در سراسر ق اغلب به خاک سپرده شد در داخل بخش نظرات شما در پیدا کردن استادانه توصیف تصویر پست ها و ویدئوها, رسانه های اجتماعی تصاویر و الگوهای رفتاری.

در یک پست در subreddit r/hmmm یک کاربر نظر با شرح یک تصویر از یک مرد با یک هیئت مدیره سفت متصل به پشت او (“متصل به هیئت مدیره برش فایل های فشرده با روابط یک تکه گوشت یک تکه سوسیس, یک قرص نان یک چاقو یکبار مصرف لیوان و یک بطری شیشه ای شفاف مایع است.”).

در r/CasualUK فرد دیگری نظرات با توضیحات کسی را از تلاش در یک نرم تخم مرغ آب پز (“وجود دارد هشت نوار رنگ پریده, نان تست کره هنرمندانه چیده شده در اطراف تخم مرغ”). در r/DnDGreentext یک کاربر صرف ساعت پیاده 82,000 شخصیت های متن از تصاویر از یک سیاه چال و اژدها داستانی بازی است.

در زیر هر یک از این دیدگاه ها عبارت “من انسانی داوطلب محتوای transcriber برای ق و شما می تواند بیش از حد.”

این داوطلبان از کمی subreddit به نام r/TranscribersOfReddit که به طور داوطلبانه نوع بسیار مفصلی از محتوای مختلف به طوری که بینایی مردم می توانند به آن دسترسی داشته باشید. این گروه از نجیب روح که هدف از ساخت ق و اینترنت به عنوان یک کل قابل دسترس بیشتر را محل. اگر شما سفر به یکی از r/TranscribersOfReddit را 72 شریک subreddits مانند r/thatHappened یا r/me_irl وجود دارد یک شانس را به شما می تواند بر یکی از گروه های استادانه درست شده و رونوشت.

“این همیشه بسیار خوب به داوطلب برای Transcribers از ق زیرا در حالی که از آن آسان است برای من به انجام آن کمک می کند تا بسیاری از مردم می گوید:” جیک یک جوان 17 ساله از آمریکا که یکی از subreddit اولین transcribers. “من رونویسی کاملا چند فیلم در r/کور جامعه است. آنها را کمی از زمان, اما در پایان, این همیشه چیزی جز پاسخ مثبت.”

بازگشت در سال 2017, جیک ساخته شده 900 کلمه شرح یک ویدیو یوتیوب پست شده به r/نابینا توصیف بسیار پیچیده فیلم لامسه توهم نوری فقط تا بینایی مردم می توانند آن را درک کنند. “این فیلم واقعا نیاز به توضیحات. بنابراین خیلی ممنون” یک کاربر Reddit گفت: در پاسخ.

از آنجا که subreddit راه اندازی سه سال پیش r/TranscribersOfReddit را 3,186 داوطلب transcribers را تکمیل کرده اند تقریبا 100,000 رونوشت و شرح مطالب در سراسر سایت. داوطلبان تگرگ از همه نه قاره از جمله پرت و دور افتاده پایگاه در قطب جنوب است. این subreddit نیست در ابتدا شروع دسترسی داشته باشید. جو Kaufeld و جیمز کو دو تا از بچه ها که ملاقات در ق شانس آنها پس از کشف هر یک از دیگر هر دو پیاده ق محتوا آغاز شده subreddit چرا که آنها به سادگی تایپ کردن لذت می برد.

Kaufeld 29 ساله معلم بود که یک برنامه نویس در آن زمان توضیح می دهد که او “واقعا پیش فرض تلفن” است که نمی تواند منفجر کردن تصاویر از متن به اندازه قابل خواندن. بنابراین در سال 2014 تصمیم گرفت فقط به نشستن و تایپ کردن همه چیز او می تواند پیدا کنید. “من فکر کردم که در نهایت کسی که من نبودم احتمالا باید برخی از نوع استفاده از آن,” او می گوید. “قبل از ما در واقع تشکیل شده از همه چیز, من شروع به شنیدن این که این واقعا مفید بود به تمام انواع از مردم است. راه بیش از من در ابتدا تصور می کرد.”

وجود 30 نفر از داوطلبان تا پایان روز زمانی که subreddit برای اولین بار راه اندازی شده در مارس 1, 2017 و 100 داوطلب در پایان ماه. “آن را در زمان خاموش” Kaufeld می گوید. در روز subreddit ایجاد شد که منجر مدیر r/کور subreddit رسیده به Kaufeld به او بگویید تاثیر r/TranscribersOfReddit می تواند به بینایی زندگی مردم است.

این بود تا پس از آن که Kaufeld متوجه آنچه که او می خواهم فقط ایجاد شده است. “او ما را و توضیح داد که این نوع از چیزهایی است که ما فقط به عبور زمان در واقع به معنای چیزهایی که برای افرادی که دسترسی ندارد به همان نوع از محتوا است که ما همان توانایی برای پیوستن به در یک گفتگو” او به یاد می آورد. “که در واقع نوع مجموعه ای از تن برای هر چیزی که ما در حال حرکت رو به جلو است.”

وجود دارد سه subreddits که تا به r/TranscribersOfReddit. R/TranscribersOfReddit subreddit به عنوان یک کار هیئت مدیره برای داوطلبان که در آن یک ربات لینک های به تمام تصویر یا ویدئو و محتوای مربوط می شود که نوشته شده به subreddit را 72 شریک subreddits. اگر یک داوطلب احساس می کند آنها می خواهند به رونویسی آن پست با اظهار نظر زیر.

یک بار رونویسی شده است و داوطلب قرار داده رونویسی در بخش نظرات از رسانه ها ارسال می شود عبور ارسال شده به r/ToR_Archive. آرشیو فراهم می کند بینایی کاربران با یک محل که در آن آنها می دانند که همیشه در دسترس محتوای در دسترس است. پس از آن وجود دارد r/DescriptionPlease یک subreddit برای مردم به درخواست کمک از داوطلبان در توصیف هر یک از مطالب آنها مانند. Kaufeld به خاطر تایپ کردن صدها نفر از کلمات در مورد جلد هری پاتر و زندانی آزکابان illustrated نسخه که آن را برای اولین بار بیرون آمد.

هر داوطلب بر روی r/TranscribersOfReddit دلیل مختلف برای پیوستن به جامعه است. نگاهی 22 ساله Rebekah Ginsburg که در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک سازمان غیر انتفاعی در آمریکا و نیز یکی از subreddit داوطلب کارکنان است. او می گوید که او علاقه اولیه در تبدیل شدن به یک transcriber بود که او پرشور در مورد در دسترس نیست. “من نمی بینایی, اما من معلول جسمی” او می گوید. “و بخشی از نوعی از حرکت به سوی دسترسی بود واقعا معنی دار برای من. من احساس می کنم می تواند به بازگشت به اعضای جامعه است.”

یکی دیگر از داوطلبان از استرالیا از دست داده بود و قرار بود از طریق قسمت افسردگی Kaufeld می گوید. “حدود یک سال – هر روز – او فقط می خواهد به نشستن در اوقات فراغت و داوطلب با ما به دلیل آن چیزی است که او می تواند انجام دهد از راحتی از خانه خود را,” او به یاد می آورد. “در حال حاضر من خوشحالم که او بهتر است. او نمی داوطلب با ما دیگر چون برای او انگیزه شد که او نیاز به دریافت بهتر و با او انجام داد.”

Jodie 23 ساله دانشجو از اسکاتلند پیوست subreddit در سال 2018 پس از لکه بینی یک شخص transcriber ارسال توضیحات در ویرایش پست. او می گوید: او تا به حال یک دلیل مشابه برای پیوستن به این گروه پس از امضا از کار برای مدت زمان طولانی. “من واقعا فقط نیاز به چیزی به نوعی پر کردن این روز و این دقیقا همان چیزی است من با آن” او recollects. “من فقط فکر می کردم آن را جالب و کمی عجیب و غریب جامعه در ق و من می خواستم به بخشی از آن. همه خیلی خوب بود و استقبال”.

و کار خود را گاهی اوقات نیاز به مقدار زیادی از زمینه دانش به منظور نوشتن دقیق رونویسی که بینایی مردم می توانند با تکیه بر یک رونویسی است که اجازه می دهد تا آنها را برای پیوستن به در در گفتگو. R/traaaaaaannnnnnnnnns subreddit مثلا الگوهای رفتاری است که هیچ کس دیگر را درک کند مگر اینکه آنها بخشی از جامعه است. (این subreddit توصیف خود را به عنوان: “اطلاعرسانی سرگرم کننده از خود به دیگران و شرایط آنها پیدا کردن خود را در با memes, gif و فیلم ها”). این transcribers باید که به حساب. “شما باید برای آشنایی با این نوع از خلق و خوی است که subreddit و من فکر می کنم که واقعا جالب و منحصر به فرد چالش” Jodie می افزاید.

به عنوان یک جامعه است تنها قادر به رونویسی حدود دو درصد از مطالب نوشته شده در r/TranscribersOfReddit کار هیئت مدیره. که ممکن است صدای کم اما آن به این معنی است که دو r/TranscribersOfReddit رباتها به طور مداوم رتبه در بالا 20 ق حساب در نظر نظرات و مطالب ارسالی در هر ثانیه پس از آن امکان پذیر نیست برای همه r/TranscribersOfReddit است داوطلبان برای توصیف همه چیز. و این است که هنوز هم تنها بخش کوچکی از تمام مطالب ارسال شده به Reddit.

جودی می گوید که او فکر می کند هر کس باید قادر به دسترسی به سرگرمی و ق را فراهم می کند یک محل برای این نوع از سرگرمی های اینترنت. “فقط به خاطر اینکه کسی نیست قادر به دیدن و یا قادر نیست به شنیدن آنها هنوز هم باید قادر به دسترسی فقط تصادفی اینترنت بی معنی است.”

معمولا r/TranscribersOfReddit باعث می شود درخواست برای همکاری با دیگر subreddits چرا که آن را نمی خواهید به ارسال transcribers به جایی که آنها نمی خواست وجود دارد. به عنوان Ginsburg می گوید آنها می خواهند به “همسایه های خوب”.

سختتر بخشی است که subreddits نیست پردازنده. Transcribers باید گاهی اوقات با آن مواجه مقدار کمی از خصومت از کاربران Reddit آنها می گویند – برخی از subreddits تبدیل شده r/TranscribersOfReddit درخواست برای مشارکت پایین چرا که آنها از ترس این رونوشت را درهم و برهمی تا subreddit و یا آن را افزایش ناظران حجم کار و یا آنها فقط نمی بینم بهره مند شوند. Ginsburg تاکید می کند که اگر مدیران نمی خواهید آنها را و سپس آن را به احتمال زیاد است که جامعه نمی خواهد آنها را می خواهید یا نه. “و ما نمی خواهیم ما transcribers بود و در پایان دریافت که” او می افزاید.

Kaufeld می گوید که او امیدوار است به گسترش به بقیه از اینترنت است. این subreddit رسمی ثبت نام برای تبدیل شدن به یک سازمان غیر انتفاعی در اواخر سال 2018 تحت نام Grafeas گروه یونانی کلمه به کاتب. در پایان روز Kaufeld می گوید که داوطلبان در r/TranscribersOfReddit فقط مردم انجام این کار در اوقات فراغت خود را برای یک علت خوب است. “همه شما باید انجام دهید این است که نشستن در کامپیوتر شما به صورت کمی و شما می توانید کمک به جهان را به مکانی بهتر” او اشاره می کند. “چگونه می تواند به شما می گویند هیچ به که؟”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • مایکل بلومبرگ اصلی تکنولوژی bro
  • بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im