تنها یک سوم از متخصصان اطفال به طور کامل دنبال دستورالعمل در بادام زمینی آلرژی پیشگیری

در حالی که 93 درصد از متخصصان اطفال آمریکا بررسی شد آگاه از دستورالعمل کشوری در پیشگیری از حساسیت به بادام زمینی در نوزادان و تنها 30 درصد آنها به طور کامل پیاده سازی روش های توصیه شده و 64 درصد گزارش شده بخشی اجرای, با توجه به مطالعه منتشر شده در JAMA Network باز. دستورالعمل های صادر شده در سال 2017 تماس برای ارزیابی بادام زمینی آلرژی خطر و معرفی بادام زمینی حاوی مواد غذایی در رژیم غذایی نوزادان در 4-6 ماه سن در تلاش برای جلوگیری از حساسیت به بادام زمینی. این یک برگشت از 20 سال پیش زمانی که آکادمی اطفال آمریکا توصیه می شود که بادام زمینی باید اجتناب شود تا زمانی که کودک 3 ساله.

“مطالعه ما این است که برای اولین بار جمعیت بر اساس بررسی های زیادی در سراسر کشور نمونه ای از متخصصان اطفال آمریکا که بیانگر شیوه های فعلی و موانع مرتبط با 2017 دستورالعمل برای جلوگیری از حساسیت به بادام زمینی از طریق معرفی اولیه بادام زمینی حاوی مواد غذایی در نوزاد رژیم غذایی می گوید:” منجر نویسنده Ruchi Gupta, MD, MPH پزشک متخصص اطفال و مواد غذایی آلرژی محقق در ان & Robert H. Lurie بیمارستان کودکان شیکاگو استاد اطفال (علمی عمومی کودکان و مراقبت های اولیه) و پزشکی (آلرژی و ایمونولوژی), و مدیر مرکز آلرژی غذایی و آسم پژوهش در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی. “ما متوجه شدیم که نزدیک به 70 درصد از متخصصان اطفال گزارش شده نیاز اضافی راهنمای آموزش. موانع اجرای مهم هستند به آدرس پس از اطفال شروع با 4-6 ماه خوبی فرزند بازدیدکننده داشته است می تواند نقش مهمی در کاهش حساسیت به بادام زمینی.”

بادام زمینی آلرژی شایع ترین کودکان آلرژی غذایی موثر بر 2.2 درصد از کودکان آمریکا. این مواد غذایی آلرژی حداقل اغلب بزرگتر شدن است و اغلب در ارتباط با واکنش های شدید شود. در سال 2017 دستورالعمل از موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) مبتنی بر شواهد است که در اوایل معرفی بادام زمینی حاوی مواد غذایی برای نوزادان به طور قابل توجهی کاهش حساسیت به بادام زمینی شيوع.

بررسی داده ها شامل پاسخ از اطفال 1,781 دفاع کند گرفته شد. دکتر گوپتا و همکاران دریافتند که موانع مشترک برای دستورالعمل اجرای شامل عدم وجود درمانگاه و زمان انجام در دفتر نظارت تغذیه بادام زمینی حاوی مواد غذایی انجام حساسیت به بادام زمینی تست نگرانی در مورد تازگی از دستورالعمل ها و والدین ترس از واکنش های آلرژیک. پاسخ متخصصان اطفال نیز نشان داد نیاز به جزوه برای خانواده ها تبیین دستورالعمل در اوایل بادام زمینی مقدمه ای برای نوزادان و همچنین دهید در پرونده سلامت الکترونیک.

“ما نیاز به تحقیقات بیشتر در انواع آموزش ها و انواع عمل ایدز است که لازم است برای افزایش دستورالعمل اجرای” می گوید: دکتر گوپتا.

این مطالعه با بودجه دولتی توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) بخشی از موسسه ملی بهداشت (NIH) تحت اعطای شماره UM2AI117870.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Ann & Robert H. Lurie بیمارستان کودکان شیکاگو. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر