در Starships انسان را نمی توان با کشیدن ماشه

در حداکثر بری رمان جدید مشیتچهار نفر خدمه مجموعه به اعماق فضا به جنگ با بیگانگان. این یک سناریو است که به یاد می آورد بسیاری از داستان های علمی تخیلی کلاسیک رمان مانند Starship Troopers و Ender s Game.

“این یک فرصت برای دوباره برخی از هیجان انگیز, علمی تخیلی, من می خواهم لذت می برد به عنوان یک بچه اما آن را با کمی بیشتر از یک مدرن را در آن” بری می گوید در قسمت 414 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست.

پادکست


خدمه به زودی در می یابد که هدف واقعی خود است که برای حفظ حمایت مردم از ماموریت بازگشت به خانه در حالی که کشتی هوش مصنوعی واقعی مبارزه است. آن را بری پاسخ به فیلم مانند کسانی که در حق رای دادن جنگ ستارگان که تاکید بر مهارت های انسانی خلبانان.

“من نمی توانم آینده را تصور کنید که در آن ما در حال مبارزه در میدان جنگ در جنگهای فضایی اما انسان باید به همه این کتابچه راهنمای تصمیم گیری در مورد چه باید بکنید و در آن به هدف اسلحه و حتی ماشه خود را,” او می گوید. “این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد.”

به عنوان ماموریت پیشرفت خدمه می شود و بیشتر و بیشتر مضطرب در مورد این ایده از سپردن سرنوشت خود را به کشتی AI. “وجود دارد این خدمه چهار که کار با این AI اما واقعا نمی توانید مطمئن باشید که آنچه در آن است و چگونه آن را تفکر و به همین دلیل ساخت این تصمیمات و حتی—در پایان—آیا اهداف آن به طور کامل همسو با ایشان” بری می گوید.

به عنوان هوش مصنوعی در تصمیم گیری شروع به تمامي وجوه زندگی ما بری فکر می کند که بسیاری از مردم شروع به احساس مانند شخصیت در کتاب خود. اما او فکر نمی کند که هر چیزی در حال رفتن به توقف گسترش هوش مصنوعی.

“توقف بخشی از این روند است که کار می کند” او می گوید. “این بسیار سخت به استدلال می کنند در برابر زمانی که عینی آن را تصمیم گیری خوب است.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با حداکثر بری در قسمت 414 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

حداکثر بری در گرفتن منتشر شده:

“من تا به حال چیزی برای از دست دادن, بنابراین من فقط شروع به نوشتن این سازمان در نیویورک در همان زمان که من در تلاش بود به فروشگاه کتاب من در اطراف در استرالیا. و من در بر داشت که صنعت استرالیا بود فوق العاده آهسته در مقایسه با آمریکایی ها. استرالیا را به سه تا شش ماه به من رد حالی که آمریکا عوامل رد خواهد بود من در عرض چند هفته. بنابراین من موفق به سوزاندن از طریق یک دسته کامل از آمریکا عوامل بسیار به سرعت و سپس در نهایت برداشت توسط کسی که بیش از وجود دارد. این نوع عجیب و غریب از آنجا که این بدان معنی است که استرالیا یک بازار خارجی برای من. من حدود چهار لایه از عوامل و سردبیران بین من و هر نوع ویرایشگر و یا چاپ و نشر فرد در اینجا در استرالیا است.”

حداکثر بری در داستان سرایی:

“ما از این انسان ها در این سیاره کوچک در این کوچک حباب از هوای گرم در جهان است که فوق العاده خصمانه به زندگی به عنوان ما آن را می دانم. من همیشه در بر داشت که در نوع خود جالب و احتمالا یک برنامه نویس کمک به این عنوان است. این نبرد میان از یک طرف واقعا سرد و منطقی جهان فیزیک و از سوی دیگر این, گرم, داستان انسان و روایات و احساسات و چیزهایی که ما در مورد مراقبت. من برای پیدا کردن آن جذاب چگونه ما می توانیم ساخت این روایات و ما می تواند ایجاد روابط و داستان های که برای ما مهم در این مرحله است که بسیار بی عاطفه. … چیزهایی که برای ما مهم بود که زنده می ماند و این که آیا آن را اخلاقی و این که آیا آن را فقط در نه چیز است که جهان در مورد مراقبت.”

حداکثر بری در اولین رمان خود را شربت:

“آنها تصمیم گرفتند که آنها را با استفاده از یک عکس از ایوان برگزار شد که در آن زمان بود مدیر بازاریابی پنگوئن. من مطمئن هستم که چگونه او در زمان بسیار زیادی از شخصیت من. او با پوشیدن این عینک و تا به حال این نرم و صاف شرکت و آن را مخالف کامل از آنچه که من می خواهم در ذهن داشت. و راه این بود که تن به تن به من بود, ” اوه, حداکثر, ما باید این ایده فوق العاده است. شما نوشته اید این رمان در مورد بازاریابی و ما قصد داریم برای قرار دادن ما مدیر بازاریابی بر روی جلد.’ آن را هنوز هم نمی حس را به من در حال حاضر چه کسی در خارج از شرکت خود را به اتصال و یا پیدا کردن که خنده دار در هر راه. … که زمانی که من کشف کرد که اگر چه به عنوان نویسنده شما مقدار زیادی از کنترل بیش از آنچه که اتفاق می افتد بین پوشش می دهد, در کتاب خود, شما لازم نیست که هر گونه کنترل جلو و عقب.”

حداکثر بری در داستان کوتاه “آن را از Cruden مزرعه”:

“رئیس جمهور جدید انتخاب شود و یکی از اولین چیزهایی که او می کند این است که یک شوخی در مورد چگونه, ‘در حال حاضر شما باید برای نشان دادن من بیگانه شما را در منطقه 51.’ و او گفت: “خوب اگر شما واقعا می خواهید به.’ واقعا وجود دارد یک بیگانه در منطقه 51 و آنها را به پیدا کردن آنچه در آن است. شده است وجود دارد برای زمان بسیار طولانی دولت نگه داشته و آن راز این همه زمان. داستان کوتاه است که یک کمدی واقع—اجتماعی, کمدی سیاسی, کمدی. معلوم است که این بیگانه نگه داشته شده است این همه زمان و از آن تغذیه شده است یک رژیم غذایی از رسانه ها سعی کنید به معاشرت آن و آموزش آن زبان و آن را تبدیل به نسبتا رادیکال توسط Fox News خاص همراه با برخی دیگر را نشان می دهد و آن را تا به برخی از بسیار ناخوشایند و عقاید سیاسی در حال حاضر. به طوری که آنها واقعا مطمئن نیستید چه باید بکنید در مورد آن.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>