یک زن آویزان ماسک صورت به خشک قبل از توزیع آنها را به صورت رایگان در یک محله در تانگرانگ در حومه جاکارتا در 9 آوریل.

ویلی Kurniawan/ایسنا

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

دانشمندان در اندونزی در حال برافروخته در پاسخ این کشور به COVID-19 pandemic خواستار آن shambolic و مرموز با یک عدم هماهنگی بین ملی و استانی. آنها نیز شکایت دارند که مقامات گاهی توبیخ تلاش خود را برای کمک به.

“ما از دست رفته بسیاری از فرصت ها در گذشته است. آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر رهبری قوی برای مقابله با این بیماری همه گیر” می گوید Nurul نادیا بهداشت عمومی کارشناس در مرکز اندونزی استراتژیک طرح های توسعه. او و دیگران می گویند که این کشور نیاز به پاک کردن استراتژی ملی برای مستندات و یک افزایش چشمگیر در تست ظرفیت اگر آن را به کنترل آنچه که—حداقل رسمی شماره است نسبتا کوچک شیوع.

همانطور که از 18 آوریل, اندونزی بود 6248 تایید COVID-19 موارد از جمله 535 مرگ و میر. نزدیک به نیمی از بار شناخته شده است در پایتخت جاکارتا اما تمام 34 ولایت در حال حاضر گزارش موارد است.

اپیدیولوژی می گویند تعداد واقعی موارد بسیار بالاتر است. با توجه به برآورد توسط تیموتی راسل و همکارانش در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری منتشر شده در ماه گذشته تنها 5.4 درصد از تمام علامتی موارد گزارش شده در اندونزی که بدان معنی است که این کشور به احتمال زیاد به بیش از 100.000 نفر در حال حاضر. یک نشانه آن است که COVID-19 گسترده است که مرگ و میر خونتان: رویترز هفته گذشته گزارش که در جاکارتا به حال 4400 مجالس ترحیم در مارس 40 درصد بیش از هر ماه دیگر از ماه ژانویه سال 2018 است.

هزاران نفر از کارگران مهاجر در سمت چپ جاکارتا و بازگشت به زادگاه خود در ماه مارس زمانی که این بیماری شروع به افزایش در این شهرستان به طور بالقوه گسترش این ویروس در سراسر کشور است. دانشمندان هشدار داده اند در مورد یکی دیگر از خروج فقط قبل از 23 مارس زمانی که مسلمانان جشن عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان. یک نظرسنجی که توسط موسسه علوم اندونزی (مخفی) در همکاری با محققان دانشگاهی دریافتند که 68 درصد از پاسخ دهندگان در Java امید به دیدار خانواده و سپس برخی از آنها در جزایر دیگر. “وجود خواهد داشت افزایش موارد مثبت و مرگ و میر اگر ما محدود نمی تحرک به زودی می گوید:” هنری Surendra متخصص اپیدمیولوژی در Eijkman-آکسفورد تحقیقات بالینی واحد در جاکارتا. “من می ترسم که بسیاری از مناطق به پایان خواهد رسید تا مانند جاکارتا می گوید:” نادیا.

دولت اندونزی نگران فلج اقتصاد به مدت طولانی به عنوان خطر این بیماری همه گیر. در اوایل ماه مارس Achmad Yurianto مدیر کل کنترل بیماری در اندونزی وزارت بهداشت گفت: علم او نمی مراقبت از آنچه دانشمندان می گویند در مورد این بیماری همه گیر به دلیل “آنها مهم نیست اگر اطلاعات خود را تنها در ایجاد وحشت است.” وزیر بهداشت Terawan Agus Putranto پیشنهاد در ماه فوریه که نماز کمک نگه داشتن COVID-19 خارج از کشور است.

وزارت بهداشت مجاز است در مقیاس بزرگ اجتماعی محدودیت و یا جزئی مستندات برای شهرستانها و استانها ارائه آنها نشان می دهد افزایش تعداد مرگ و میر و گسترده محلی انتقال است. آنها همچنین باید نشان دهد که آنها قادر به دیدار با ساکنان نیازهای اساسی در طول مستند. اما نادیا می گوید: بسیاری از فرمانداران عدم اپیدمیولوژیک پشتیبانی برای انجام این تجزیه و تحلیل. “ما باید صبر کنید برای جلوگیری از عفونت و دیدن مردم می میرند ؟” او می پرسد. “اگر مفهوم پیشگیری نخواهد کرد.” تا کنون وزارت بهداشت را تایید کرده است مستند طرح از 10 شهرستانها اما انطباق کم است.

در ضمن تست—یک چالش بزرگ در کشور بیش از 267 میلیون پراکنده بیش از 6000 سلیمان—بوده است و عقب مانده. تا کنون اندونزی را آزمایش کرده است کمتر از 40000 نفر است. در مقیاس گسترده ای را آزمایش ممکن است خیلی دیر برای شهرستانها عمده شیوع اما اگر همراه با جداسازی بیماران و quarantining از مخاطبین خود را, آن را هنوز هم می تواند کمک کند حاوی ویروس در مکان های که در آن فقط وارد کرده می گوید پنجی Hadisoemarto متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه Padjajaran در Bandung, West Java. “در اواخر بهتر از هرگز.”

دولت را به خود اختصاص داده 132 بیمارستان ارجاع در سراسر کشور به بینی و گلو سواب از موارد مشکوک. اما بسیاری از عدم وجود تجهیزات حفاظتی برای نمونه با خیال راحت. به عنوان یک نتیجه بیماران گاهی اوقات باید رانده شده و به بیمارستان های ساعت به دور است. و بیمارستان ها اجرا نمی آزمایشات خود را; نمونه فرستاده شده به یکی از 32 تعیین شده آزمون آزمایشگاه باعث تاخیر بیشتر.

به دنبال افزایش تست ظرفیت اندونزی پزشکی انجمن (PBMI) را شناسایی کرده 106 آزمایشگاه در 25 استان که با سازمان بهداشت جهانی را از ویژگی های مورد نیاز برای آزمون COVID-19. یافته های خود را ارائه شده در اوایل ماه آوریل بود “به سرعت مورد استقبال” توسط اندونزی ملی COVID-19 نیروی کار می گوید Fenny Dwivanny یک زیست شناس مولکولی در باندونگ موسسه فن آوری است. که همان روز وزیر بهداشت Terawan Agus Putranto با صدور نامه اجازه می دهد واجد شرایط آزمایشگاه برای انجام تست.

وجود خواهد داشت یک افزایش موارد مثبت و مرگ و میر اگر ما محدود نمی تحرک به زودی.”

هنری Surendra, Eijkman-آکسفورد تحقیقات بالینی واحد

اما در 15 آوریل Yurianto به مطبوعات گفت که وزارت بهداشت خواهد اجازه تنها 78 labs به مقیاس تست. “ما در حال برخورد با یک ویروس مرگبار است. ما فقط نمی تواند انجام تست PCR در هر آزمایشگاه,” او می گوید.

آزمایشگاه و حتی در پایتخت نیز در صورت کمبود سواب معرف و محافظ دنده می گوید: احمد Utomo یک زیست شناس مولکولی و مشاور ارشد در PBMI. Utomo تشویق است که این وزارتخانه از شرکت های دولتی است که نصب 18 PCR ماشین آلات و 2 RNA استخراج—روبات است که می تواند جداسازی RNA ویروسی سریع تر و ایمن تر از انسان ها می توانند در بیمارستان های اجرا شده توسط وزارت در 12 استان. (وزارت نیست پاسخ به یک پرس و جو از علم در مورد جزئیات آن تست برنامه های.

اندونزی دانشمندان جوان فروم (YSF) نیز خواست وزارت بهداشت شامل اندونزی دانشمندان در تعیین توالی ژنوم SARS-CoV-2 جدايه از کشور است. تا کنون وزارت بهداشت محققان ارائه شده تنها چهار جزئی توالی از اندونزی, فرستاده شده به GISAID آنلاین پایگاه داده که در آن دانشمندان از سراسر جهان خود را سپرده توالی. YSF دانشمندان ملاقات مقامات در وزارت در 17 مارس به بحث در مورد همکاری اما “هیچ قطعی تصمیم گرفته شد می گوید:” بری Juliandi یک زیست شناس در بوگور دانشگاه کشاورزی و YSF سخنگو.

با وجود سرخوردگی بسیاری از دانشمندان مشتاق به کار با دولت می گوید Utomo. “فقط ما نشان دادن راه و یک نگرش دوستانه,” او می گوید. “باز کردن درب برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im