اسکار 2020: 20 نامزد دریافت جایزه فیلم شما می توانید جریان راست در حال حاضر

بین کاپیتان مارول, مرد عنکبوتی: دور از خانهو Avengers: Endgame‘s سابقه و رکورد $2.8 میلیارد دلار در سراسر جهان حمل و نقل ابرقهرمان فیلم—و مارول سینمایی جهان فیلم به طور خاص—در ادامه به تسلط دفتر جعبه را در سال 2019. اما در پی Alfonso Cuarón را برنده جایزه اسکار رم (2018) چند سال ترین فیلم های تحسین تصمیم گرفتند به چشم پوشیدن گسترده ای یا طولانی مدت اکران به نفع جریان در Netflix بکشد. که بدان معنی است که بسیاری از این سال نامزد جایزه اسکار شد و فیلم در حال حاضر در حال انتظار برای تماشا بر روی یک شبکه Wi-Fi–آماده دستگاه در نزدیکی شما.

با کمتر از دو هفته به قبل از 92 مراسم اهدای جوایز اسکار, مراسم می گیرد در فوریه 9, شما باید مقدار زیادی از زمان را به عقب در این سال فیلم نامزد دریافت جایزه از راحتی از خانه خود را (اگر شما می خواهید به سرفه کردن هزینه برای چند عنوان). در اینجا 19 از آنها.

The Irishman (2019)

مارتین اسکورسیزی به نظر می رسید به یک آهنربا برای بحث در 2019—اولین دلیل او تصمیم به همکاری با Netflix به انتشار The Irishmanسپس دوباره زمانی که او اعلام کرد که مارول فیلم “نه سینما.” صرف نظر از جایی که شما ایستاده در دو ماده آن را سخت به انکار است که خود اقتباسی از من شنیده ام شما رنگ خانه—سابق قتل دادستان چارلز برانت را بازگویی زندگی فرانک Sheeran (رابرت دنیرو) یک فیلادلفیا راننده کامیون تبدیل hit man برای رئیس جرم راسل Bufalino (Joe Pesci) و بخشی از آنها در قتل/ناپدید شدن جیمی Hoffa (با بازی معمولی ذوق توسط Al Pacino)—ارزش دهه توسعه جهنم آن را در زمان برای تکمیل. هر چند خیلی از فیلم de-روند پیری, این واقعیت است که این تکنولوژی اجازه اسکورسیزی به حداکثر رساندن زمان روی صفحه نمایش خود را از سه ستاره اصلی باعث می شود برخی از فیلم نرم لبه های غیر موضوع است. به خصوص در مورد Pesci که بیرون آمد از بازنشستگی پس از تبدیل اسکورسیزی پایین گزارش شده 40 بار قبل از موافقت با بازی راسل Bufalino در یک بی سر و صدا شوم البته نحو نامشخصی ظریف کارایی که رتبه راست وجود دارد با رفقای خوب و گاو خشمگین به عنوان یکی از بهترین.

که در آن به جریان آن: Netflix

ازدواج داستان (2019)

Noah Baumbach آمد خود را با 2005 به ماهی مرکب و نهنگیک تا حد زیادی مربوط بشرح حال و احساسی تخلیه بررسی و بروکلین, زن و شوهر را از طلاق و تاثیر آن بر خود دو پسر جوان که به دست آورده Baumbach بهترین فیلمنامه اصلی نامزدی اسکار. ازدواج داستان نمایشنامه به بسیاری از همان تم اما بررسی ویژگی های منحصر به فرد از یک ازدواج است که غیر قابل جبرانی شکسته با وجود هر دو شرکت کنندگان آن هنوز هم دوست داشتن یکدیگر است. این فیلم به دست آورده و شش نامزد اسکار از جمله گره برای بهترین تصویر, بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن برای آدم راننده و اسکارلت جوهانسون که هر دو با موفقیت گریز ملودرام و تحویل دردناکی خام اجرای آن هر کسی که تا به حال شده است در یک رابطه—ازدواج کرده یا نه, شاد, و یا در غیر این صورت می تواند مربوط.

که در آن به جریان آن: Netflix

دو پاپ (2019)

بین جوان پاپ, پاپ جدیدو دو پاپآن زمان بسیار خوبی برای پاپ علاقه مندان است. نیوزیلند رمان نویس Anthony McCarten—کسی که ساخته شده است یک حرفه ای از نوشتن اسکار-نامزد biopics بیش از چند سال گذشته با نظریه ی همه چیز (2014) و Darkest Hour (2017)—اقتباس خود 2017 بازی پاپ به ایجاد دو پاپکه به دست آورده سه نامزد اسکار (از جمله یکی برای McCarten). این فیلم کارگردانی شده توسط Fernando Meirelles (شهر خدا و باغبان ثابت), استادانه توازن روایت خود را به عنوان (همکار اسکار نامزد) آنتونی هاپکینز و Jonathan Pryce—پاپ بندیکت شانزدهم و به زودی به پاپ فرانسیس بود—بحث در مورد خدا, سنت, نقش ایمان در زندگی مردم و غیر قابل بیان مسائل مربوط به کودک آزاری و پوشش یو پی اس در کلیسای کاتولیک در راه است که دعوت متفکر گفتگو نیست ترس به استفاده از سبک سری زمانی مناسب است. جای تعجب آن کار می کند.

