در مارس 2019 سیمی پیوست یکی از مطبوعات آزاد و ائتلاف یک گروه متحد از برجسته ویراستاران و ناشران با استفاده از آنها رسیدن به جهانی و سیستم عامل های اجتماعی به ویژه روزنامه نگاران تحت حمله در سراسر جهان است. امروز ائتلاف است صدور آن هشتم ماهانه “10 فوری ترین” لیست روزنامه نگاران که آزادی مطبوعات در حال سرکوب شدن یا که موارد تقاضای عدالت است.

در اینجا مارس سال 2020 لیست رتبه به منظور ضرورت:

1. چن Qiushi (چین)
روزنامه نگار از دست رفته به عنوان مقامات چینی خفه کردن گزارش شیوع کروناویروس.

مستقل تصویری روزنامه نگار چن Qiushi دیده نشده از فوریه 6, زمانی که او گفت که خانواده او برنامه ریزی شده در یک گزارش موقت بیمارستان. در ژانویه 24, او در سفر خود به شهر ووهان در استان هوبئی از پکن و شروع به فیلمبرداری و گزارش coronavirus بهداشت بحران با توجه به پست های خود را در یوتیوب با اشاره به یک بیمارستان محلی منتقل شد و از منابع و تلاش برای رسیدگی به تعداد بیمارانی که نیاز به درمان. بعد از چین اخراج سه معتبر وال استریت ژورنال روزنامه نگاران بیش از یک نظر تیتر مربوط به بحران است.

2. Daler Sharifov (تاجیکستان)
تاجیکستان سکوت رسانه های مستقل جلوتر از 1 مارس انتخابات است.

Daler Sharifov دستور داده شده است که دو ماه پیش از محاکمه بازداشت تاجیک پس از حمله پلیس مستقل خبرنگار خانه در ژانویه 28, مصادره کامپیوتر و کتاب و روز بعد با صدور بیانیه ای اعلام اتهام تحریک قومی نژادی و مذهبی و نفرت. در این بیانیه با اشاره به “بیش از 200 مقاله و تفسیر حاوی افراطی محتوا” او منتشر شده بین سال های 2013 و 2019. CPJ خواستار این “تلاش روشن به سکوت پیش از انتخابات یکی از معدود رسانه های منتقد که باقی می ماند.” حکم گناه می تواند تا پنج سال در زندان است.

3. Patrícia کامپوس ملو (برزیل)
سیاستمداران عضویت در آنلاین آزار و اذیت جنسی برای تضعیف روزنامه نگار صداقت.

یک خبرنگار برای برزیل بزرگترین روزانه, روزنامه, Folha de S. Paulo, Patrícia کامپوس Mello تجربیات مداوم آزار و اذیت آنلاین در اقدامی تلافی جویانه برای گزارش. در طول کنگره شنوایی در Brasília ماه گذشته یک فرد به دروغ متهم کامپوس ملو از درگیر شدن در فعالیت جنسی در ازای یک “حرکت شبیه چمچه زنی.” صدها نفر از Facebook و توییتر کاربران از جمله پسر رئیس جمهور Jair Bolsonaro مشترک اتهامات بسیاری با استفاده جنسی زبان. این اتهامات بعد از آن اشاره شده توسط رئیس جمهور خود را که تا سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری حامیان توزیع اطلاعات غلط از طریق واتساپ به میلیون ها برزیلی ها کامپوس Mello گزارش شده است.

4. Roohollah Zam (ایران)
دادگاه در جریان ضد دولت روزنامه نگار زندانی در محل نامعلومی.

عوامل اطلاعاتی جمهوری اسلامی در سپاه پاسداران بازداشت روزنامه نگار ایرانی Roohollah Zam در ماه اکتبر. بنیانگذار ضد دولت Amad اخبار, Zam شده بود زندگی در فرانسه و پس از دستگیری او در بغداد بود تحویل به ایران است. او متهم به همکاری با اسرائیل و آمریکا و سازمان های اطلاعاتی بالغ بر 17 اتهام از جمله جاسوسی و پخش اخبار نادرست اگر چه دولت ساخته شده است که سیستم عامل خود را تقریبا به طور کامل غیر قابل دسترس برای بیش از دو سال است. در ماه فوریه حداقل سه جلسات دادگاه برگزار شد در مورد او.

5. اگنس Ndirubusa و این تیم در Iwacu (بوروندی)
دادگاه ارائه حکم زندان و جریمه برای بوروندی تنها روزنامه نگاران زندانی.

پس خود را در ماه اکتبر بازداشت یک بوروندی دادگاه محکوم به چهار روزنامه نگاران در ژانویه 30 از تلاش برای تضعیف دولت, امنیت, جریمه آنها هر $530 و آنها را محکوم به دو سال و شش ماه در زندان است. چهار بود که پوشش درگیری ها در این کشور Bubanza استان و ارائه درخواست تجدید نظر خود را در فوریه 21, شامل اگنس Ndirubusa های سیاسی روی میز در Iwacu, یکی از جان گذشته مستقل رسانه ها و همکاران: پخش خبرنگار کریستین Kamikazi, انگلیسی-زبان خبرنگار Egide Harerimana و عکاس خبری Térence Mpozenzi.

6. Azimjon Askarov (قرقیزستان)
قرقیزستان دادگاه شنود نهایی درخواست تجدید نظر از این روزنامه نگار در حبس ابد.

پس از نزدیک به ده سال زندان و حبس ابد دو بار تایید روزنامه نگار برنده جایزه Azimjon Askarov, 68 دنبال نهایی تجدید نظر در دیوان عالی کشور است. فوریه 26 جلسه موکول به سرعت تا 7 آوریل. قومی ازبک را گزارش فساد و سوء استفاده و حقوق بشر بدستآمده اتهامات کاذب است که شامل تحریک به نفرت قومی و همدستی در قتل یک افسر پلیس است. قرقیزستان یک زندانی روزنامه نگار تجربیات رو به وخامت سلامت در میان شرایط سخت و محدود کردن دسترسی به دارو.

7. جمال Khashoggi (عربستان سعودی)
ایالات متحده مجریه idles در حالی که تماس باقی بماند برای Khashoggi عدالت.

14 فوریه مشخص شده 500 روز پس از جمال Khashoggi قتل در داخل استانبول کنسولگری عربستان. واشنگتن پست‘s نویس را نامزد Hadice مشاهده این تاریخ با یک op-ed خواستار عدالت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون نادیده گرفته یک قانون تصویب شده توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور که موظف به انتشار یک گزارش اطلاعات در مورد Khashoggi قتل در ماه ژانویه 19. که در علاوه بر این به نادیده گرفتن یک مهلت برای پاسخ به کنگره در مورد قتل در صورت لزوم تحت ایالات متحده جهانی Magnitsky عمل می کنند.

8. Pham Doan ترانگ (ویتنام)
روزنامه نگار در پنهان برای فرار از دستگیری در ادامه گزارش.

پهن Doan ترانگ شده است در پنهان از ماه اوت سال 2018 پس از, Ho Chi Minh City پلیس به طرز وحشیانه ای او را ضرب و شتم و ضبط کردند او شناسنامه و کارت ملی در بالا از خاموش کردن اقدامات از جمله بازجویی نظارت و خاموش کردن اینترنت و برق است. یکی از همکاران گزارش می دهد که ترانگ مؤسسین ویتنامی و Luat Khoa اخبار نشریات است و نه به طور کامل recuperated از حمله و سلامت او رو به وخامت گذاشته است. در حالی که در حال حرکت بین خانه های امن او ادامه داد: مهم گزارش در مورد محیط زیست و آزادی از دین و آنلاین جامعه مدنی است.

9. محمود حسین (مصر)
روزنامه نگار زندانی در تمدید بازداشت پیش از محاکمه برای مشخص اتهامات عنوان شده علیه.

محمود حسین (ع) یک روزنامه نگار کار با الجزیره صرف بیش از 1000 روز در بازداشت پیش از محاکمه در قاهره. در ماه مه گذشته یک دادگاه مصر دستور آزادی او اما مقامات افتتاح یک تحقیق جدید با اتهامات نامشخص و بازگشت او به زندان است. حسین اولیه دستگیری در تاریخ دسامبر 2016 و او بازداشت شده است بارها و بارها تجدید در هر 45 روز با ضد دولتی و اخبار نادرست اتهامات ناشی از 2016 مستند در مورد خدمت سربازي در مصر که دولت ادعا می کند با استفاده از فیلم جعلی و با هدف تحریک هرج و مرج است.

10. Aasif سلطان (هند)
ارتباطات خاموشی تاخیر بیشتر زندانی روزنامه نگار محاکمه.

کشمیر راوی خبرنگار Aasif سلطان صرف بیش از یک سال و نیم پشت میله های زندان پس از خود را تا سال 2018 دستگیری و اتهامات ماه بعد از “همدستی” در “پناه دادن به تروریست شناخته شده است.” او را بارها و بارها بازجویی و خواسته های او نشان می دهد منابع برای پوشش داستان یک کشته کشمیری نظامی که قتل توسط نیروهای امنیتی هند مجموعه ای خاموش موج تظاهرات ضد دولتی در کشمیر در ماه جولای سال 2016. تعدادی از جلسات شده اند به تعویق افتاد—و دیگر روزنامه نگاران را مورد آزار و اذیت و بازداشت سال گذشته است.

یکی از مطبوعات آزاد ائتلافی متشکل از بیش از 30 برجسته بین المللی از جمله اعضای: Al Jazeera Media Network; AméricaEconomía; آسوشیتد پرس; خبری بلومبرگ; بوستون گلوب; BuzzFeed; CNN Money سوئیس; Corriere Della Sera; De Standaard; دویچه وله; Estadão; EURACTIV; بار مالی; فوربس; ثروت; HuffPost; هند امروز; Insider, Inc.; Le Temps; خاورمیانه شبکه های رادیو و تلویزیون; NHK; از کوبا پخش; کوارتز; Radio Free Asia; رادیو آزاد اروپا و رادیو آزادی; Republik; ایسنا; The Straits Times; Süddeutsche Zeitung; زمان; TV Azteca; صدای آمریکا; واشنگتن پست; سیمی; اخبار یاهو.

یکی از مطبوعات آزاد شرکای ائتلاف با کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) و بین المللی زنان در رسانه های پایه (IWMF) برای شناسایی ضروری ترین موارد برای این لیست است که به روز شده و منتشر شده در اولین روز کاری هر ماه.

ماموریت این ائتلاف است که با استفاده از صدای جمعی از اعضای آن—که رسیدن به بیش از 1 میلیارد نفر در سراسر جهان به “ایستادن برای روزنامه نگاران تحت حمله برای دنبال حقیقت است.” سازمان های خبری در سراسر جهان می توانید پیوستن به ائتلاف با ایمیل info@onefreepresscoalition.com. اعضای عمومی نیز تشویق به پیوستن به مکالمه با استفاده از هشتگ #OneFreePress و پس از تحولات در توییتر @OneFreePress.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • مایکل بلومبرگ اصلی تکنولوژی bro
  • بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im