قدیمی ترین ارتباط با آمریکایی های بومی شناسایی شده در نزدیکی دریاچه بایکال در سیبری

با استفاده از جمعیت انسانی ژنتیک باستان پاتوژن ژنتیک و تجزیه و تحلیل ایزوتوپ, یک تیم از محققان به بررسی تاریخچه جمعیت از دریاچه بایکال منطقه پیدا عمیق ترین ارتباط به تاریخ بین مردم سیبری و آمریکا. مطالعه منتشر شده در مجله Cellهمچنین نشان می دهد که انسان تحرک و از این رو سراسر اوراسیا در اوایل عصر برنز.

انسان های امروزی زندگی می کردند در نزدیکی دریاچه بایکال از زمان پارینه سنگی فوقانی و سمت چپ پشت سر غنی باستان شناسی سابقه بوده است. باستان ژنوم از منطقه را نشان داد ژنتیکی چندگانه گردش و ترکیب حوادث نشان می دهد که گذار از نوسنگی تا عصر برنز تسهیل شد توسط انسان تحرک و مجتمع فرهنگی فعل و انفعالات. طبیعت و زمان این فعل و انفعالات با این حال تا حد زیادی ناشناخته باقی مانده است.

یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله Cell reports یافته از 19 به تازگی توالی باستانی در ژنوم انسان از منطقه دریاچه بایکال از جمله یکی از قدیمی ترین گزارش از آن منطقه است. رهبری وزارت Archaeogenetics در موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی, تاریخ, مطالعه روشن تاریخچه جمعیت منطقه آشکار ارتباط عمیق با مردم آمریکا و دوستیابی به عنوان دور برگشت به عنوان دوره پارینه سنگی فوقانی و همچنین به عنوان اتصال در سراسر اوراسیا در اوایل عصر برنز.

عمیق ترین پیوند بین مردم

“این مطالعه نشان می دهد عمیق ترین پیوند بین پارینه سنگی فوقانی Siberians و اولین آمریکایی می گوید:” او یو نویسنده اول این مطالعه. “ما اعتقاد داریم که این می تواند نور را در مطالعات آینده مورد بومیان آمریکا, تاریخچه جمعیت.”

مطالعات گذشته نشان داده اند ارتباط بین سیبری و آمریکا جمعیت اما 14,000 سال فردی تجزیه و تحلیل در این مطالعه از قدیمی ترین به حمل مخلوط نسب در حال حاضر در بومی آمریکایی است. با استفاده از بسیار تکه تکه دندان کاوش های باستان شناسی در سال 1962 در Ust-Kyahta-3 سایت, محققان, تولید یک تفنگ ساچمهای-توالی ژنوم فعال توسط برش لبه روش ها در زیست شناسی مولکولی.

این فرد از جنوب سیبری همراه با میانسنگی یکی از شمال شرقی سیبری, سهام همان مخلوط ژنتیکی باستانی شمال اوراسیا (ANE) و شمال شرقی آسیا (NEA) اصل و نسب یافت در آمریکایی های بومی و نشان می دهد که اصل و نسب که بعدها باعث به آمریکایی های بومی در شمال و جنوب امریکا بسیار بیشتر به طور گسترده ای توزیع شده بیش از پیش به عهده گرفت. شواهد نشان می دهد که این جمعیت با تجربه مکرر ژنتیکی تماس با NEA جمعیت و در نتیجه تغییر ترکیب نسبت های سراسر زمان و فضا است.

“بالا پارینه سنگی ژنوم ارائه خواهد شد یک میراث برای مطالعه ژنتیکی بشر تاریخچه در آینده می گوید:” Cosimo Posth یک نویسنده ارشد این مقاله است. بیشتر شواهد ژنتیکی از پارینه سنگی فوقانی سیبری گروه لازم است برای تعیین زمانی که و که در آن اجدادی استخر ژن بومیان آمریکا گرد هم آمدند.

وب ماقبل تاریخ اتصالات

در علاوه بر این به این قاره اتصال این مطالعه ارائه اتصال در اوراسیا به عنوان گواه در هر دو انسان و پاتوژن ژنوم و همچنین ایزوتوپ پایدار تجزیه و تحلیل. ترکیب این خطوط از شواهد محققان قادر به تولید یک شرح مفصلی از تاریخچه جمعیت در دریاچه بایکال منطقه است.

حضور اروپای شرقی استپ مربوط به اصل و نسب است شواهدی از ارتباط بین جنوب سیبری و غرب اوراسیا استپ جمعیت در مقدمه به اوایل عصر برنز در دوره ای مشخص با افزايش اجتماعی و تکنولوژیکی پیچیدگی است. تعجب آور حضور يرسينيا pestisطاعون باعث پاتوژن امتیاز بیشتر گسترده مخاطبین.

اگر چه گسترش Y. pestis بود فرض به تسهیل مهاجرت از استپ دو نفر در اینجا با شناسایی پاتوژن بودند ژنتیکی شمال شرقی آسیا مانند. ایزوتوپ تجزیه و تحلیل از یکی از افراد آلوده نشان داد یک غیر محلی سیگنال نشان می دهد ریشه در خارج از این منطقه کشف شده است. در این گونه از Y. pestis این جفت ارز انجام شده است بیشتر از نزدیک مرتبط به هم فشار مشخص شده در یک فرد از منطقه بالتیک در شمال شرقی اروپا و بیشتر حمایت از تحرک بالا از کسانی که در عصر برنز پاتوژن و به احتمال زیاد نیز مردم است.

“این شرقیترین ظاهر باستانی Y. pestis گونه های است که به احتمال زیاد مطرح برد بلند تحرک در طول عصر برنز می گوید:” ماریا Spyrou یکی از این مطالعه نویسندگان. “در آینده با نسلی از داده های اضافی ما امیدواریم که برای ترسیم گسترش الگوهای طاعون در جزئیات بیشتر است.” نتیجه یوهانس Krause, نویسنده ارشد این مطالعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>