گوی پنهان در دور گرد و غبار است ‘نوزاد’ سیاره

ستاره شناسان مطالعه ستارگان و سیارات بسیار جوانتر از خورشید برای یادگیری در مورد حوادث گذشته که به شکل منظومه شمسی و زمین است. بسیاری از این ستاره ها به اندازه کافی دور به مشاهدات را به چالش کشیدن حتی با بزرگترین تلسکوپ. اما در حال حاضر این تغییر است.

دانشگاه هاوایی در Manoa ستاره شناسان بخشی از یک تیم بین المللی که به تازگی کشف یک سیاره نوزاد در اطراف نزدیکی یک ستاره جوان. کشف شد به گزارش روز شنبه در مجله بین المللی طبیعت.

این سیاره به اندازه نپتون اما بر خلاف نپتون آن است که بسیار نزدیک به ستاره خود مصرف تنها هشت و نیم روز کامل یک مدار. آن است که به نام “AU میکروفن ب” پس از آن میزبان ستاره, AU, Microscopii یا “AU میکروفن” ، این سیاره کشف شد با استفاده از ناسا تس سیاره-پیدا کردن ماهواره به عنوان آن دوره گذشت در مقابل AU میکروفون مسدود کردن بخش کوچکی از آن نور است. سیگنال تایید شد توسط مشاهدات با دیگر ماهواره ای ناسا از اسپیتزر تلسکوپ فضایی و ناسا مادون قرمز تلسکوپ تسهیلات (IRTF) در Maunakea. مشاهدات در هاوایی جزیره با استفاده از یک ابزار جدید به نام iSHELL است که می تواند بسیار دقیق اندازه گیری حرکت یک ستاره مانند AU میکروفون. این اندازه گیری نشان داد کمی تلو تلو خوردن از آن را به عنوان حرکت می کند در پاسخ به کشش گرانشی این سیاره است. آن را تایید کرد که او میکروفن b یک سیاره و یک همراه و همدم ستاره که می تواند بسیار بزرگتر حرکت است.

کشف در Maunakea مجموعه بنیاد

AU میکروفن و آن سیاره در حدود 25 میلیون سال جوان و در مراحل ابتدایی خود نجوم صحبت کردن. AU میکروفون نیز دوم نزدیک ترین ستاره به زمین است. آن است که گرد و غبار و باقی مانده در سمت چپ بیش از تشکیل آن هنوز هم در مدار اطراف آن است. بقایای برخورد و معافیت به کوچکتر از ذرات گرد و غبار که در مدار این ستاره در یک دیسک نازک. این دیسک تشخیص داده شد در سال 2003 با آه 88-اینچ تلسکوپ در Maunakea. به تازگی کشف سیاره در مدار یک پاک کردن منطقه در داخل دیسک.

“این یک کشف هیجان انگیز به خصوص که این سیاره در یکی از شناخته شده ترین ستاره جوان سیستم و دوم-نزدیک به زمین است. علاوه بر باقی مانده هارد دیسک وجود دارد این است که همیشه امکان اضافی سیارات در اطراف این ستاره است. AU میکروفن می تواند هدیه ای است که نگه می دارد در دادن” گفت: Michael پایین دستیار ستاره شناس در آه موسسه نجوم است.

“سیارات مانند مردم تغییر را. برای سیارات این به این معنی است که مدار خود حرکت می کند و ترکیب اتمسفر خود را می توانید تغییر دهید. برخی از سیارات شکل داغ و سرد کردن و بر خلاف مردم آنها را تبدیل به کوچکتر در طول زمان است. اما ما نیاز به مشاهدات برای تست این ایده ها و سیارات مانند AU میکروفن b هستند یک فرصت استثنایی” گفت: ستاره شناس اریک Gaidos استاد بخش علوم زمین در آه م ؟ گلسرخ.

سرنخ به منشاء سیارات مشابه زمین

AU میکروفون است که نه تنها بسیار جوانتر از خورشید آن است که بطور قابل توجهی کوچکتر دیمر و رنگ قرمز. آن است که یک “کوتوله قرمز,” ترین های متعدد نوع ستاره در کهکشان است. این تس ماهواره نیز کشف زمین به اندازه و احتمالا سیارات قابل سکونت در اطراف مسن کوتوله های قرمز و چه ستاره شناسان یادگیری از AU میکروفن و AU میکروفن b می تواند به درک تاریخ از آن سیارات است.

“AU Mic, b و هر قوم و خویشی سیاره که در آینده کشف خواهد شد به شدت مورد مطالعه به درک چگونه سیارات شکل و تکامل است. Fortuitously این ستاره و سیاره ها cosmic آستان. ما لازم نیست به سرمایه گذاری بسیار دور به دیدن نمایش” Gaidos توضیح داد. او همکاری نویسنده در یکی دیگر از پنج آینده نشریات علمی است که با استفاده از دیگر تلسکوپ از جمله چند در Maunakea برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طلا میکروفن و سیاره خود را.

AU میکروفن به نظر می رسد کم در تابستان آسمان هاوایی اما شما نیاز به دوربین دوچشمی به آن را ببینید. با وجود نزدیکی آن این واقعیت است که آن است که یک تار red star به معنی آن است که بیش از حد کم نور دیده می شود با چشم غیر مسلح.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه هاوایی در Manoa. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im