روی آن. و من نمی رسم; کسانی که نه من تصاویر.

معاون رئیس جمهور بایدن است که 77 سال سن و سرطان بازمانده. چگونه شدید است که انزوای خود را و چگونه شما تعادل مبارزه و حفاظت در یک وضعیت شبیه به آن ؟

معاون رئیس جمهور است پس همان اقدامات احتیاطی هر کس دیگری است. او تا حد زیادی به ماندن در خانه. بدیهی است که او تا به افرادی که برای آمدن به خانه برای امنیت و فلان چیز; آنها تلاش بسیار مراقب باشید. او مبارزه در یک حد مجازی بیشتر از طریق زوم-سبک شهر سالن و تلویزیون مصاحبه و انواع چیزهایی که او می تواند انجام دهد بر اساس مجازی.

آیا شما دیده می شود او را در فرد ؟

من به او صحبت می کنید در گوشی تقریبا هر روز. من در شرکت های مختلف اسکایپ و زوم کنفرانس تلفنی و فلان چیز اما من نه او را دیده در فرد برای چند هفته.

چگونه شما تصور کنید که این انتخابات اتفاق می افتند در طول این دوره از این ویروس ؟ آنها فقط به تعویق افتاد کنوانسیون ملی دموکرات ها. اما آیا واقعا یک احتمال است که هزاران نفر در حال رفتن به جمع آوری در میلواکی این اوت ؟

ما در حال رفتن به یک انتخابات در ماه نوامبر که یک واقعیت است. و سوال این است: چگونه ما را که در انتخابات بیشترین مشارکت انتخابات ممکن و امن انتخابات ؟ ما باید در جای خود قرار داده در حال حاضر یک برنامه اجازه می دهد تا هر آمریکایی برای رای دادن از طریق پست. شاید که نمی توان مورد نیاز, شاید مردم می توانند با رفتن به پای صندوق های رای, شاید ما می تواند کارکنان پای صندوقهای رای است. من قطعا امیدوارم. وجود دارد مقدار زیادی از دلیل فکر می کنم ما می توانیم.

بیایید می گویند بایدن برنده است. در ژانویه سال 2021 یک دوره جدید آغاز می شود. شما بچه ها باید بازی کردن آنچه شما می خواهید برای انجام به آمار زمین در حال اجرا است. آنچه می تواند به شما می گویند در مورد آن ؟

در حال حاضر ما یک بحران و تمرکز ما این است که در پرداختن به آن بحران است. بدیهی است که این پیشرفت معاون رئیس جمهور خواهد شد و شروع به برنامه ریزی برای آنچه که او انجام می دهد در ماه ژانویه 2021.

اما شما نمی توانید تغییر دهید که بحران در حال حاضر. ما شده ایم صحبت کردن در مورد آمادگی—آیا شما برنامه ریزی برای آنچه شما انجام دهد اگر بایدن به دست آورد ؟ من خواهد بود بیشتر اطمینان می دانم که شما یک سایه نیروی کار را بیش از زمانی که شما قادر به در واقع ایجاد این تغییرات است. خواهد انتقال توان های مختلف این زمان در اطراف به دلیل این بحران ؟

من فقط نمی خواهید به حدس و گمان در مورد انتقال و یا چه چیزی اتفاق می افتد در ماه ژانویه است. ما یک بحران در حال حاضر و ما در حال تمرکز بر بحران در حال حاضر. اگر معاون رئیس جمهور شد, را به نفع خود او خواهد بود آماده بیش از هر نامزد برای رئیس جمهور تا کنون به بیش از یک روز. بنابراین وجود یک زمان و مکان برای بحث در مورد آن. که زمان و مکان برای بحث در مورد آن نیست در حال حاضر.

شما خواهد بود coronavirus تزار?

من امیدوارم که ما نمی خواهد نیاز به یک coronavirus تزار در ماه ژانویه 2021 اما ما عبور از پل که زمانی که ما به آن آمده است.

من امیدوارم که ما خواهد شد نزدیک به یک واکسن توسط آن است.

ما در نهایت باید یک واکسن. سوال این است: آیا مردم واکسن? ما باید یک بحث عمومی در حال حاضر در مورد علم در پشت واکسن های تولیدی در پشت واکسن تست پشت واکسن چگونه به زودی تمام خواهد شد که باید انجام شود. اما همه می افزاید که به هیچ چیز اگر مردم نمی واکسن. مقاومت به گرفتن واکسن یک مسئله بزرگ در این کشور و به وضوح برای یک واکسن جدید وجود دارد را برای رفتن به انواع تئوری های توطئه و شک و تردید است که ما قادر خواهید بود به عنوان خوانده شده بر روی اینترنت و بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی. بنابراین ما نیاز به فکر کردن در مورد آنچه که آموزش و پرورش در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد مانند آنچه که اجبار مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد مانند به مردم مطابق با واکسن. اگر ما در حال رفتن به Covid-19 برود ما در حال رفتن به نیاز به یک بسیار بالا واکسیناسیون رای دادن. شماره یک بهداشت عمومی چالش 2021 در حال رفتن به گرفتن مردم به واکسن.

آنچه که ایالات متحده خواهد بود اگر ماه آینده به عنوان خشن به مردم پیش بینی شده?

ما را از طریق آن دریافت کنید. این است که یک کشور بزرگ و ما مردم هستند و بسیاری از فوق العاده شگفت انگیز پزشکان و پرستاران که در حال مبارزه با این جنگ هر روز در خط مقدم.

سوال این است: چه خواهد شد هزینه از طریق گرفتن آن بود و چه خواهد تلفات بود ؟ و اگر ما را در انتخاب بهتر که هزینه و تلفات کمتر خواهد بود. اگر ما را بدتر انتخاب که هزینه و تلفات بالاتر خواهد بود. و سوال این است که ما به عنوان یک کشور در حال حاضر است.

آیا شما می ترسم ؟

من نمی دانم اگر این است که کلمه حق. من در مورد خانواده ام سلامت مردم را دوست دارم. مادر من بزرگتر است و دارای یک قلب بیماری است. بنابراین مطمئن شوید. ما تا به حال یک فرد که بسیار نزدیک به ما در تیم بایدن لری Rasky که من برای اولین بار ملاقات 35 سال پیش که فوت از Covid. آن را سخت برای دیدن این همه اشکار می شود و نه نگران.

اگر شما تا به حال یک freebie—اگر Jared کوشنر به نام تو و گفت: “هی من به شما یک شات به انجام یک چیز”—آنچه که یک چیز بود ؟

من دو “یک چیز” است که من می دانم این است که ارزان است. اول من می گویند شما رو به یک فرد مسئول است. این چرخش چرخ فلک از مردم در پرداخت هزینه آن را فقط برای جلوگیری از. کسی را به اتهام. و پس از آن که یک فرد است که در اتهام خود را اولین وظیفه در حال حاضر در حال رفع زنجیره تامین از ماسک و دستکش و هواکش. که این کار در حال حاضر. و این بدان معناست که شما مجبور به استفاده از دفاع تولید عمل فردا را به کنترل تمام تولید کنندگان را به کنترل توزیع—سه خروجی ما یک شبه. فقط می گویند که دولت برای آن پرداخت خواهد شد و این مسائل ساخته شده و مستقر شده اند. که کار یکی است. دوم من “یک چیز” خواهد بود با استفاده از دفاع تولید عمل را به کنترل تولید و زنجیره تامین و این مسائل ساخته شده و آن را دریافت کنید که در آن نیاز به رفتن. [در مارس 4 مغلوب ساختن پیشی جستن استناد DPA اما کنترل زنجیره تامین,]

چه چیزی به شما می گویند به افرادی که نومید?

ناامیدی هرگز پاسخ. زمانی که من شهادت قبل از کنگره در فوریه 5, من گفتم این است که یک وقت برای ترس و وحشت. و جمله بعدی از شهادت من این بود که آن زمان برای نگرانی. نکته این است که وحشت هرگز یک راه خوب برای تصمیم گیری. آن است که هرگز مفید است. و نه ناامیدی. ما در میان بدترین بیماری همه گیر ما دیده ایم در بیش از 100 سال پس از آنفولانزای اسپانیایی. این وحشتناک است. راه بیش از حد بسیاری از زندگی از دست خواهد رفت. اما تنها چیزی که ما را از طریق این قوی عمل توسط دولت ما که نیاز به انجام یک کار بهتر و قوی عمل توسط ما به عنوان مردم است. علت دیگر غیر از ناامیدی است که بخشی از نتیجه در اینجا این است که در دست خود ما. اگر ما عمل اجتماعی فاصله اقدامات اگر ما ماندن در خانه ما به اندازه ما می توانیم شستن دست ما انجام تمام چیزهایی که مردم می گفتن ما انجام دهید ما می تواند به کاهش خطر است که ما این بیماری و این که مردم ما می دانیم که رسیدن به این بیماری است. و این که توانمند سازی مناسب است ؟


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im