یکی از راه های به طور بالقوه آهنگ Covid-19? فاضلاب نظارت

دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه استنفورد ندارد تجربه زیادی به عنوان یک فاضلاب پیک—به طور معمول, آنها مشغول تحصیل در رشته ژنتیک. اما همانطور که با بسیاری از ما همه گیر است upending روال. از اوایل ماه مارس Sinnott-آرمسترانگ شده است ساخت دور از منطقه خلیج را تصفيه خانه فاضلاب جمع آوری نمونه که ممکن است ارائه سرنخ برای Covid-19 را در سراسر منطقه است.

Sinnott-آرمسترانگ (که با استفاده از ضمیر آنها) می کند کار خود را با مراقبت به دلیل: فاضلاب. بلکه برای حفاظت از کارگران سودمند که در حفظ و فاضلاب با خیال راحت چرخش در حالی که همه پناهگاه در محل. که به معنی پوشیدن دنده محافظ و پر کردن یک پزشکی پرسشنامه در هنگام ورود. در بازگشت آنها دریافت یک بطری پلاستیکی پر نشده فاضلاب اضافی نمونه را کنار بگذارند توسط کارگران در طول معمول کنترل کیفیت. “آنها به نظر می رسد هیجان زده برای کمک به” Sinnott-آرمسترانگ می گوید. “اما ما در حال تلاش برای آنها را به انجام به عنوان کمی کار اضافی که ممکن است به خصوص در حال حاضر.”

پشت در دانشگاه استنفورد نمونه ها در زمینه دور در آزمایشگاه فریزر اسکندریه بوهم یک استاد مهندسی است که به مطالعه میکروب ها در محیط زیست است. به زودی تیم خود را آغاز خواهد شد تجزیه و تحلیل این نمونه ها برای اثری از مواد ژنتیکی از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19. فریزر که تبدیل شدن به یک کتابخانه از چه منطقه خلیج را روده نشان داده اند که این بیماری همه گیر پیشرفت کرده است و اگر همه می رود با توجه به برنامه ریزی آن را تبدیل به یک طرح برای چگونه مطالعه فاضلاب ممکن است ارائه یک راه برای شهرستانها برای تشخیص شعله ور شدن یو پی اس از Covid-19.

در حال حاضر کارشناسان بهداشت و درمان در حال تمرکز بر تلاش برای پهن کردن منحنی اصرار مردم به پناهگاه در محل و نگه داشتن فاصله خود را دریافت فزاینده نرخ عفونت تحت کنترل است. اما چه می آید بعدی ؟ به عنوان اقدامات ایمنی آرامش زندگی نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی دقیقا. بدون یک واکسن است که در یک سال تحصیلی (حداقل) و بدون گله ایمنی به مانع این ویروس را گسترش بهداشت عمومی و مقامات بعدی صورت یک بازی ضربت سخت زدن یک مول نیاز به ثابت هوشیاری شامل عفونت نقاط داغ. بخشی از آن را شامل آزمایش در مقیاس بزرگ—و به احتمال زیاد ترکیبی از آزمایش خون و تست های گرد—برای شناسایی موارد فردی به علاوه گرفتن کسانی که مردم را به قرنطینه و ردیابی که آنها تا به حال تماس با. اما بوهم تیم می خواهد بداند که آیا منفعل اشکال نظارت بیماری مانند نظارت ما فاضلاب می تواند ما که اطلاعات هر چه زودتر.

این رویکرد دارای وعده زیرا تعدادی از مطالعات نشان داده اند که سطوح بالایی از ویروسی ریختن در نمونه های مدفوع از Covid-19 بيمار. از آنجا که ریختن اتفاق می افتد در اوایل بیماری پیشرفت خوبی قبل از بيماران نشان می دهد هیچ نشانه ای وجود دارد به دلیل مشکوک شواهدی از ویروس ممکن است نشان می دهد تا در یک شهر را فاضلاب و حتی قبل از ساکنان آن شهر تست شده اند. (ضمنا نگران نباشید در مورد ابتلا به این ویروس از آب فاضلاب; آب آلوده است بعید مسیر عفونت. به علاوه در ایالات متحده حداقل به تصفيه فاضلاب باید از بین بردن این ویروس فقط خوب است.)

تعدادی از گروه ها در حال مسابقه به شکل از چگونه به چنین کار نظارت. هفته گذشته محققان در KWR موسسه تحقیقات آب در هلند برای اولین بار به عموم گزارش آنها شناسایی SARS-CoV-2 در نمونه های فاضلاب. این گروه شروع به تست در اوایل فوریه در شهرستانها در سراسر کشور قبل از هلند تا به حال شناسایی هر Covid-19 موارد است. به عنوان اولین موارد پدید آمده و سپس در اوایل ماه مارس محققان دریافتند ویروسی غلظت در فاضلاب آب رفت تا در پشت سر هم. گروه های دیگر از جمله محققان در دانشگاه آریزونا و دانشگاه MIT راه اندازی به نام Biobot باید شروع به جمع آوری نمونه از شهرها و شهرستانها در سراسر ایالات متحده, اما نه منتشر کرده است داده نشده است.

در دانشگاه استنفورد به retooling آغاز شد و در اوایل ماه فوریه زمانی که بوهم و همکاران او برای اعمال اضطراری کمک مالی از بنیاد ملی علوم. ما در آن زمان تا به حال فقط دو مورد. (“من مدیر برنامه فکر می کردم دیوانه” بوهم می گوید.)

Coronaviruses مانند SARS-CoV-2 نیست بوهم تخصص. او در مطالعات مختلف عوامل بیماری زا بیشتر کسانی که آلوده از طریق مدفوعی-دهانی, معمولا وقتی کسی را قورت آب آلوده. برخی از این بیماری ها شده اند به فاضلاب نظارت و تلاش در گذشته برای ریشه کن کردن فلج اطفال در اسرائیل برای مثال و برای ردیابی شیوع بیماری سالمونلا در هاوایی است.

او می گوید هلندی نتایج ارائه شده اعتبار حتی اگر آن داده نشده است peer-reviewed. “این دلگرم کننده به عنوان یک اثبات مفهوم” بوهم می گوید. نشان می دهد که این ویروس RNA است که در واقع قابل تشخیص در فاضلاب نمونه مهم گام اول است. اما چالش بزرگتر است که ارزش اخباری—به ارتباط غلظت RNA در فاضلاب نمونه به تعداد واقعی موارد در یک جامعه است.

“توانایی به عقب محاسبه از فاضلاب به تعداد زیادی از مردم می تواند دشوار است می گوید:” می گوید دن Burgard یک استاد شیمی در دانشگاه Puget صدا است که دارای تخصص در فاضلاب اپیدمیولوژی. “ما لازم نیست که یک ستاره بازحمت حرکت کردن tricorder که در آن شما را نگه دارید تا یک دستگاه و آن را به شما می گوید که دقیقا چه مقدار مواد موجود است.”

Burgard پژوهش عمدتا با تمرکز بر تشخیص اثری از مواد مخدر مانند مصرف مواد مخدر به عنوان بخشی از استراتژی برای اطلاع رسانی به سیاست های عمومی. اما مانند دیگران در خود را نسبتا کوچک زمینه او با توجه به محوری برای کمک به Covid-19 تشخیص است. “ما شده است صحبت کردن در مورد این که مسیر ما درست است. من فقط نمی دانم اگر ما تا به حال برنامه ریزی آن را در مقیاس بالا خیلی سریع,” او می گوید.

Coronaviruses نشده است به خوبی مورد مطالعه در محیط های آبکی. آنها ساختاری متفاوت بیش از حد. ویروس هایی که از طریق فاضلاب مانند پوليو و نورو ویروس هستند “عدم احاطه” ویروس روکشی در یک پوسته پروتئین. SARS-CoV-2 متفاوت است. آن را “احاطه” ویروس با بیت از پروتئین و مواد ژنتیکی احاطه شده توسط یک لیپیدی غشاء و فرآیندهای غشایی. که بخشی از دلیل که چرا مواد ضد عفونی کننده مانند صابون به خوبی کار بر روی ویروس—آنها اشک راست از طریق ضعیف چرب ساختار. اما آن را نیز بدان معنی است که بسیاری از خوبی های honed آزمایشگاه تکنیک برای دست زدن به ویروس تا حد زیادی مسئله.

در دانشگاه استنفورد آزمایشگاه (که در آن در حال حاضر یک محقق در هر راهرو; اجتماعی فاصله متوقف نمی شود برای تحقیقات) اولین گام این است که به تمرکز بر نمونه—برای فیلتر کردن بقیه سرگین به طوری که این ویروس را از مواد ژنتیکی تشخیص داده می شود. “آن را خسته کننده بخشی از این پژوهش اما مهم” بوهم می گوید. معمولا او را انجام دهد که با یک آسمانی روش میخ به نام. اما برای احاطه و ویروس ها و روش کار نمی کند به عنوان به آسانی.

خوشبختانه یکی از بوهم همکاران Krista Wigginton در دانشگاه میشیگان صرف سال تلاش برای بهتر مطالعه بیماری های همه گیر از جمله flus و coronaviruses در تامین آب است. این آزمایشگاه در حال حاضر اعتبار خود را coronavirus-تکنیک های خاص که شامل مجموعه ای متفاوت از غشاء و فیلتر.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

از آنجا که فرایند شبیه به تست RNA ویروسی در یک بیمار با استفاده از روش PCR یا واکنش زنجيره ای پلی مراز. که مفید به دلیل وجود دارد در حال حاضر مقدار زیادی از سنجش که تشخیص نقاط مختلف ویروس ژنوم. اما آن را نیز بدان معنی بوهم باید محتاط در مورد استفاده از بیش از حد بسیاری از منابع. “ما باید بسیار مراقب باشید که ما نمی را دور مواد مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند” او می گوید. تا کنون او شده است نظارت بر تماس از همکاران او در دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی فوری برای تامین نیازهای در بر داشت و کمی با هم تداخل دارند. در هر صورت او دارای انعطاف پذیری بیشتری نسبت به او پزشکی همتایان چرا که او می تواند مبادله مواد بدون نیاز به توجه بالینی مقررات.

اعتبار روش آن مهم خواهد بود. برای شروع ساخت پیش بینی در مورد تعداد Covid-19 موارد در جامعه, محققان نیاز به دانستن چه مقدار RNA از نمونه از دست داده است و در آزمایشگاه روش. آنها همچنین نیاز به در نظر گرفتن شرایط محلی Sinnott-آرمسترانگ یادداشت ها: آرایش فاضلاب در یک شهر و یا حتی محله است و نه لزوما همان فاضلاب در یکی دیگر از. همچنین این تغییرات در طول زمان. آیا این باران یک آخر هفته سیفون سیستم فوق العاده با آب ؟ آنچه که در این حوضه آبریز به صورت خاص تست سایت—به عبارت دیگر چگونه بسیاری از مردم می کند نمونه از فاضلاب منعکس?

محققان می گویند بهترین نتایج را به احتمال زیاد خواهد شد از همکاری با گروه های دیگر جمع آوری مشابه دقیق داده های محلی در سراسر جهان. که اجازه خواهد داد که همه آنها را به تنظیم حساسیت خود را در آزمایشگاه با روش و برای به توافق اپیدمیولوژیک مدل که نقشه غلظت RNA موجود در آب فاضلاب به احتمال زیاد تعدادی از محلی موارد است.

در پایان بوهم معتقد است کسانی که علمی موانع در حال برطرف شدن است. گام بعدی خواهد بود گرفتن و فاضلاب و نظارت مورد استفاده قرار گیرد توسط مقامات بهداشت عمومی به عنوان بخشی از خود را به طور کلی پاسخ تلاش است که هنوز ناشناخته های بسیاری است. در گذشته دولت های محلی شده اند با احتیاط از فاضلاب نظارت با استناد به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی می گوید Burgard. (بر خلاف یک آزمایش خون یا گرد و خاک وجود ندارد و درخواست مردم برای اجازه به زیر و رو کردن از طریق خود سیستم فاضلاب.) و شهرداری ها به ندرت مشتاق به فاش کردن آنچه در رفتن در آبهای کدر. “هیچ کس می خواهد به نقطه داغ” او می گوید.

اما قبل از همه گیر رخ داد. برداشت تغییر در یک بحران Burgard یادداشت ها. به عنوان مواد مخدر بحران شد و بیشتر به طور گسترده ای اذعان کرد مقامات شهرستان شد به مراتب بیشتر احتمال دارد به قبول فاضلاب نظارت به عنوان یک بهداشت عمومی ردیابی ساز. “هنگامی که شما ضربه زدن به بحران در سطح مردم شروع به سوال” چه هستند که این ابزار دیگر من می توانید استفاده کنید؟'” او می گوید:. “وجود دارد این حس, ‘بیایید این انجام می شود.'” اضافه کردن آن به لیست راه های جهان ممکن است تغییر کند پس از همه گیر آن دوره اجرا شده است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>