در زمین اقتصاد تانک. در ابر آن را خوب

در میان همه گیر زندگی منتقل شده آنلاین. این خبر خوبی برای غول تکنولوژی است که اجرای مراکز داده و شرکت هایی که عرضه آنها.

همه گیر زندگی است و زندگی در ابر. کار مدرسه و دوستیابی شده virtualized با زوم تماس ها و پیام های فوری. دوستان به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی و یا لحظات از طریق Instagram و بد روشن, وب کم تصویری.

از نظر وارد شده در زندگی نیاز به بسیاری از فوتون ها و الکترون ها به فایل های فشرده از طریق مهندسی دقیق شیشه و سیلیکون در داخل مراکز داده. به اقتصاد جهانی قرقره و اخراج افزایش می یابد شرکت هایی که در ساخت یا کار فیزیکی محتوای آنلاین وجود در حال انجام کسب و کار سالم.

آمازون و مایکروسافت بزرگترین ارائه دهندگان ابر دو تا از بزرگترین ذینفع از واقعیت مجازی بودن. تقاضا از سفر و مهمان نوازی شرکت پایین است اما ابر استفاده برای قدرت بازی, ویدئو کنفرانس و آموزش از راه دور است و مشخصی است. Telehealth ارائه دهنده Amwell, یک Amazon cloud مشتری دیده می شود تصویری سلامت بازدید افزایش بیش از ده برابر به دلیل Covid-19 خدمت به عنوان بسیاری به عنوان 45,000 هر روز.

که تقاضای جدید تیز شده است, اشتها, برای, تراشه, دیسک و شبکه های دنده—اجزای فیزیکی است که قدرت ابر. مایکروسافت chief financial officer, امی هود گفت: سرمایه گذاران در ماه گذشته که این شرکت انتظار دارد به صرف بیشتر در مورد محاسبات ابری زیرساخت با توجه به افزایش تقاضا موجب شده توسط Covid-19. سهام این شرکت تا 18 درصد برای سال 2020 در حالی که میانگین صنعتی داو جونز است را 14 درصد است.

هاردکور, مریل که آهنگ ابر صنعت در تحلیلگر شرکت TBR می گوید: همه پیشرو ارائه دهندگان ابر به احتمال زیاد ریخت و پاش در سخت افزار این سال است. “احساس من این است که آنها در حال رفتن به افزایش است که صرف مقدار زیادی به جای تقاضای جدید,” او می گوید. احتمالا این روند ادامه حتی به عنوان کشور بازگشایی, او می گوید: از آنجا که شرکت هایی که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای تغییر بیشتر سیستم به ابر در حال شتاب این برنامه.

که کمک به طراحان و سازندگان نیمه هادی ها که نوآوری در حال حاضر زیر بنای بسیاری از زندگی مدرن است. فروش تراشه برای گوشی ها و ماشین ها را فرو برد اما گارتنر برآورد شده در ماه گذشته است که این صنعت درآمد خواهد شد در حدود همان سال این عنوان در سال 2019 با تشکر از اطلاعات مرکز ارتقاء و خرید و فروش تراشه برای لپ تاپ ها و دیگر کار از خانه تجهیزات.

نتایج حاصل از تراشه ساز Nvidia به دلیل پنج شنبه, مارس تایید قدرت همه گیر ابر محرک. آلن Priestley یک معاونت در گارتنر انتظار کاهش تقاضا برای خودرو و بازی های چیپس اما افزایش تقاضا برای کارت گرافیک Nvidia گران قیمت پردازنده های گرافیکی مورد استفاده در مراکز داده برای دست زدن به ویدئو و تأمین الگوریتم های یادگیری ماشین. تحلیلگران انتظار دارند Nvidia درآمد به افزایش 35 درصد از مدت مشابه در سال قبل و سود خود را به بیش از دو برابر. Nvidia سهام نزدیک است تمام زمان بالا فدای این شرکت در $220 میلیارد, بیش از اکسون موبیل کوکا کولا و یا دیزنی.

هر Nvidia اعداد دیگر سیگنال های نشان می دهد که حتی در میان یک اقتصاد جهانی انقباض تراشه صنعت احساس می کند به اندازه کافی امن برای حفظ سرمایه گذاری های بلند مدت. مدیر عامل شرکت ASML بالا تامین کننده بیش از حد دقیق و گران قیمت برای تولید چرخ دنده مورد استفاده در تراشه fabs گفت: سرمایه گذاران در ماه گذشته که تقاضا بدون تغییر بود و این که هیچ کس تا به حال لغو و یا با تاخیر خرید.

Priestley معتقد است این تراشه صنعت را حفظ گران قیمت R&D مورد نیاز در سال 2020 به ایجاد جدید و قدرتمند تر تراشه های دو و سه سال از این رو. اینتل صرف $13.4 میلیارد دلار در R&D در سال 2019, 19 درصد از درآمد. حفظ این نوع از صرف خواهد شد و موقعیت این شرکت برای نهایی بازیابی. “شرکت هایی که سرمایه گذاری در رکود هستند بهترین قرار داده شده را به نفع خود زمانی که آنها می آیند برای خروج از رکود” Priestley می گوید.

جغرافیای سیاسی ممکن است ابر ابر بوم. در این ماه دولت آمریکا وضع جدید صادرات محدودیت در فروش تراشه به چین تلفن همراه تکنولوژی شرکت Huawei. را تهدید می کند که تا 20 درصد از درآمد حاصل از تایوان TSMC با توجه به تحقیقات برنشتاین. TSMC بزرگترین قرارداد تراشه تولید کننده; مشتریان دیگر آن عبارتند از Nvidia و AMD که باعث می شود سرور تراشه که در رقابت با اینتل. صنعت نیمه رسانا انجمن که نشان دهنده در امریکا شرکت تراشه هشدار داد که این محدودیت ممکن است صدمه دیده ما شرکت هایی که فروش به چین از آنجا که شرکت های چینی را منبع قطعات در داخل کشور.

صحبت کردن در مورد disentangling آمریکا و چینی با تکنولوژی اکوسیستم است خیلی آسان تر از انجام آن ، “من فکر نمی کنم این را تبدیل به یک موضوع در دراز مدت می گوید:” پاتریک مورهد که به شرح زیر است نیمه هادی ها در شمال افریقا بینش و استراتژی. “چین و آمریکا به یکدیگر نیاز دارند و به اعتقاد من همزیستی.”

نسبی سلامت از ابر شرکت ها و تامین کنندگان خود را در یک مشکل اقتصاد جهان ممکن است کمک به رفع هر گونه تمایل برای گسترده تر محدودیت های تجاری در واشنگتن و پکن است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • نکاتی برای ساخت بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im