در Instagram, سیاه مربع پیشی گرفت و فعال هشتگهای

اوایل روز سه شنبه کاربران در رسانه های اجتماعی شروع به ارسال جعبه سیاه با هشتگهای به معنای حمایت Black Lives Matter—آنها به پایان رسید تا غرق کردن سال از منابع است.

آنتونی ویلیامز شد و تا اواخر شب گذشته پیمایش از طریق توییتر هنگامی که مربع های سیاه و سفید شروع به جمعیت از هر چیز دیگری. نیمه شب مردم در خوراک بودند وحشت درباره #blacklivesmatter هشتگ که تا به حال به طور ناگهانی تبدیل به آب گرفتگی با هزاران نفر از تصاویر خالی. ویلیامز یک جامعه شناس و فعال باز Instagram و دیدم که تقریبا کل شبکه رفته بود ،

این پست تا به حال به طور کامل پیشی #blacklivesmatter هشتگ “جاری شدن سیل تمام منابع است که شده است وجود دارد برای چند سال گذشته می گوید:” ویلیامز. “این واقعا خسته کننده به حک کردن این منطقه از اینترنت که در آن ما می تواند جمع آوری و سپس همه ناگهانی ما دیدن صفحات و صفحات و صفحات از مربع های سیاه و سفید که اصلا راهنمای هر کسی که به منابع است.” حدود 1 هستم در سواحل غرب ویلیامز توییتی در مورد آن. “ارسال کنید مربع های سیاه و سفید با هشتگ #BlackLivesMatter. شما [ناخواسته] کاملا به معنای واقعی کلمه پاک کردن فضای سازمان شده اند با استفاده از به اشتراک گذاشتن منابع. آن را متوقف کند. متوقف شود.” پس از نا امیدی ویلیامز که شناسایی به عنوان غیر دودویی با استفاده از آنها/آنها ضمایر حذف Instagram و توییتر از تلفن خود را.

رسانه های اجتماعی نقش مهمی را در سازماندهی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده است. آنلاین هر کسی می تواند شروع یک جنبش اجتماعی; سیستم عامل مانند Twitter و Instagram را ساخته اند آن را ممکن است برای پخش پیام به مخاطبان و هماهنگی پشتیبانی در سراسر شهرستانها. قبل از این رسانه های جریان اصلی گزارش داد در تیراندازی به مایکل براون در سال 2014 بر روی زمین گزارش در حال حاضر در سراسر توییتر. پلیس تیراندازی از Philando کاستیا در سال 2016 به نور آورده بود به عنوان به زودی به عنوان دوست دختر خود را, الماس, رینولدز, پخش یک ویدیو به Facebook Live. این #blacklivesmatter برچسب خود سرچشمه با Facebook post by Alicia Garza در سال 2013 پس از جورج زیمرمن بود تبرئه از ضرب تیراندازی Trayvon Martin.

اما همان بلند گو حرف زدن است که می تواند به تقویت پیام همچنین می توانید آنها را تحریف. به عنوان تظاهرات اخیر گسترش در سراسر شهرهای آمریکا پس از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, سازمان مشغول به کار خستگی ناپذیر برای به اشتراک گذاری تصاویر و اطلاعات در سراسر رسانه های اجتماعی, اصرار پیروان به عمل آورند. در حال حاضر فعالان می گویند که تمام کسانی که از مربع های سیاه و سفید را غرق در اطلاعات است که مهم است.

دوم هشتگ #BlackOutDay, نیز تبدیل به هولناک با تصاویری از مربع سیاه و سفید. هشتگ سرچشمه در سال 2015 به عنوان بخشی از یک کمپین توسط وبلاگ Tumblr کاربران T شهرداری و سبز @MarsinCharge به ترویج و جشن چهره های سیاه و سفید در رسانه های اجتماعی. “این بود که در طول زمان که ما می دیده جورج زیمرمن رایگان ما در وضعیتی وخیم از اریک گارنر. برای ما که اولین بار بود که ما واقعا حساب با همه از آن می گوید:” @MarsinCharge (که خواسته بود با اشاره به توسط او اداره کند). #BlackOutDay بود به یک لحظه مکث مجدد با جامعه و به اشتراک گذاری عکس های سلفی جشن سیاهی.

شده اند وجود دارد بیش از یک دوجین #BlackOutDay حوادث پس از. اما در حال حاضر این برچسب را نشان می دهد عمدتا مربع های سیاه و سفید به طور موثر پاک کردن پست های قبلی. “آنها به طور کامل باشیم از آنچه که ما انجام داده ایم برای سال ها می گوید:” @MarsinCharge. در بالا از آن, رپر, T. I. نوشته شده در مورد جدا اقتصادی تحریم در جولای 7, تشویق پیروان به خودداری پول در همبستگی با علل همچنین با استفاده از هشتگ #BlackOutDay. @MarsinCharge می گوید که اما آن را نیز رقیق معنای حرکت او ایجاد شده است. “ما در حال گرفتن احساس است که ما در حال عمد تحت فشار قرار دادند که برچسب.”

هیچ کس به نظر می رسد می دانم که چرا مردم شروع به استفاده از #BlackOutDay به پست مربع سیاه و سفید و یا زمانی که #blacklivesmatter هشتگ رو یش ، این جنبش آغاز شد و با یک بازی کاملا متفاوت hashtag—#theshowmustbepaused—ایجاد شده توسط Jamila توماس اقیانوس اطلس سوابق اجرایی و Brianna Agyemang خلاق شرکت خدمات جوخه. “به عنوان دروازه بان از فرهنگ این مسئولیت ما نه تنها به گرد هم می آیند به جشن برنده, اما همچنین نگه داشتن هر یک از دیگر در طول یک از دست دادن” آنها نوشت: در یک پیام است که به طور گسترده ای توزیع شده در Instagram. “ما در تاریخ چهار شنبه, ژوئن 2, به عنوان یک روز به قطع اتصال از کار و ارتباط مجدد با جامعه ما است.”

هنرمندان را تشویق به خودداری از ارسال و یا حذف موسیقی جدید خود را با استفاده از شهرت و موارد زیر به تماس با توجه به خشم و غم و اندوه و خواستار عدالت در میان جامعه سیاه و سفید. عمده هنرمندان و برچسب رکورد توافق برای شرکت. Spotify اعلام کرد که آن را به اضافه 8 دقیقه و 46 ثانیه لحظه سکوت به لیست پخش و پادکست ها بر روی پلت فرم آن و یا طول مدت زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته فلوید با زانو خود را بر روی گردن خود را. در وب سایت خود توماس و Agyemang ارائه شده به کمک لینک های مربوطه به خانواده فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery و همچنین راه هایی برای حمایت از سازمان هایی مانند جنبش برای سیاه و سفید زندگی می کند.

به زودی هر چند این ایده را گسترش فراتر از صنعت موسیقی. کایلی Jenner ارسال شده یک مربع سیاه و سفید به او Instagram خوراک. بنابراین Fenty زیبایی ریحانا آرایشی نام تجاری همراه با یک اطلاعیه که نام تجاری را نمی توان انجام کسب و کار در تاریخ 2 ژوئن. “این است که یک روز خاموش است. این است که یک روز به منعکس کردن و پیدا کردن راه هایی برای ایجاد تغییر واقعی” شرکت گفت: در یک Instagram post. سپس آن را معرفی جدید برچسب: “این یک روز به #pullup.”

توسط صبح روز سه شنبه هزاران نفر از مردم آغاز شده بود آراستن پست های خود را با #blackoutday و #blacklivesmatter هشتگهای. هزاران نفر از دیگران استفاده می شود #blackouttuesday و یا اضافه شده آن را به پست های خود را به صورت گذشته نگر بنابراین به عنوان برای جلوگیری از ایجاد اختلال از اطلاعات ارسال شده به #blacklivesmatter. هنوز هم بسیاری به انتقاد از این عمل از ارسال مربع سیاه و سفید در همه. “من Instagram خوراک این صبح است فقط یک دیوار سفید به مردم, ارسال, سیاه, صفحه نمایش” نویسنده بهترین Kadlec توییتی. “مانند … که نیست ساکت کردن خود کودک است که در واقع نوع مخالف!”

فعالان نیز با ابراز نگرانی از سرعت که در آن مربع های سیاه و سفید پیشی گرفت #blacklivesmatter برچسب. “این واقعا احساس می کند مانند دیجیتال در اعتراض به سرکوب” فعال بریتنی Packnett در توییتر نوشت. در گذشته “blackface رباتها” استفاده شده است به فشار برنامه های سیاسی در رسانه های اجتماعی. برخی از فعالان تعجب اند که اگر یه مربع سیاه و سفید پست با #blacklivesmatter شروع به عنوان یک تلاش هماهنگ شده به آنها را به سکوت که افراد دیگر موفق به تشخیص زمانی که آنها شروع به پریدن در ارابه موسیقی. (از بعد از ظهر سه شنبه سیمی نه به طور مستقل تایید وجود هر گونه هماهنگ مبارزات.)

ویلیامز که متوجه سیل از مربع های سیاه و سفید به عنوان اوایل به عنوان 1 هستم در روز سه شنبه نیز مطرح سوء ظن. “آن را به پرش از #theshowmustbepaused به #blackoutday به #blacklivesmatter بسیار عجیب و غریب به من گفت:” آنها می گویند. اینکه آیا یا نه این پست هماهنگ بودند و یا کاملا خود به خودی “آن را به سازمان دهندگان و فعالان که این fucked ما می گوید:” ویلیامز. “پنج یا شش سال کار تمام کسانی که منابع تمام است که کار و اسناد—و در حال حاضر ما میلیون ها نفر از مربع های سیاه و سفید?”


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>