هنگامی که گوشی های هوشمند بالا پایان استفاده می شود به هزینه $650, وان پلاس وارد به ارائه به همان اندازه قدرتمند جایگزین در کمتر از نیمی از قیمت. که به سرعت تبدیل شد به شرکت schtick. آن را ساخته شده از گوشی های است که به عنوان قدرتمند به عنوان بهترین شما می توانید خرید اما در مراتب ارزان تر قیمت. این روزها گوشی های حق بیمه هزینه $1,000. چه OnePlus’ جواب میده ؟ این … $900 وان پلاس 8 Pro.

خوشبختانه استاندارد وجود دارد وان پلاس 8 ، و آن را نسبتا ارزان تر است. وان پلاس 8 نوار دور چند ویژگی های جدید در نرم افزار مانند شارژ بی سیم و مقاومت در برابر آب IP68 امتیاز برای خنک $700. که هنوز هم گران قیمت توسط OnePlus استانداردهای, به خصوص زمانی که شرکت قبلی تلفن راه اندازی شد برای 100 دلار کمتر در اواخر سال 2019. برای سال OnePlus نام خود را “گل سرسبد قاتل.” در حال حاضر آن را صرفا یکی دیگر از گل سرسبد گوشی.

دو جدید وان پلاس در گوشی های بسیار خوب این شرکت بهترین. صفحه نمایش باقی می ماند فوق العاده این نرم افزار یک لذت برای استفاده و شگفت انگیزی خوب سه گانه-سیستم دوربین. اما در زمانی که 17+ میلیون نفر در ایالات متحده را در زمینه بیکاری با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس آن را سخت به یاد در مورد روز هنگامی که گوشی OnePlus احساس مانند آنها واقعا شد دیدنی ارزش و چیزی خاص.

چگونه آنها متفاوت

pThe OnePlus 8 Pro has a better camera system over the more affordable OnePlus 8.p

وان پلاس 8 Pro دارای یک دوربین بهتر سیستم بیش مقرون به صرفه تر OnePlus 8.

عکس: وان پلاس

  • وان پلاس 8 (700 دلار): آن را سخت به استدلال می کنند شما باید صرف 700 دلار در وان پلاس 8 هنگامی که آن را به سختی می افزاید: هر چیزی جدید بیش از آن در اواخر سال 2019 سلف OnePlus 7T (در اصل 600 دلار و در حال حاضر 500$). خارج از کمی بزرگتر باتری و حذف 3x زوم دوربین در حمایت از یک لنز ماکرو (برخی از شما ممکن است آرزو شما تا به حال 3x زوم) بزرگترین پیشرفت های آمده از ارتقاء به کوالکام با نام تجاری جدید Snapdragon 865 پردازنده و 5G پشتیبانی می کند.

  • OnePlus 7T ($500 توصیه شده): 8 ممکن است قوی تر اما 7T است که هنوز هم بسیار سریع گوشی. و اکثر مردم هنوز هم می تواند دسترسی به 5G چرا که این شبکه هنوز در حال ساخته شده است. نه به ذکر است شما نیاز به ارتقاء طرح داده های خود را. آن را فقط به ارزش fussing مورد برای یکی دیگر از چند سال. اگر شما به دنبال به صرفه جویی در برخی از پول نقد خرید OnePlus 7T—وان پلاس می گوید که حمل آن را برای در حالی که کمی طولانی تر است. بررسی بهترین گوشی های ارزان راهنمای برای گزینه های دیگر بیش از حد.

  • وان پلاس 8 Pro (900 دلار): 8 Pro دارای همان Snapdragon 865 پردازنده به ثمر رساند در مورد حتی با 8 در قدرت پردازش آزمون معیار ما انجام شده است. اما آن را beefier باتری بزرگتر با وضوح بالاتر صفحه نمایش با بالاتر از نرخ تجدید (120 هرتز) اما شما همچنین یک سیستم دوربین با حسگر تصویر بزرگتر در آن هسته ای, شارژ بی سیم و مقاومت در برابر آب. ضد آب و شارژ بی سیم اولین ویژگی برای یک گوشی OnePlus و 8 Pro بهترین گوشی وان پلاس ارائه شده است. OnePlus 7 Pro تا به حال یک مکانیکی کشویی دوربین. این از بین رفته است. هر دو 8 و 8 Pro دارای یک سوراخ پانچ 16 مگاپیکسل دوربین عکاسی از خود است که نشسته است در بالای صفحه نمایش مانند سامسونگ کهکشان گوشی های. این شرکت ادعا می کند کشویی و دوربین طراحی شده بود که بیش از حد سنگین و ضخیم باشد.

یک صفحه نمایش صاف

صفحه نمایش در 8 Pro چشمگیر است. آن را زیبا و تیز punchy با رنگ آن (مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید AMOLED حیطه گسترده ای نمایش کالیبراسیون!), با تاریک تیره سیاه پوستان. این HDR10+ گواهینامه کمک می کند HDR عناوین مانند Netflix بکشد , همه چیز نگاه سینما-سطح رنگی نیز هست.

120 هرتز صفحه نمایش نرخ تجدید است که مهمترین دستاورد. صفحه نمایش طراوت دو برابر در یک ثانیه به عنوان یک تلفن سنتی با 120 فریم در ثانیه به عنوان مخالف به 60. کسانی که فریم های اضافی به این معنی است که تقریبا همه چیز از پیمایش Instagram و پخش برخی بازیهای رایانهای به حرکت در سراسر سیستم عامل احساس فوق العاده صاف می کند و هر ضربه تند وشدید زدن فقط کمی لذت بخش تر. وان پلاس 8 (و 7T) باید این ویژگی را به عنوان به خوبی, اما شما در حال تنزل به 90 هرتز یا 90 فریم در ثانیه است که به طور مشابه بزرگ و بهتر برای عمر باتری.

شارژ نیز سریع جایگزینی 8 از صفر به 50 درصد در صرف 23 دقیقه اگر شما با استفاده از این شرکت شامل کابل شارژ و آداپتور. و اگر شما خرید این شرکت جدید شارژر بی سیم (70 دلار) 8 Pro می توانید به صورت بی سیم شارژ از 0 تا 50 درصد فقط در 30 دقیقه. که تنها ممکن است اگر شما وان پلاس’ شارژر بی سیم هر چند جداگانه و لوازم جانبی. این نرم افزار با پشتیبانی از استاندارد Qi شارژ بی سیم نیز هست; آن را فقط نمی خواهد به عنوان سریع.

دوربین ارتقاء

برخی از بزرگترین تفاوت های بین وان پلاس 8 Pro و 8 با سیستم های دوربین. هر دو گوشی دارای 48 مگاپیکسل دوربین اصلی اما 8 Pro دارای حسگر تصویر بزرگتر که اجازه می دهد تا آن را به ضربه محکم و ناگهانی روشن تر عکس ها در هنگام وجود نور کمتر. 8 نرم افزار نگه می دارد و دوربین تله ای که ارائه می دهد در اطراف 3x زوم اپتیکال همراه با 48-مگاپیکسل ultrawide دوربین. نیز وجود دارد یک فیلتر رنگ دوربین بسیار خوب به دنبال فیلتر بیش از حد. استاندارد وان پلاس 8 اصلی دوربین با یک لنز ماکرو استفاده می شود به ضربه محکم و ناگهانی سوپر کردن عکس و یک 16 مگاپیکسلی ultrawide دوربین.

از لحاظ تاریخی, دوربین های هستند وان پلاس بهترین ویژگی است. که در حال تغییر است. نه از این گوشی ضرب و شتم گوگل صفحه 4 اما من به طور فزاینده ای با نتایج راضی بیرون آمدن از 8 Pro. دوربین اصلی ادغام پیکسل به جذب بیشتر نور و تولید روشن 12 مگاپیکسل عکس ها و نتایج اغلب مفصل. اگر شما می خواهید بیشتر ترد خوبی سوئیچ به تقدیم 48-مگاپیکسل حالت (اگر فایل عکس با اندازه خوردن خود را ذخیره سازی). زوم دوربین snaps برخی از عکس های زیبا در نور خوب و ultrawide کرایه واقعا خوب حتی در صحنه های کنتراست بالا مانند یک غروب.

رنگ به نظر می رسد کمی بیش از حد اشباع شده است. و در شب OnePlus’ حالت شب ندارد یک شمع به این صفحه را شب دید. بررسی دنده ویرایشگر جفری ون اردوگاه شده است با استفاده از وان پلاس 8 و او به طور خاص اشاره کرد که چگونه پرتره حالت تمیز کردن برخی از جزئیات از افراد در حالی که گاهی اوقات از دست دادن تاری رئوس مطالب است که نه به عنوان دقیق به عنوان رقبای مانند صفحه 4. متوجه نمی شدم این بیش از حد بسیاری در این نرم افزار اما من همچنین فکر می کنم, آن را قطعا بهتر سیستم دوربین معمولی وان پلاس 8.

Pixel 4 left. OnePlus 8 right. Portrait mode on the OnePlus phone tends to wash out details leaves beauty mode on by...
صفحه 4 سمت چپ. وان پلاس 8 راست. حالت عمودی بر روی گوشی OnePlus تمایل به شستشو از جزئیات برگ زیبایی حالت به طور پیش فرض و به طور کلی انجام نمی دهد به عنوان یک کار خوب به عنوان صفحه با اثر تاری پشت این موضوع است. عکس: جفری ون کمپ

چند مشکل

نه از این گوشی را فلج نقص نیست کامل. عمر باتری فقط OK. اگر شما استفاده از تلفن خود را, زیادی, شانس هستند شما می خواهید برای شارژ قبل از روز رسیده است. من ساخته شده آن را از طریق یک روز که من بیشتر مرور وب و در زمان چند عکس, اما من همیشه عصبی به عنوان باتری کم می شود توسط شب. توصیه من به شما سوئیچ روی صفحه نمایش خود را به وضوح FHD+ (نگه داشتن 120 هرتز در!) به حداکثر رساندن عمر باتری در 8 Pro.

وان پلاس گوشی نیز معمولا با یک مورد اما قیمت پایین تر, وان پلاس 8 ندارد این زمان در اطراف. لطفا به سرمایه گذاری در یک مورد از این است که هنوز تمام شیشه ای تلفن (آن را نشانی از یک کار خوب از دفع اثر انگشت هر چند.)

من متوجه شده ام دو اشکالات در زمان استفاده از وان پلاس 8 Pro: باتری تخلیه سریع زمانی که تلفن در حالت آماده به کار و با استفاده از بالاترین رزولوشن و صفحه نمایش حسگر اثر انگشت است یا ضربه از دست زمانی که شما سعی می کنید برای باز کردن قفل گوشی قبل از بیدار شدن روی صفحه نمایش. در دوم وان پلاس می گوید ثابت در حال آمدن است در 15 آوریل به عنوان یک به روز رسانی و سابق این شرکت به دنبال آن است.

یک دوره جدید برای وان پلاس

وان پلاس 8 و 8 Pro می رسند در 29 آوریل و در دسترس خواهد بود از طریق OnePlus.com و آمازون و برای اولین بار Verizon است که تنها حمل OnePlus 8 (پشتیبانی از زیر-6 5G و میلیمتر موج). شما همچنین می توانید آنها را از T-موبایل.

این وان پلاس بهترین گوشی های حال و هر دو آنها هنوز هم یک ارزش خوب است. اما اگر شما به دنبال برای وان پلاس—یک تلفن است که شما خاراندن سر خود را به عنوان به چگونه قیمت خیلی کم—شما باید به حرکت می کند.


بزرگ تر سیمی داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de