OpenAI متن ژنراتور تجاری

موسسه تحقیقاتی ایجاد شد برای هدایت AI دور از مضر استفاده می کند. در حال حاضر آن را در رقابت با غول تکنولوژی به فروش محاسبات ابری سرویس به کسب و کار.

در بهار گذشته مصنوعی هوش موسسه تحقیقات OpenAI گفت: آن را به حال ساخته شده با نرم افزار خیلی خوب در تولید متن جعلی از جمله اخبار مقالات—که آن را بیش از حد خطرناک را آزاد کند. که خط در شن و ماسه به زودی پاک شد وقتی که دو نفر اخیر کارشناسی ارشد grads دوباره نرم افزار و OpenAI منتشر شد اصلی گفت: آگاهی از خطرات رشد کرده بود و آن را تا به حال دیده نشده شواهدی از سوء استفاده.

در حال حاضر این آزمایشگاه با قوی تر متن ژنراتور و یک زمین جدید: پرداخت ما برای قرار دادن آن را به کار در کسب و کار شما. پنج شنبه, OpenAI راه اندازی یک سرویس ابری است که یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها در حال حاضر با استفاده از به منظور بهبود جستجو و یا ارائه بازخورد در پاسخ به مشکلات ریاضی. این یک تست از یک راه جدید برای برنامه نویسی هوش مصنوعی و آزمایشگاه غیر معمول مدل کسب و کار.

OpenAI تاسیس شد به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی در سال 2015 توسط Elon Musk و دیگر دره سیلیکون برجسته برای اطمینان از آینده مافوق انسانی AI بود خوش خیم نیروی. تسلا مدیر عامل راه از هم جدا آزمایشگاه در سال 2018 و در سال گذشته شد برای سود شرکت و در زمان 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری از مایکروسافت. OpenAI رهبران ادعا می کنند که تنها با وجوهي از آن تحقیقات به نفع سرمایه گذاران می توانند آن را جمع آوری میلیاردها نیاز به نگه داشتن سرعت در مرزهای AI.

پنجشنبه اندازی OpenAI اولین محصول تجاری کامل شده ، یک موسسه تحقیقاتی ایجاد شده به رقابت با غول تکنولوژی در بدترین هوش مصنوعی در حال حاضر به چالش کشیدن آنها را در بیشتر دنیوی عرصه از فروش خدمات پردازش ابری برای کسب و کار.

OpenAI خدمات ساخته شده است بر روی یک ماشین یادگیری تکنیک ساخته شده است که کامپیوتر خیلی بهتر با زبان بیش از دو سال گذشته. الگوریتم های یادگیری ماشین در حال هدایت به تجزیه و تحلیل گسترده مجموعه ای از متن خراشیده از وب به کشف الگوهای آماری در زبان استفاده کنید. این نرم افزار پس از آن می تواند تنظیم شود برای انجام وظایف مانند پاسخ دادن به سوالات واقعی یا خلاصه اسناد و مدارک.

گوگل شنود گذاشته فن آوری بهبود موتور جستجوی خود دسته دستگیره های طولانی نمایش داده شد و مایکروسافت آفیس با استفاده از آن به نقطه گرامر اشکالات. OpenAI متمرکز شده هل دادن تکنیک به مقیاس بزرگتر و ساخت نرم افزار است که به تولید متن. داده می شود قاپ زنی نوشتن آن را در ایجاد آن unspooling جملات مشابه خواص آماری. نتایج را می توان بطرز عجیبی صاف, اگر گاهی اوقات unmoored از واقعیت است.

متن ژنراتور مانند است که می تواند سرگرم کننده—سعی کنید یکی در اینجا—اما قبلا دیده بسیار استفاده تجاری. OpenAI مدیر عامل شرکت سام آلتمن می گوید: آخرین نسل قدرتمند است و به اندازه کافی انعطاف پذیر برای کار واقعی. “این اولین بار است که ما چیزی است که ما فکر می کنم به اندازه کافی خوب را به یک محصول” او می گوید.

OpenAI جدید متن ژنراتور آموزش دیده با استفاده از مجموعه ای از تقریبا یک تریلیون کلمات جمع آوری شده از وب و کتابهای دیجیتالی در یک ابر رایانه با صدها نفر از هزاران نفر از پردازنده های این شرکت پرداخت می شود مایکروسافت برای ساخت به طور موثر به بازگشت برخی از این شرکت 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری به منبع آن است.

این سرویس بیشتر باز از اکثر AI خدمات ابر که معمولا انجام یک وظیفه مانند ترجمه و یا تصویر برچسب زدن و کنترل شده و با دستورات خاص. برنامه نویسان که می خواهند به شیر OpenAI فناوری به سادگی ارسال انسانی-متن قابل خواندن و دریافت تازه تولید متن بازگشت.

که ممکن است صدای محدود اما با تهیه راست ورودی آن را ممکن است به هدایت این نرم افزار برای انجام وظایف مختلف است. هدف این است که سعی کنید و ماساژ آن به ریف در آماری زبان الگوهای از یک بخش خاص از اینترنت است.

ارسال نمونه از پاراگراف بازنویسی برای دانش آموزان ابتدایی پس از یک unsimplified عبور دهید این سرویس به بازنویسی آن را آسان تر به عنوان خوانده شده. این سرویس می توانید پاسخ سوالات واقعی و یا به عنوان یک تابع از chatbot اگر همراه با مثال Q&A جفت و یا تبدیل از گفت و گو که ممکن است مستقیم نرم افزار برای قرعه کشی در آن تجربه واقعی اظهارات و یا مکالمات.

“The big روانی تغییر آن بسیار بیشتر مانند صحبت کردن با یک انسان از قالب بندی همه چیز برای یک ماشین می گوید:” گرگ Brockman, OpenAI را افسر ارشد فناوری. “شما آن را چند پرسش و پاسخ و به طور ناگهانی آن را در Q&A mode.”

نیک Frosst یک محقق کار بر روی زبان یادگیری ماشین که قبلا در گوگل می گوید که رمان از راه کار با هوش مصنوعی می تواند گسترش استخر از مردم تجربه با فن آوری های زبان. “این هیجان انگیز است که شما می توانید انجام دهید که” او می گوید. “آن چه اکثر مردم فکر می کنم هوش مصنوعی باید کار کند.”

OpenAI است که ارائه خدمات خود را به صورت رایگان به مدت دو ماه و در حال حاضر برخی از کاربران. Algolia راه اندازی است که می سازد داخلی موتورهای جستجو برای نرم افزار و وب سایت از آن استفاده می کند به بهبود درک پیچیده جستجو در رشته ها.

دیگران در حال استفاده از خدمات اضافی است که در آن OpenAI “خوب آهنگ” یک نسخه از این نرم افزار برای یک کار خاص با داده های اضافی. ریاضی سایت آموزش هنر حل مسئله استفاده می کند که نشان می دهد برای ارسال دیدگاه دانشجويان ارسالی, بالا بردن سرعت کار از کلاس.

با وجود که در اوایل علاقه OpenAI رهبران آزادانه اعتراف است که آن را به دور از پاک کردن چگونه به طور گسترده ای مفید این مدل جدید از هوش مصنوعی و برنامه نویسی می شود.

یک ناشناخته است که قابلیت اطمینان آن است. “این مدل تا حدودی غیر قابل پیش بینی می گوید:” رابرت دیل, مشاوران فن آوری های زبان ، OpenAI نرم افزار می توانید از نو خلق کردن الگوهای متن اما لازم نیست یک حس مشترک درک از جهان است. همه کاره بودن آن می تواند یک مسئولیت به عنوان به خوبی به عنوان یک دارایی. گاه به گاه clangers هستند نتیجه کمی برای برخی از کاربردها مانند متن پیش بینی اما می تواند قطع معامله در دیگران مانند پشتیبانی از مشتری chatbot.

یکی از یقین در مورد OpenAI فن آوری است که می توانید آن را کثیف و تند و زننده. آموزش آن در گسترده عصری اینترنت باعث می شود این نرم افزار به خوبی آشنا ناگوار در زبان مانند گاه به گاه و یا تهاجمی نژادپرستی و می توان آن را وادار به از نو خلق کردن آنها. نتایج را می توان یادآور چگونه کاربران توییتر بکند بدنام مایکروسافت ربات به نام تی به نظرات نژادپرستانه.

وقتی سیمی ارائه خدمات با دو جمله از هیئت مدیره پیام 4chan متهم خواهان بودن “درخت” و نه اقدام در “کلینتون Pedos سانسور یا شورش” OpenAI خدمات بودند تشدید برگردان های ترسناک است که “ما در حال ضرب و شتم و تجاوز … مهاجرت گسترده آغاز شده در ’60s و هرگز متوقف شود.”

OpenAI می گوید آن را به دامپزشک مشتریان برای جلوگیری از مردم را از استفاده از این سرویس برای چیزهایی مانند دادن و یا آزار و اذیت. برخی از مشتریان ساخته شده اند فیلتر برای جلوگیری از این فن آوری از تولید سمی زبان و OpenAI در حال کار بر روی ویژگی های ایمنی خاص خود را دارد.

آلتمن انتظار ندارد OpenAI محصول به سودآور حق دور اما می گوید این توسعه می تواند به یک منبع درآمد قابل توجهی در چند سال به عنوان آزمایشگاه باعث بهبود. مایکروسافت سهام در آزمایشگاه می تواند کمک کند. OpenAI ساخته شده سرویس جدید خود را در مایکروسافت Azure cloud platform; آن می تواند بسیار گسترده تر استفاده کنید اگر مایکروسافت ارائه شده آن را به عنوان یک هوش مصنوعی خدمات.

آلتمن پذیرفته روابط نزدیک تر با مایکروسافت به عنوان یک احتمال است اما به استادانه درست شده. وقتی سیمی باعث آزمایشگاه نرم افزار های جدید برای پر کردن جزئیات بر روی “OpenAI و مایکروسافت مشترک سرمایه گذاری تجاری” آن توصیف یک “بازی به نام Copilot است که اجازه می دهد تا دو نفر را به بازی یک بازی مسابقه ای با یک فرد کنترل پدال گاز و ترمز.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • چگونه خود را مجازی جلسه جم صدا و نگاه خوب
  • “Nonlethal” ضد اعتراض سلاح می تواند باعث آسیب جدی
  • زنان همیشه از خانه کار می کرد
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>