پیر مواد مخدر می تواند نشان دهد یک راه جدید برای حمله به Coronavirus

محققان دریافتند که SARS-CoV-2 hijacks پیچک که از رشد سلول های آلوده و ممکن است آنها را سوار آلوده به دیگران است. اما ترکيبات موجود ممکن است آهسته خود را رول.

آن را آسان به نقطه filopodia. نازک حلقه های پروتئین کمتر از یک میکرومتر در سراسر آنها اویزان از سطح یک سلول کاوش محیط اطراف خود آنجا که ما ممکن است اتوبوس راه ما در سراسر یک اتاق تاریک. معمولا آنها کمک سلول کشف و برقراری ارتباط با همسایگان خود است. اما به تازگی یک تیم از محققان تصویربرداری سلول های مبتلا به SARS-CoV-2 متوجه برخی از عجیب و غریب filopodia رفتار است. دیده می شود از طریق یک میکروسکوپ الکترونی filopodia شبیه جوانه غده طولانی رها شده سیب زمینی. پیچک بودند gnarled و گسترش شاخه بیرون در راهنمایی. و در تمام طول آنها جوانه ویروس. آنها به نظر می رسید گیر کردن تو بازی سوار—بخشی از سفر به بعد به نزدیکی سلول.

کشف این غیر معمول filopodia شد با توجه به Nevan Krogan یک سیستم زیست شناس در دانشگاه سان فرانسیسکو تا حد زیادی توسط تصادف: تیم خود را به حال شده است به جستجو برای مواد مخدر است که ممکن است مانع این ویروس توانایی به نوبه خود سلول به تکرار کارخانه. برای انجام این کار, آنها تغییراتی رخ می دهد که در سلول های آلوده—که پروتئین محو یا ضرب که فرآیندهای سلولی خاموش یا روشن هستند—رمزگشایی چگونه این ویروس می رود در مورد آن را ربودن. سپس آنها به دنبال مواد مخدر است که پرتاب یک آچار به این ویروس را در برنامه دارد. به طور خاص: قدیمی مواد مخدر که در حال حاضر تایید شده برای درمان بیماری های دیگر و یا در راه خود را به آن. نتایج حاصل از این تیم جستجو های اخیر انتظار می رود به انتشار شنبه در مجله Cell.

Krogan تیم—یک همکاری گسترده است که شامل ده ها تن از محققان سراسر جهان—یکی از تعدادی از گروه های درگیر در یک استراتژی شناخته شده به عنوان مواد مخدر repurposing. ایده این است برای اتصال کوتاه طولانی جاده به یک درمان جدید. این آثار در بخشی از دلیل بسیاری از داروهای موجود نسبتا بی پرده و ابزار و بهره برداری از نقاط ضعف است که مشترک در سراسر مختلف بیماری زا است. را remdesivir که توسعه یافته توسط جلعاد بیش از یک دهه پیش برای درمان بیماران ابولا. در این تلاش شکست خورده. اما در حال حاضر شواهدی وجود دارد, آن می تواند کمک به درمان Covid-19. دیگر repurposing تلاش را به استفاده از راه های معمول بدن در پاسخ به پاتوژن های مختلف. این داستان برای دگزامتازون یک استروئید به طور معمول مورد استفاده برای بیماری های مانند درشت که انگلستان را بازیابی محاکمه به تازگی موثر در آرام از پاسخ ایمنی در انتقادی-بیمار Covid-19 بيمار.

برای پیدا کردن امیدوار کننده نامزدها محققان اغلب شانه را از طریق کتابخانه ها از هزاران نفر از ترکیبات و اعمال دوز آنها را به سلول های آلوده به دنبال آنهایی که خلاص شدن از شر این ویروس در امن دوز. اما Krogan استدلال می کند که این روند می تواند هدفمند تر از آن است. در حالی که یک نیروی بی رحم رویکرد در نهایت ممکن است عملکرد یک ضربه کمتر شما بدانید در مورد چگونه یک داروی خاص با این نسخهها کار بیشتر موانع پیش روست. او با اشاره به antimalaria دارو هیدروکسی کلروکین که به خوبی کار می کرد در یک ظرف, اما معلوم شد که هیچ بهتر از دارونما در پیشگیری از Covid-19 عفونت در میان مردم در معرض. “وجود دارد هزاران نفر از مردم تست هیدروکسی کلروکین بدون درک آنچه در آن می کند” او می گوید. “این نوع از درایو من دیوانه.” بنابراین به جای این تیم تلاش می کند تا به منظور توسعه منجر به بررسی این که چگونه این ویروس rewires سلول پایه, زیست شناسی, خاموش کردن برخی از توابع در حالی که تقویت دیگران است.

