OneWeb می پیوندد اینترنت ماهواره ای طلا راش

برای بخشی بهتر از یک سال SpaceX واز سهم شیر از توجه و وقتی که می آید به “مگا-صور فلکی” از اینترنت و ماهواره. بین آوریل و ژانویه این شرکت راه اندازی 240 Starlink ماهواره به مدار زمین کم با راه اندازی آمدن و صحبت از ارائه اولیه تجاری خدمات بعد از این سال.

اما آن را در واقع یکی دیگر از شرکت OneWeb که راه اندازی شش ماهواره از آن mega-صورت فلکی در ماه فوریه 2019. تست های اولیه از کسانی که ماهواره خوب پیش رفت این شرکت گفت: در تابستان گذشته. شرکت OneWeb در حال آماده سازی برای دوم خود را راه اندازی 34 ماهواره در هیئت مدیره یک موشک سایوز از بایکونور قزاقستان. راه اندازی برنامه ریزی شده است 4:42 pm ET (21:42 UTC) در چهار شنبه, مه 6.

در آستانه روز پنجشنبه راه اندازی Ars صحبت با مدیر عامل شرکت OneWeb Adrián Steckel در مورد برنامه های این شرکت و چگونه آن را در رقابت با نیم دوجین شرکت های دیگر به دنبال ارائه اینترنت از فضا.

پوسته پوسته شدن

پس از این شرکت برای اولین بار راه اندازی یک سال پیش Steckel گفت OneWeb است خوشحال با عملکرد شش ماهواره که هر کدام وزن آن در حدود 150 کیلوگرم است. Steckel گفت OneWeb ساخته شده است که “یک دسته از تغییرات” از نظر نرم افزار برای مدیریت ماهواره ها اما تنها “تغییرات جزئی” به سخت افزار خود را کمتر از 5 درصد از طراحی کلی.

یکی از چالش های بزرگ در سال گذشته, گفت, شده است, پوسته پوسته شدن. این شرکت در ابتدا ساخته شده از 10 ماهواره و راه اندازی شش نفر از آنها را. در این سال OneWeb قصد دارد به انجام راه اندازی 10 از 30 به 36 ماهواره در هر پرواز به طوری که مورد نیاز است تغییرات عمده ای در تولید و تامین کنندگان. “اما در حال حاضر ما باید کارخانه و در حال اجرا گفت:” این شرکت تسهیلات فقط در خارج از دروازه از مرکز فضایی کندی در فلوریدا. “ما واقعا قادر به گرفتن یک خط مونتاژ با رویکرد به ماهواره.”

این شرکت تصمیم به همکاری با Arianespace و خود را اصلاح سایوز راه اندازی خودرو برای سال 2020 راه اندازی به دلیل Steckel گفت: OneWeb نیاز به یک ارائه دهنده است که می تواند تضمین بالا اهنگ از راه اندازی با موفقیت خوبی است. پس از اتمام مرحله اولیه استقرار متشکل از یک شبکه از 648 ماهواره OneWeb در سال 2021 خواهد شد در نظر گرفتن جایگزین راه اندازی وسایل نقلیه به عنوان آن را همچنان به گسترش شبکه خود را. در نهایت ممکن است پرواز به عنوان بسیاری از 5,260 ماهواره.

“در حال حاضر ما بزرگترین خریدار راه اندازی در جهان” Steckel گفت. “در آینده ما به عنوان نگاه به مرحله بعدی ما از استقرار ما در حال حاضر به خرید و راه اندازی موشک از SpaceX آبی مبدا و یا هر کس.”

یک رویکرد متفاوت

OneWeb گرفته است یک رویکرد متفاوت نسبت به SpaceX در نظر چگونه آن را برنامه ای برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان بر روی زمین است. SpaceX تصمیم گرفتند برای عرضه مستقیم به مصرف کننده خدمات با قصد فروش پایانه های کاربر برای به دست آوردن ماهواره ای از فضا و اساسا عملکرد به عنوان یک ارائه دهنده اینترنت. OneWeb قصد دارد به همکاری با موجود شرکت Steckel گفت.

برای مثال Steckel گفت: اگر شما زندگی می کنند در قله کوه در یوتا, شما نمی قادر خواهد بود برای رفتن به OneWeb وب سایت و سفارش خدمات. بلکه این شرکت قصد دارد به همکاری با موجود ارائه دهندگان خدمات به گسترش شبکه و افزایش ظرفیت. بنابراین OneWeb خدمات در مناطق روستایی از ایالت یوتا احتمالا خواهد بود به فروش می رسد از طریق یک توزیع کننده.

این یک مدل این شرکت معتقد است که حس می کند به این دلیل که پاسخ مناسب برای گرفتن تنظیم مقررات تصویب و ارائه خدمات در ایالات متحده و یا فیلیپین یا اندونزی متفاوت خواهد بود Steckel گفت. “ما در حال رفتن به انجام کسب و کار با همکاران در سراسر جهان” Steckel گفت. “ما سبک است نه مقابله. ما با استفاده از مدل های مختلف. این جهان بزرگ.”

OneWeb برنامه ای برای ارائه آن به مشتری برای اولین بار تظاهرات تا پایان سال 2020 و ارائه کامل تجاری جهانی خدمات در 2021.

چشم در آسمان شب

در علاوه بر این به Starlink, OneWeb چهره رقبا در آمازون پروژه Kuiper خدمات, Telesat, و به طور بالقوه شرکت های دیگر مانند Lynk, Facebook, و دیگران. Steckel گفت که او معتقد است سه یا چهار شرکت آن را به مرحله که در آن آنها در حال راه اندازی سخت افزاری به فضا و داشتن سه یا چهار دهندگان از زمان تاخیر کم اینترنت از مدار زمین کم خواهد شد و احتمالا برای یک بازار سالم برای مصرف کنندگان و ارائه دهندگان خدمات.

Steckel نیز مشاهده واکنش توسط ستاره شناسان به عنوان SpaceX آغاز شده است برای قرار دادن صدها ماهواره به فضا است. Starlink نشان دهنده فقط پیشتاز مگا-صور فلکی که به احتمال زیاد خواهد شد در نهایت مستلزم دهها هزار نفر از ماهواره ها در مدار در ارتفاع حدود 500 تا 1200 متر. چون OneWeb این ماهواره خواهد بود در مورد دو بار به عنوان بالا به عنوان Starlink ماهواره در 1200 کیلومتر Steckel گفت: آنها باید قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح. علاوه بر این او گفت: OneWeb شده است در گفت و گو با هر دو انجمن نجوم سلطنتی در لندن و آمریکا فصل های جامعه است.

“من دوست دارم که قادر به به شما بگویم که این یک nonissue برای ما, اما ما نمی دانیم,” او گفت:. “آنچه می توانم بگویم این است که ما در حال کار برای به حداقل رساندن تاثیر به نجوم و آسمان شب است.”

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر