مواد مخدر نسخه مربوط به چاقی

دو مطالعه جدید از دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی (BUSPH) روشن کردن ارتباط بین چاقی و استفاده از نسخه پزشک مصرف مواد مخدر در ایالات متحده است.

یکی از مطالعات منتشر شده در مجله آمریکایی طب پیشگیریمی یابد که بیماران با افزايش نمايه توده بدن (BMIs) بودند تا به 158 درصد بیشتر احتمال دارد به استفاده از نسخه پزشک مصرف مواد مخدر در دراز مدت و 27 درصد از دراز مدت مواد مخدر نسخه از 2000 تا 2015 شد منتسب به بالاتر BMIs.

دیگر مطالعه منتشر شده در JAMA باز شبکه, بررسی درد شرایط اساسی این افزایش احتمال مخدر نسخه برای افراد با بالاتر BMIs. این مطالعه نشان می دهد که آرتروز و دیگر اختلالات مفصل دو دلیل برای مواد مخدر تجویزی به شدت با چاقی مرتبط است. با هم آرتروز و دیگر اختلالات مفصل و اختلالات اختصاص بیش از نیمی از تفاوت در نسخه مخدر با چاقی است.

“تحقیق در مورد مواد مخدر بحران به تاریخ متمرکز کرده است به شدت در تامین سمت عوامل که افزایش دسترسی به مواد مخدر می گوید:” دکتر اندرو استوکس استادیار بهداشت جهانی در BUSPH که رهبری هر دو مطالعه. “مطالعات ما ارائه شواهد جدید برای سیاستگذاران به در نظر گرفتن چگونه پرداختن به ریشه های این بحران نیازمند توجه به زمینه منابع و تقاضا برای تسکین درد از جمله چاقی از طریق ارتباط آن با درد است.”

این JAMA باز کردن شبکه های مطالعه برای اولین بار در یک همکاری بین BUSPH و athenahealth پشتیبانی توسط رابرت وود جانسون بنیاد با استوکس و همکاران نقشه کشی از multipayer الکترونیک سلامت ثبت اطلاعات در athenahealth را شبکه ای از بیش از 60 میلیون نفر از دریافت مراقبت از بیش از 120.000 بهداشت حرفه ای در سراسر ایالات متحده است.

برای این مطالعه محققان با استفاده از داده ناشناخته خواهد ماند و از 565,930 بيمار بين 34 تا 64 سال در سال 2016 بود و BMI اندازه گیری و ثبت آن در طول سال است. آنها پس از شناسایی هر گونه مواد مخدر نسخه برای این بیماران در سال قبل و یا بعد از BMI خود را اندازه گیری به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مرتبط با درد تشخیص.

پس از تعديل اثر سن و جنس و نژاد/قومیت urbanicity و عوامل دیگر محققان دریافتند که بیماران مبتلا به BMIs در نظر گرفته شود “اضافه وزن” و یا “چاقی” با احتمال بیشتری به تجویز مواد مخدر از بیماران با BMIs در “عادی” محدوده. انجمن بودند به خصوص قوی برای مواد مخدر نسخه مربوط به مفاصل و کمر درد, نشان می دهد که این شرایط نقش مهمی در افزایش تقاضا برای مدیریت درد در بيماران مبتلا به چاقی است.

در مطالعه دیگر استوکس و همکاران با استفاده از داده ها از هزینه های پزشکی پانل بررسی به گزارش 89,629 بزرگسالان بین سنین 30 تا 84 سال که هرگز تجویز مخدرها زمانی که برای اولین بار مورد بررسی. سپس آنها را مورد تجزیه و تحلیل بروز طولانی مدت (حدود 10 ماه یا بیشتر) استفاده از نسخه پزشک مصرف مواد مخدر. این تیم دریافتند که بیماران مبتلا به بالاتر BMIs بودند بیشتر احتمال دارد به استفاده از مواد مخدر در دراز مدت اعم از 24 درصد افزایش یافته و احتمال برای کسانی که با BMIs در نظر گرفته شود “اضافه وزن” به 158 درصد افزایش احتمال برای کسانی که با BMIs در “چاق سوم” محدوده. درد مفاصل, درد پشت, آسیب و عضله/درد عصبی شد, معمولا شناخته شده به عنوان دلایل مخدر نسخه.

“سیاست تلاش های ضروری و مورد نیاز برای تنظیم obesogenic محیط زیست در این کشور می گوید:” Dielle Lundberg, یک محقق در بخش بهداشت جهانی در BUSPH و همکاری نویسنده از هر دو مطالعه. “هنگامی که مردم دسترسی به قیمت مناسب, مواد غذایی سالم و به نوعی از محیط ساخته شده است که ترویج فعالیت بدنی و سلامت در سراسر دوره زندگی و چاقی است به احتمال زیاد به رخ می دهد. نتایج هر دو مطالعه نشان می دهد که از طریق چاقی چنین محیط نیز می تواند افزایش درد و ایجاد تقاضا در آینده برای تجویز مواد مخدر.”

“این داده ها همچنین برجسته کردن نیاز فوری برای بهتر مدیریت درد روش ها و گزینه های برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها می گوید:” دکتر Tuhina Neogi استاد اپیدمیولوژی در BUSPH استاد روماتولوژی در Boston University School of Medicine, رئیس روماتولوژی در مرکز پزشکی بوستون و نویسنده ارشد این JAMA باز کردن شبکه هایrk مطالعه است. “عدم کافی دارو گزینه های ضعیف استفاده کم از درمان فیزیکی (که به خوبی پشتیبانی شده توسط با کیفیت بالا و شواهد برای این شرایط) و چالش ها در حمایت از تلاش های کاهش وزن منجر به تجويز اپيوئيد در مدیریت درد اسکلتی-عضلانی در شرایطی که شواهد کمی وجود دارد برای حمایت از خود استفاده کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>