نوری تکنولوژی تصویربرداری ممکن است کمک به جراحان بهتر درمان سرطان مغز بیماری

یک ابزار جدید برای حرفه ای پزشکی ممکن است کمک به ریختن نور بیشتر در تومورها در بدن و مغز چگونه عمل می کند.

محققان دانشگاه پوردو ایجاد تکنولوژی است که با استفاده از تصویربرداری نوری به بهتر کمک جراحان نقشه از تومورها در بدن و کمک به آنها در درک چگونگی بیماری های خاص را تحت تاثیر قرار فعالیت در مغز است. این کار منتشر شده در مجله IEEE Transactions on تصویربرداری پزشکی.

“ما در حال استفاده از نور برای استخراج اطلاعات جدید از بافت به اطلاع پزشکان و کمک به آنها در طراحی و انجام عمل جراحی برای برداشتن تومور” گفت: Brian Bentz یک پوردو التحصیل که مشغول به کار بر روی تکنولوژی با کوین Webb استاد مهندسی برق و کامپیوتر در پردیو. “این است که یک بومی سازی روش که در آن فن آوری ما کمک می کند تا جراح با دقت اشاره کردن اطلاعات دقیق در مورد عمق و محل تومور. این اطلاعات به راحتی در دسترس با فن آوری های فعلی.”

پوردو تکنولوژی با استفاده از کنتراست در جذب نور و فلورسنت عوامل معرفی شده به بدن برای پیدا کردن تومورها و/یا رگ های خونی در داخل بافت. همان فن آوری می توان برای مطالعه نورون فعال در مغز است که می تواند کمک به پزشکان در تشخیص بیماری هایی مانند پارکینسون.

Bentz گفت: Purdue تکنولوژی غلبه بر یکی از چالش های عمده ای با تصویربرداری فلورسانس — نور می شود بسیار پراکنده و محدودیت های اطلاعاتی که یک جراح را دریافت می کند.

“ما تکنولوژی با هدف ارائه اطلاعات دقیق تر در مورد تومورهای برای جراحان و فعالیت نورون در مغز که هر دو می تواند در بهبود نتایج برای بیماران” Bentz گفت.

نوآوران در حال کار با پوردو بنیاد پژوهش دفتر تجاری سازی فناوری به ثبت اختراع فن آوری است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه. Original نوشته شده توسط Chris آدم. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>