عملیات با سرعت پیچ و تاب انتخاب میلیاردر دانشمند COVID-19 واکسن میمون آزمون

پاتریک به زودی-Shiong امید تجربی COVID-19 واکسن از خود شرکت را به اثبات ارزش خود را در میمون ها.

دیوید پل موریس/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

مسابقه برای COVID-19 واکسن یک اسب شرکت کننده. میلیاردر دانشمند و تاجر پاتریک به زودی-Shiong اعلام کرد در 27 مارس سرمایه گذار تماس و آزادی مطبوعات است که یک واکسن آزمایشی در حال توسعه توسط دو نفر از شرکت خود را در لیست کوتاه از 14 نامزد در حال ارزیابی توسط عملیات پیچ و تاب سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای ارائه 300 میلیون دوز بی خطر و موثر COVID-19 واکسن در ماه ژانویه سال 2021.

در حالی که وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) تا کنون اعلام پشتوانه مالی برای پنج واکسن نامزدها از جمله از Moderna, Johnson & Johnson و AstraZeneca آن است نه عموم گفت: یک کلمه در مورد به زودی-Shiong را واکسن. و نه HHS مرتکب هر گونه پول به تلاش تا کنون به زودی Shiong اذعان اگر چه او می گوید در پیچ و تاب سرعت تنظیم میمون آزمایش واکسن توسط فدرال آزمایشگاه. “ما نه تایید کسی را دخالت در اولیه گروه [از واکسن] مگر اینکه یک شرکت محدود است امانتی الزامات به گزارش موافقت نامه های قراردادی می گوید:” مایکل Caputo یک HHS سخنگوی سرعت در پیچ و تاب.

به زودی-Shiong است شرکت عموم معامله NantKwest و خصوصی برگزار شد ImmunityBio را منتشر نمی هر گونه اطلاعات در واکسن خود را که طول می کشد یک رویکرد غیر معمول به تحریک پاسخ ایمنی در برابر SARS-CoV-2 علت COVID-19. با توجه به 27 مارس نسخه COVID-19 واکسن جدول به طور منظم به روز شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در 125 داوطلبان در توسعه و NantKwest/ImmunityBio نامزد در میان آنها نیست. “ما شده است خفا” به زودی-Shiong می گوید و توضیح داد که تا زمانی که سرمایه گذار تماس او تلاش برای جلوگیری از جلب توجه برای واکسن نامزد به دلیل گسترده اظهارات که او oversells پروژه های خود را.

به زودی-Shiong می گوید پس از او و تیم خود را ساخته شده یک زوم ارائه به HHS در 9 مارس آنها دعوت به ارائه پیشنهاد و گفت که واکسن خود را خواهد بود در میان نامزدها که در پیچ و تاب سرعت ارزیابی در سر-به-سر میمون مطالعات. به زودی-Shiong می گوید او را دوست دارد ایده گرفتن بخشی در یک مقایسه دقیق و او نیز می خواهد دولت را پشتیبانی برای کمک به تولید آنچه که او پروژه می تواند بیش از 1 میلیارد دوز از این واکسن تا پایان سال 2021.

به زودی-Shiong صاحب این لوس آنجلس تایمز روزنامه و بخشی صاحب Los Angeles Lakers, بازی بسکتبال, تیم کشیده است پوشش رسانه ای گسترده برای خود اهداف بلند پروازانه مانند مایل به ایجاد یک انقلاب” در درمان سرطان از طریق NantWorks این چتر NantKwest و هشت شرکت دیگر. اما او نیز دریافت کرده است نوک تیز انتقادات—از جمله در آمار و فوربس—برای ارائه در آن وعده و دوباره دیدن آنچه که دیگران به عنوان عقل متعارف. او COVID-19 واکسن پروژه می کند, اما دارای ویژگی های منحصر به فرد.

سنبله سطح پروتئین از SARS-CoV-2 علت COVID-19 به طور معمول اشکال trimers که در آن هر سنبله نکته—کلیدی برای اتصال به سلول های انسان است—هر دو در یک “تا” (فیروزه ای) و یا “پایین” (قرمز و صورتی) موقعیت یک متغیر است که می تواند تاثیر قدرت پاسخ آنتی بادی به واکسن با استفاده از پروتئین است.

نیکلاس وو/Wilson آزمایشگاه/موسسه تحقیقات

به عنوان سه نامزد دیگر در لیست NantKwest/ImmunityBio واکسن با استفاده از یک آدنو تعیین شده Ad5—یکی از خانواده بزرگی از ویروس ها است که باعث برخی از رایج سرماخوردگی—طراحی شده برای نگه داشتن یک ژن برای “سنبله” سطح پروتئین از SARS-CoV-2. این مهندسی Ad5 با هدف آلوده کردن سلول های رفت سنبله ژن به آنها. هنگامی که سلول های تولید سنبله باید آن باعث تولید آنتی بادی در برابر ویروس ها و دیگر برنامه به طور بالقوه محافظ پاسخ ایمنی بدن.