در یک مطالعه اولیه منتشر شده در ماه آوریل در مجله Nature, Krogan تیم بررسی برهمکنش پروتئین در ویروس ها و سلول های انسانی و سپس نگاه به مواد مخدر است که دخالت کند. آنها به چاپ یک نقشه از این فعل و انفعالات که محققان و شرکت های دارویی باید scoured برای نامزدها بیشتر مطالعات حیوانی و بالینی.

عکس: دکتر رابرت Grosse/CIBSS/دانشگاه فرایبورگ

“این خیلی مهم تر برای شناسایی که در آن است که به مواد مخدر است چون در نهایت شما نمی خواهید برای رفتن کورکورانه به یک محاکمه انسان و یا حتی حیوان آزمایش می گوید:” Jason Kindrachuk یک میکروبیولوژیست در دانشگاه آلبرتا نیست که درگیر در تحقیق ، این رویکرد به هیچ وجه تضمین کند اما این یک راه خوب برای ایجاد آگهی است که محققان می توانند با مطالعه عمیق تر. “همه از این اطلاعات شگفت آور مفید,” او می گوید.

جدید UCSF-رهبری تحقیقات طول می کشد یک رویکرد متفاوتی. این بار آنها اندازه گیری تغییرات در یک فعالیت به نام فسفريلاسيون که نقش مهمی در زدن از فرآیندهای سلولی و خاموش: همه چیز از چگونه سلول رشد می کند و تقسیم و می میرد به, بله, چگونه آن را توسعه filopodia. فعالیت توسط یک نوع پروتئین به نام kinases. محققان سلول های آلوده از آفریقایی سبز میمون شناخته شده برای خود را بالا استعداد ابتلا به SARS-CoV-2 و با استفاده از توده spectronomy نگاه چگونه فسفريلاسيون در طول زمان تغییر. آنها سپس نقشه برداری فعالیت مشابه kinases در سلول های انسانی پیدا کردن تغییرات قابل توجهی در 49 از آنها.

برخی از تحت تاثیر قرار مسیر به نظر می رسید بصری مهار سلول فرآیندهای مانند تقسیم و آپوپتوز یا مرگ سلولی می شود. “خنک آن عکس می گوید:” جولیا Schaletzky مواد مخدر کشف محقق در دانشگاه برکلی که نبودم درگیر در مطالعه است. “ویروس فقط می خواهد به مطمئن شوید که تلفن شروع به کار برای شما این ویروس ASAP. آن قطره همه چیز به جز برای ساخت بیشتر ذرات است.”

کار بعدی بود برای پیدا کردن مواد مخدر است که بلوک بدرفتار kinases. “چه بسیار بزرگ است وجود دارد بسیاری از داروهای مختلف که علیه آنها” Krogan می گوید. بسیاری از تیم کاندیداهای سرطان, داروهای طراحی شده برای سرکوب فرآیندهای سلولی بلا رفته. به منبع آنها Krogan تبدیل شده به یک همکار در UCSF شیمیدان برایان Shoichet. “شما بروید در فریزر خود و شما می توانید پیدا کردن یک بازدارنده برای هر کیناز. و اگر او ندارد از آن او می داند که چگونه به آن را دریافت کند” او می گوید.

همکاران در پاریس و نیویورک و سپس آزمایش 68 ترکیبات شناخته شده به مهار kinases جستجو برای کسانی است که می تواند از بین بردن ویروس در دوز که نمی همچنین کشتن میمون سلول. در این رابطه بیشتر عبور نمی کند جمع اوری. اما شش یا هفت نفر از ترکیبات Krogan می گوید: به خصوص امیدوار کننده از جمله تعداد انگشت شماری بودند که “قوی تر از remdesivir” که آنها استفاده می شود به عنوان یک کنترل.

در میان آنها یک ترکیب به نام silmitasertib که مهار یک کیناز به نام CK2 و در حال آزمایش است به عنوان یک داروی ضد سرطان. محققان در حال حاضر شناسایی آن را در خود را قبل از طبیعت مطالعه بر اساس تعاملات پروتئین. و در این دوره که تحقیقات آنها نیز اشاره کرد جالب سازه های ناشی از سلول های آلوده. آنها تبدیل به یکی بیشتر همکاران—این بار در دانشگاه فرایبورگ در آلمان و در کوه های راکی Labs در مونتانا—به تصویر سلول های آلوده در جزئیات بیشتر با استفاده از میکروسکوپ الکترونی. که زمانی که آنها دریافتند کسانی که غیر منتظره دوک وار filopodia همراه با خوشه هایی از هر دو ویروس و CK2.

“این هیجان انگیز است اما مقدماتی می گوید:” جنی تازد یک زیست شیمیدان در دانشگاه کمبریج که مطالعات filopodia. با او در آزمایشگاه خود به طور موقت توقیف با توجه به همه گیر او شده است می خواهم تمیز کاری اینترنت برای نشانه هایی که filopodia ممکن است نقش مهمی در SARS-CoV-2. او تا به حال دلیلی برای شک کردن به آنها ممکن است. ویروس ها از جمله ماربورگ و ابولا شده اند و برای ربودن filopodia آنها را وادار به رشد دیگر شعبه و کشتی ویروس ذرات به همسایگان خود است. مکانیسم است که به خصوص به خوبی مورد مطالعه در یکی دیگر از ویروس به نام vaccinia او یادداشت که در آن تحقیقات پیشنهاد کرده است این نقش در “superspreading” این ویروس از یک سلول به سلول دیگر.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

مشکل تازد می گوید این است که تصویربرداری کوچک filopodia یک فرایند دشوار. این سطح از جزئیات این محققان موفق در یک زمان کوتاه نیست feat کوچک است اما بیشتر آزمایش و تصور مورد نیاز است برای تایید اینکه آیا محققان شناسایی حق مکانیزم. CK2 مهم کیناز است که نقش مهمی در بسیاری از تلفن فرآیندهای او اشاره می کند; به علاوه, دیگر kinases نقش ها در filopodia توسعه است. یک گام منطقی بعدی برای سفت کردن لینک خواهد بود برای دیدن اگر silmitasertib به عنوان یک CK2 بازدارنده در واقع محدودیت رشد filopodia در سلول های آلوده.

که یک محدودیت از پایگاه جستجو برای مواد مخدر در سلولی تغییرات Schaletzky یادداشت ها. در حالی که در زمینه زیست شناسی می تواند مفید باشد می توان آن را سخت به رسم مسبب لینک کلیک کنید چرا که ما فقط می دانم که خیلی در مورد چگونه فرایندهای سلولی در واقع کار می کنند. “این یک حدس تحصیل مدل,” او می گوید. “جای تعجب نیست که بسیاری از چیزها تغییر در سلول هنگامی که شما در معرض آن را به چیزی جدید است.” اما او می افزاید: بیشتر ترکیبات قوی در سلول کاغذ می تواند منجر خوب برای مطالعه بیشتر. “این هیجان انگیز برای دیدن نتایج ملموس از یک رویکرد شبیه به این,” او می گوید.

حرکت رو به جلو یکی از چالش برای بازدارنده کیناز در خاص است که سمیت آنها—آنها ممکن است در نهایت تداخل با فرآیندهای است که سلول های خاصی نیاز برای زنده ماندن. به علاوه برخی از داروها ممکن است ثابت کند مناسب در زمینه Covid-19 درمان است. زیرا بسیاری از ویروسی تکرار اتفاق می افتد در اوایل بیماری بازدارنده کیناز هستند احتمال بیشتری برای کار به عنوان یک مداخله زود هنگام Schaletzky اشاره می کند. بعد از آن در بیماری بیشتر در معرض خطر التهاب می شود از یک بدساخته واکنش سیستم ایمنی بدن. (این یکی از دلایلی استروئیدها مانند دگزامتازون مفید برای درمان به شدت بیمار است.)

“در نهایت آنچه که واقعا در رفتن در طول عفونت—که بافت آلوده می شوند که سیستم ایمنی بدن در واکنش به زمان دوز—این یک داستان متفاوت” او می گوید. آنچه با این نسخهها کار در یک ظرف میمون سلول های کار ممکن است در یک زندگی حیوانی بسیار کمتر از ریه انسان. “حتی اگر شما پیدا کردن یک مناسب بازدارنده در برابر برخی از مبهم کیناز است که ممکن است کمک به ظروف سرباز یا مسافر تا SARS-CoV-2 طرح در میمون سلول های آن را به کار در یک مدل حیوانی?” او می پرسد. در یک نقطه خاص, تنها راه برای دانستن این است که به آزمون.

Krogan می گوید او قصد دارد برای انجام درست آن. برخی از ترکیبات شناسایی شده در این مطالعه در حال حاضر در بالينی خط لوله برای Covid-19—و برای کسانی که او را خوشحال به شرکت در گران وظیفه تست آنها. برای دیگران او می گوید: “اگر آنها نمی, ما را در برخی از نقطه.” از علاقه خاص او می افزاید: تست ترکیبی از ترکیبات با اشاره به موفقیت این سه کوکتل مواد مخدر در حال حاضر استفاده می شود به درمان اچ آی وی است. شاید آنها سعی کنید یکی از این ترکیبات آنها شناسایی همراه با remdesivir برای دیدن اگر آن را بهبود می بخشد ویروس-پاکسازی اثرات در یک دوز پایین تر. “با انجام زیست شناسی اول شما می تواند بسیار باهوش تر زمانی که شما رسیدن به ترکیبات خاص,” او می گوید. “بیشتر شما در مورد دشمن خود را آسان تر از آن است که به شکست است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چه گیج کننده در مورد تماس با موارد “بدون علامت”
  • باید ارسال کنم بچه من به مراقبت روزانه ،
  • اگر ویروس کاهش می یابد و این ممکن است زمان برای نگرانی
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma