یکی از Klipsch گوگل بلندگو است که نیمی از سمت راست در حال حاضر

این Klipsch “سه” سخنران خوب برای تلفن های موبایل و به نظر می رسد حتی بهتر است. آن را به عنوان ارزان به عنوان ما آن را دیده ام.

وقتی که می آید به هوشمند دستیاران ما مانند گوگل دستیار بیش آمازون الکسا اینجا سیمی. آن را آسان تر به راه اندازی و فقط بهتر است در پاسخ دادن به صوتی سوالات عملی رایگان. تعداد فزاینده ای از هوشمند بلندگو و هوشمند صفحه نمایش پشتیبانی از آن را بیش از حد.

این Klipsch “سه II” سخنران هزینه 250 دلار در آمازون در حال حاضر. آن $574 و کاهش یافته است به $300 در اطراف مارس. در حال حاضر این کمترین دیده ایم و آمازون قیمت حدود 150 دلار ارزان تر از دیگر خرده فروشان عمده مانند B&H. آن را در حال حاضر در حد قیمت معقول تر برای اندازه آن و hands-free Google Assistant قابلیت های.

سه سخنران یکی از گران ترین هوشمند بلندگو دیده ایم اما آن را به یک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل. اگر شما این فضا را برای آن جعبه مانند طراحی—آن را در مورد 13.7 اینچ عرض 7 اینچ قد 8 اینچ عمیق آن را به نگاه زیبا در هر اتاق از خانه خود را. آن را ساخته شده از چوب واقعی روکش (مگر اینکه شما نسخه سیاه و سفید) با یک براق فلزی دستگیره و سوئیچ آن است که یک احساس و satisfyingly لمسی—چیزی است که شما نمی توانید با buttonless سخنرانان مانند صفحه اصلی گوگل و یا کوتاه. آن صدا ندارد, سکس با دو راننده و یک ووفر و آمپلی فایر 60 وات. وجود دو میکروفون در بالا برای زمانی که شما نیاز به صحبت کردن با آن, اما شما می توانید آن را خاموش هنگامی که شما نمی خواهید آن را گوش دادن.

اگر حتی یک تخفیف Klipsch است کمی بیش از حد گران برای شما ما آزمایش کردیم یک دسته از Google Assistant-بلندگو متصل شده است.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im