یک نقطه ضعف از Ad5 به عنوان یک واکسن بردار است که این ویروس گسترش در حال حاضر به طور گسترده ای از طریق بسیاری از جمعیت. اگر مردم از قبل موجود Ad5 ایمنی آن می تواند به دست کشیدن بردار قبل از آن فرصتی برای آلوده کردن سلول ها و تولید SARS-CoV-2 پروتئین است. برای مقابله با این مشکل یک ImmunityBio تابعه اصلاح Ad5 با حذف چند تا از آن ژن در تلاش برای آن را کمتر قابل مشاهده برای سیستم ایمنی بدن است.

در یکی دیگر از ویژگی های رمان به زودی Shiong گروه با استفاده از این تغییر Ad5 به ارائه یک دوم SARS-CoV-2 ژن برای nucleocapsid پروتئین ویروس استفاده می کند به بسته بندی آن RNA است. این محققان امیدوارند که این nucleocapsid پروتئین را افزایش دهند آنچه شناخته شده به عنوان سلولهای T کمکی که می تواند لبریز از سلول های B است که آنتی بادی است.

به زودی-Shiong معتقد است که پروتئین دوم نیز تقویت پاسخ ایمنی به بخشی کلیدی از سنبله: گیرنده اتصال دامنه (RBD) که آغاز عفونت سلول های انسان است.

در SARS-CoV-2 و دیگر coronaviruses سنبله خاتم سطح ویروس در سه برگ شبدر از انواع به نام trimers. ساختاری زیست شناسان نشان داده اند این trimers به طور معمول باید دو RBDs رو به پایین و تنها یک تبدیل شده تا ساخت آن را بیشتر قابل رویت به سیستم ایمنی بدن است. به زودی-Shiong می گوید: nucleocapsid در واکسن سازی به نحوی در تعامل با سنبله و “هل RBD و احتمالا در معرض فراز به مواضع.” داده ها از مطالعات اولیه در لوله آزمایش و موش که به زودی Shiong مشترک در سرمایه گذار جلسه نشان می دهد که این استراتژی باعث قوی تر پاسخ ایمنی بدن او می گوید.

فلوریان Krammer که آزمایشگاه در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای مطالعات مختلف COVID-19 واکسن در موش سوری می گوید: “اضافه کردن nucleocapsid است که احتمالا یک ایده بد” اما او اشاره می کند که سنبله به خودی خود می تواند باعث تحریک سلول های T. او همچنین می گوید سه تا رو RBDs ممکن است به درد نمیخورد. “من مطمئن هستم که اگر تا تایید ساخت یک تفاوت” Krammer می گوید.

اندرو بخش های ساختاری زیست شناس در موسسه تحقیقات که آزمایشگاه کمک کرده است تا مشخص سنبله در چند coronaviruses نیز سوال که آیا RBDs واقعی ویروس واقعا چیده شده در یکی-دو کردن تنظیمات. این ایده ممکن است منعکس کننده نمونه تعصب او می گوید. ساختاری زیست شناسان را انتخاب کنید از یک جمعیت سنبله پروتئین در یک راه حل و یک تا دو پایین هستند آنهایی که ساده ترین آنها را مشخص کنیم. “شما انتخاب برای چیزهایی که هستند به خوبی رفتار” بخش می گوید. “مردم با یک جهش بزرگ از آن ساختار است.”

برخی از محققان نیز نگرانی در مورد Ad5 بردار خود را به دلیل نتایج بد در سال 2007 محاکمه یک واکسن اچ آی وی با بردار که در آن بیشتر افراد واكسينه آلوده شد از کسانی که دارونما دریافت کردند شات. بسیاری از immunologists مشکوک Ad5 منجر به خصوص افزایش بزرگ در CD4 T سلول های هدف مورد علاقه HIV. فتوگرافی هر COVID-19 واکسن است که با استفاده از Ad5 بردار می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت HIV. به زودی-Shiong می گوید او واکسن را اصلاح Ad5 نمی تواند باعث این مشکل اگر چه خود شرکت هنوز به انتشار مدارک و شواهد برای حمایت از آن.

به زودی-Shiong می گوید شرکت او امضا توافق نامه با HHS در روز جمعه برای میمون مطالعه پروتکل و امید به دریافت تاییدیه از سازمان غذا و دارو برای شروع اولیه ایمنی محاکمه در انسان در ماه ژوئن. سرعت در پیچ و تاب است گفت: این طرح به عدد کاهش 14 نامزدها از آن انتخاب اولیه به حدود هشت برای مراحل اولیه آزمایشات انسانی. “ما اطلاع رسانی به زودی در مورد نامزدها که اولین برش” Caputo می گوید. اگر چه به زودی-Shiong امیدوار به پیروزی قابل توجهی حمایت دولت ارائه شده به دیگر vaccinemakers اطمینان میدهد که هر آنچه که اتفاق می افتد خود در شرکت ادامه خواهد داد به دنبال پروژه “با ذوق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de