خاموش دوز از داروهای ضد سرطان کمک کند ملانوم بیماران

گرفتن معافیت از ملانوم مواد مخدر نمی کند رشد بيماران تومور در یک کارآزمایی بالینی (اینجا ملانوم بدخیم سلول در بافت پوست).

Biophoto همکاران/علم منبع

مواد مخدر است که در روز و جلوگیری از رشد سلول های سیگنال می تواند به طور چشمگیری کوچک شدن تومور است اما در اغلب موارد این سرطان می آید. توجه گرفتن ماوس مطالعه 7 سال پیش پیشنهاد کرد که این هدفمند مواد مخدر کار می کنند بهتر است در کاهش ملانوم تومور اگر بیماران مبتلا به سرطان رو به یک استراحت از طب خود را هر چند هفته.

اولین آزمایشی برای تست این ایده اما نشان داده است که ملانوم تومور رشد بازگشت سریع تر زمانی که بیماران در چنین “متناوب” دوز برنامه. شرکت کنندگان در این مطالعه نیز زندگی می کردند دیگر به طور کلی از کسانی که دریافت نمونه برنامه از مواد مخدر.

نتایج ناامید کننده بود ارائه شده امروز در یک قسمت از یک نسخه مجازی از انجمن آمریکایی تحقیقات سرطان, سالانه, جلسه, پرتاب آب سرد در یک استراتژی جدید برای مقابله با سرطان مقاومت دارويی است که در حال آزمایش است در تعدادی از آزمایشات بالینی. “وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به فکر می کنم این می تواند کار…به نظر می رسید مانند یک ایده بسیار قدرتمند می گوید:” متخصص آلن Algazi از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که منجر به ملانوم محاکمه.

در حدود نیمی از بیماران مبتلا به ملانوم یک ژن به نام BRAF است که شامل یک جهش در تولید یک پروتئین نابجا است که همواره رشد تومور است. داروهای مسدود کردن این پروتئین جهش یافته تمایل به کوچک شدن تومورها برای تنها چند ماه قبل از مقاوم در برابر سلول را بیش از. این مقاومت است که “مشکل بزرگ” نه تنها برای ترکیبات شناخته شده به عنوان بازدارنده های BRAF بلکه دیگر هدفمند سرطان, داروهای Algazi می گوید.

یک ماوس مطالعه منتشر شده در طبیعت در سال 2013 پیشنهاد ساده اما ضد شهودی راه حل است. زمانی که محققان موش های تحت درمان با ملانوم با BRAF مهارکننده تا تومور شروع به رشد دوباره مواد مخدر در زمان دور, تومور کاهش یافت. مقاوم در برابر سلول است که ظاهرا تا به حال گرفته شده بیش از توده ها تبدیل شده بود وابسته به مواد مخدر است. زمانی که موشها به جای آن با توجه به مواد مخدر در یک متناوب برنامه—چند هفته پس از آن خاموش و سپس دوباره—زندگی می کردند دو بار به عنوان طولانی به عنوان کسانی که این دارو روزانه.

چنین داده های حیوانی همراه با گزارش های موردی از بیماران که BRAF-بازدارنده و مقاوم در برابر تومورها رشد آهسته تر و یا کاهش و سپس آنها رفت و از مواد مخدر به رهبری ایالات متحده موسسه ملی سرطان (NCI) برای راه اندازی 5 سال متناوب دوز آزمایشی در چندین مراکز سرطان در ایالات متحده و کانادا است. حدود 250 ملانوم پیشرفته بیماران دریافت یک ترکیب دو دارو از یک BRAF بازدارنده و مواد مخدر به نام مجاهدین بازدارنده است که بلوک های دیگر پروتئین در رشد همان مسیر است.

206 بیمارانی که تومور بودند کاهش و یا ثبات پس از 8 هفته درمان روزانه با این دسته کوچک موسیقی جاز بودند به دو گروه تقسیم شده. یکی رو مخدر روزانه تا خود تومور بزرگ شده, در حالی که دیگر دریافت کرده و آنها را هر روز به مدت 5 هفته امتداد آمیخته با 3 هفته ای می شکند.

در دوز متناوب گروه از بیمارانی که تومور شروع به رشد دوباره تنها پس از 5.5 ماه به طور متوسط در مقایسه با 9 ماه برای کسانی که از دریافت مواد مخدر به طور مداوم. “نتایج به دست آمده در مقابل آنچه که ما انتظار می رود و تمام اطلاعات بالینی را پیش بینی کرده اند می گوید:” سرطان محقق آنتونی Ribas از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس شرکت رهبر از محاکمه. هر دو گروه از بیماران بسیاری از آنها رفت و به دریافت سلول های بنیادی دارو اگر تومورهای خود بازگشت و زندگی در مورد طول همان زمان به طور کلی—در حدود 40% هنوز زنده بودند و بعد از 4 سال.

Algazi تیم ارائه می دهد چند ممکن است توضیحات برای چرا ماوس نتایج نمی نگه دارید تا در مردم است. کسانی که درمان متناوب را به عنوان مقدار مواد مخدر به طور کلی به عنوان کسانی که در استاندارد گروه درمانی (هر چند که درست بود در موش ها بیش از حد). مردم متابولیسم داروهای آهسته تر از موش و برخی از مطالعات حیوانی نشان می دهد واضح تر کاهش سطح مواد مخدر ممکن است مورد نیاز برای مبارزه با مواد مخدر وابسته به سلول های تومور به مرگ است. علاوه بر این “این امکان وجود دارد مکانیزم های مختلف از مقاومت در بیماران مختلف می گوید:” Algazi. (در سال 2013 ماوس مطالعه سلول های تومور معمولا تبدیل شد مقاوم توسط ramping تا تولید پروتئین BRAF.)

Algazi گذشته توضیح حس می کند به رادیولوژیست رابرت Gatenby از Moffitt مرکز سرطان. تیم خود را گزارش کرده است که پزشکان می توانند با استفاده از درمان متناوب با هورمون داروهای سرطان پروستات به گسترش زندگی-اگر دوز برنامه طراحی شده است به هر فرد توسط خود را ردیابی تومور رشد و مدلسازی تکامل آن است. “هر برنامه ثابت مانند یک در [NCI محاکمه] به وضوح ترکیب اساسی تکاملی و پویایی می گوید:” Gatenby.

دیگر سرطان محققان می گویند هیئت منصفه هنوز در NCI محاکمه رویکرد. “من نمی دانم که این فرضیه بود به اندازه کافی تست شده می گوید:” سرطان زیست شناس چارلز Sawyers از Memorial Sloan Kettering Cancer Center, که نشان می دهد که نیمه عمر طولانی از مجاهدین بازدارنده مورد استفاده در آزمایش ممکن است یک مشکل است. انکولوژیست علامت میدلتون از دانشگاه آکسفورد شرکت-آگهی های مشابه ملانوم دادگاه در بریتانیا است که با استفاده از یک دوز مختلف برنامه; انتظار می رود که این نتایج بعد از این سال. این محاکمه و دیگران در حال حاضر در جریان است می گوید میدلتون “به ما کمک خواهد کرد تصمیم می گیرید اگر وجود دارد شرایط خاص مورد نیاز برای درمان متناوب استفاده می شود و یا اگر ایده یک مجسمه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>