در مارس 2019 سیمی پیوست یکی از مطبوعات آزاد و ائتلاف یک گروه متحد از برجسته ویراستاران و ناشران با استفاده از آنها رسیدن به جهانی و سیستم عامل های اجتماعی به ویژه روزنامه نگاران تحت حمله در سراسر جهان است. امروز ائتلاف است صدور آن هشتم ماهانه “10 فوری ترین” لیست روزنامه نگاران که آزادی مطبوعات در حال سرکوب شدن یا که موارد تقاضای عدالت است.

در اینجا فوریه لیست رتبه بندی منظور از فوریت:

1. آرش Shoa شرق (ایران)
مورد زندانی روزنامه نگار در خدمت 10 سال کفن در سکوت.

آرش Shoa-نامه یک روزنامه نگار ایرانی زندگی در تبعید در ترکیه و کار برای محبوب antigovernment اخبار کانال Amad اخبار دستگیر شد و محکوم به اعدام در سال 2018 به 10 سال به اتهام “توهین به رهبر” به “اقدام علیه امنیت ملی” “تشویق مردم به سوء” و “گسترش فساد در زمین خدا.” دوستان گفته اند که مقامات فشار روزنامه نگار خانواده به انتشار حالی که بازداشت در یک روستایی زندان ساخته شده است آن را دشوار است برای دسترسی به اطلاعات در مورد وضعیت فعلی خود را.

2. الکساندر Valov (روسیه)
روسی, ویرایشگر برگزار شد در ایرکوتسک مجازات همراه بدون علت فقط.

سردبیر و بنیانگذار محلی اخبار سایت BlogSochi الکساندر Valov قرار داده شد در سلول انفرادی در ماه گذشته برگزار شد در نظارت نزدیک به دلیل پیش بینی اقدامات تلافی جویانه و مخالفت با حکم دادگاه. او دستگیر شد و در ژانویه 2018 و محکوم به شش سال بر ساختگی به اتهام اخاذی. Valov دستگیر و روایت تصویری livestream از دستگیری به پلیس خود را درب قطع برق و ضرب و شتم او.

3. ساموئل Wazizi (کامرون)
بازداشت روزنامه نگار را به اتهام و محل ناشناخته برای بیش از پنج ماه است.

نگهداری از کامرونی روزنامه نگار ساموئل Wazizi (که قانونی به نام ساموئل Ajiekah Abuwe) ناشناخته پس از او منتقل شد و از پلیس نظامی بازداشت در ماه اوت است. او رد شده است دسترسی به وکلای خود و خانواده و دوستان و برگزار نامعلومی اتهامات که پلیس می گویند مربوط به کشور Anglophone درگیری های مسلحانه. کشور برگزار می شود حداقل هفت روزنامه نگاران در زندان به عنوان از 1 دسامبر 2019.

4. Azory Gwanda (تانزانیا)
هیچ به روز رسانی پس از نگار ناپدید شدن بیش از دو سال پیش است.

Azory Gwanda گم شده پس از 21 نوامبر 2017. این روزنامه نگار آزاد شد بررسی قتل مرموز در مناطق روستایی تانزانیا زمانی که او “ناپدید شد و درگذشت” به عنوان وزیر خارجه Palamagamba Kabudi در مصاحبه ای گفت: ژوئیه گذشته. این مقام عقب نشینی در میان درخواست برای روشن شدن و دولت موفق به انجام تحقیقات و یا افشای اطلاعات.

5. Azimjon Askarov (قرقیزستان)
خبرنگار زندانی سلامت رو به وخامت پس از نه سال از جمله زندگی است.

در ماه جولای در قرقیزستان دادگاه تایید حکم ابد روزنامه نگار برنده جایزه Azimjon Askarov با وجود مداوم محکومیت بین المللی. قومی ازبک تنها روزنامه نگار زندانی در این کشور برگزار شده است نه سال در اتهامات کاذب برای گزارش نقض حقوق بشر است. نامه صفحه اصلی جزئیات خود را رو به وخامت سلامت, محدود دسترسی به دارو و مقامات زندان مجازات بازداشت شدگان پس از بازدید در روز.

6. Lu Yuyu (چین)
خبرنگار زندانی درخواست کرده و رد شده است برای کمک به افسردگی شدید.

نگهبانان زندان را رد کرده اند درمان پزشکی برای خبرنگار Lu Yuyu تشخيص با افسردگی شدید در طول چهار سال حکم زندان آغاز ماه اوت سال 2017. او و شریک زندگی خود را دستگیر شده بودند در دالی یوننان استان ظن “چیدن نزاع و تحریک مشکل” را برای انتشار عکس و فیلم و متن در موضوعات مختلف از جمله فساد تظاهرات و آلودگی محیط زیست. دادگاه نگهداری می شود تصمیم خود را در سال 2017, و لو در حال حاضر محل سکونت دوم تجدید نظر شود.

7. لوز اسکوبار (کوبا)
مقامات کوبا مانع شدن روزنامه نگار مستقل در داخل خانه اش.

از ماه نوامبر مقامات کوبا بارها و بارها محروم لوز Escobar از خروج او هاوانا خانه. خبرنگار مستقل کوبا وب سایت خبری 14yMedio می گوید مقامات اغلب جلوگیری از روزنامه نگاران مستقل و از کار بر روی “قابل توجه تاریخ” یا بازداشت و یا آنها را تهدید به بازداشت اگر آنها خروج از خانه های خود. یک عامل امنیتی مستقر شد خارج Escobar درب چندین بار در سال گذشته از جمله در سالگرد کاسترو از مرگ و روز جهانی حقوق بشر.

8. جمال Khashoggi (عربستان سعودی)
خواسته برای پاسخ در Khashoggi قتل باقی بماند به دهه جدید.

در دسامبر عربستان سعودی محکوم به اعدام هشت نفر در ارتباط با 2018 بی پروایی نشان دادن قتل واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi. چه پادشاهی در نظر گرفته ممکن است وضوح و بسته شدن برای بالا مشخصات مورد CPJ به نام “شم محاکمه” و “مسخره از عدالت است.” تماس باقی می ماند برای ما و سازمان ملل متحد برای انجام مستقل تحقیقات جنایی و پروب عربستان ولیعهد نقش در “قتل فراقضایی.”

9. پاتریشیا Kayuni (مالاوی)
مقامات قادر به محافظت از روزنامه نگار از معترضان’ حمله.

معترضان ضرب و شتم و اقدام به پاره کردن لباس Tuntufye FM خبرنگار پاتریشیا Kayuni در ژانویه 10 در حالی که او را تحت پوشش تظاهرات در Chitipa در شمال مالاوی است. بازداشت شده اند ساخته شده و در برابر مهاجمان که اعتقاد Kayuni شد, یک افسر پلیس ارسال به عکس شدند. همان هفته مقامات در مالاوی بازداشت و به اتهام سه روزنامه نگاران به دنبال پوشش هیئت اتحادیه اروپا بازگشت.

10. Solafa Magdy, حسام ال-صیاد و محمد صلاح (مصر)
سه روزنامه نگاران در انتظار صدور حکم به اتهام عضویت در یک گروه ممنوع و انتشار اخبار نادرست.

در ماه نوامبر لباس شخصی و نیروهای امنیتی مصر بازداشت روزنامه نگاران مستقل Solafa Magdy و شوهرش حسام ال-صیاد در یک کافه در Dokki منطقه جیزه به عنوان به خوبی به عنوان مترجم آزاد و وبلاگ نویس Mohamed Salah. افسران مصادره تلفن های همراه خود را و کلید ماشین و ضرب و شتم Magdy برای امتناع از باز کردن قفل تلفن خود را. یک دولت امنیتی دادستان تحویل داده شده به اتهام عضویت در یک گروه ممنوع و انتشار اخبار نادرست. Magdy در حال تجربه مسائل مربوط به سلامت پیش از محاکمه در بازداشت پیش از فوریه 4 جلسه.

یکی از مطبوعات آزاد ائتلافی متشکل از بیش از 30 برجسته بین المللی از جمله اعضای: Al Jazeera Media Network, AméricaEconomía; آسوشیتد پرس; خبری بلومبرگ; بوستون گلوب; BuzzFeed; CNN Money سوئیس; Corriere Della Sera; De Standaard; دویچه وله; Estadão; EURACTIV; بار مالی; فوربس; ثروت; HuffPost; هند امروز; Insider, Inc.; Le Temps; خاورمیانه شبکه های رادیو و تلویزیون; NHK; از کوبا پخش; کوارتز; Radio Free Asia; رادیو آزاد اروپا و رادیو آزادی; Republik; ایسنا; The Straits Times; Süddeutsche Zeitung; زمان; TV Azteca; صدای آمریکا; واشنگتن پست; سیمی; و اخبار یاهو.

یکی از مطبوعات آزاد شرکای ائتلاف با کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) و بین المللی زنان در رسانه های پایه (IWMF) برای شناسایی ضروری ترین موارد برای این لیست است که به روز شده و منتشر شده در اولین روز کاری هر ماه.

ماموریت این ائتلاف است که با استفاده از صدای جمعی از اعضای آن—که رسیدن به بیش از 1 میلیارد نفر در سراسر جهان به “ایستادن برای روزنامه نگاران تحت حمله برای دنبال حقیقت است.” سازمان های خبری در سراسر جهان می توانید پیوستن به ائتلاف با ایمیل info@onefreepresscoalition.com. اعضای عمومی نیز تشویق به پیوستن به مکالمه با استفاده از هشتگ #OneFreePress و پس از تحولات در توییتر @OneFreePress.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در پشت صحنه در گوجه فرنگی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • هجوم سرگیجه به تصرف آنتن از یک هواپیما فوق سبک
  • لیزر چراغهای می توانید جاده ها روشن تر و دقیق ماشین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im