که در آن به جریان آن: Netflix

Joker (2019)

پیشرو در سال جاری بسته اسکار فیلم با 11 نامزد است Joker, Todd Phillips’ خرابکارانه supervillain منبع داستان است که به ما می دهد عمیق ترین bleakest backstory و در عین حال در بتمن بدنام ترین دشمن است. خواکین فونیکس می دهد مسحور عملکرد به عنوان آرتور Fleck مشتاق (و بدی) کمدین و دلقک-برای-استخدام که زندگی هر چیزی است اما سرگرم کننده است. هر چند این فیلم مورد ستایش قرار داد به عنوان نامزد دریافت جایزه کتاب های کمیک فیلم تا کنون در بسیاری از بذله گو است نه یک کتاب طنز فیلم در همه. مطمئن شوید که آن را به یک شخصیت آشنا که سرچشمه در DC جهان, اما این فیلم نادیده می گیرد و هر ابرقهرمان فیلم استعارههای. در هسته خود بذله گو است که یک شخصیت مطالعه از نظر روانی آسیب دیده و مبارزه انسان برای حفظ سلامت عقل خود را در یک دنیای دیوانه—و شکست مفتضحانه.

که در آن به جریان آن: اجاره و یا خرید در آمازون

Avengers: Endgame (2019)

صحبت از کتاب های کمیک فیلم: اگر شما یکی از میلیون ها نفر از افرادی که کمک به Avengers: Endgame‘s گسترده جعبه دفتر حمل و نقل آن زمان برای پیدا کردن سه ساعت در برنامه خود را به ببینید که چگونه مارول را بی نهایت حماسه به پایان می رسد (و یا دوباره به آن را ببینید)—حتی اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال حاضر خواندن هر اسپویلر قابل تصور است. در حالی که بخش عمده ای از آن زمان روی صفحه نمایش در اطراف مراکز اصلی Avengers, the روسیه و برادران در بر داشت یک راه به خودرا برای امتحان اماده فقط در مورد هر شخصیت از حق رای قبلی 20-به همراه فیلم به آن طولانی اجرا و زمان بسته شدن درب ها در بسیاری از شخصیت های داستان و باز شدن جدید روایات برای مردمی که در MCU: فاز 4. همه در همه, آن را رضایت بخش بسته بندی ، (در صورتی که شما تعجب در مورد آن نامزدی اسکار را امن فقط یکی: بهترین دستاورد در جلوه های بصری.)

که در آن به جریان آن: دیزنی+

Once Upon a Time… در هالیوود (2019)

مانند بسیاری از کوئنتین تارانتینو فیلم قبل از آن Once Upon a Time … در هالیوود به ارمغان می آورد با هم یک تعداد انگشت شماری از داستان است که در برخورد فرهنگی صدای ناهنجار و خشن—یک به دقت طراحی شده آخر است که باعث می شود ظاهرا اتفاقی صحنه های بروس لی یا استیو مک کوئین تمام اضافه کردن به چیزی. که “چیزی” است که هر دو یک عشق نامه ای به یک زمان خاص در هالیوود (در این صورت بخش عمده ای از سال 1969—منجر به شب از ماه اوت 9) و به میزان کمتر از یک بازنگری تاریخ منسون خانواده بدنام تیت-LaBianca قتل که شب. که مبارک(ish) پایان دادن به سمت چپ برخی از بینندگان اشتباه/ناراحت در حالی که دیگران باید آن را اعلام کرد QT بهترین-همیشه کار می کنند. در حالی که این فیلم روایت نیست آن کت و شلوار قوی, در پایان, آن را واقعا مهم نیست چون شیمی بین لئوناردو دی کاپریو به عنوان یک has-been ستاره غرب و براد پیت به عنوان شیرین کاری دو/راننده (که صرف برخی از زمان در زندان برای قتل همسر خود) electrifies صفحه نمایش. هر چند هر دو از بازیگران کار کرده اند با تارانتینو قبل از آنها هرگز با هم کار کرده; که دو تا از هالیوود بزرگترین نامها را انتخاب کنید یک پروژه است که می پردازد ادای احترام به قدرت مشهور است یا دارای گونه های برامده, شیرین کاری, ریخته گری, در تارانتینو در بخش و یا یک تصادف فوق العاده.

که در آن به جریان آن: اجاره و یا خرید در آمازون

Ad Astra (2019)

براد پیت: قتل مستعد بدلکاری بود به وضوح راحت تر فروش از براد پیت: فضانورد با مسائل است. James Gray حماسه فضای فیلم می بیند پیت سفر به مریخ 30 سال پس از فضانورد پدر رفت از دست رفته در طی یک ماموریت—برای دیدن اگر او می تواند او را پیدا کنید و oh yeah, صرفه جویی در جهان است. هر چند این فیلم وارد با هیاهو و دریافت عمدتا نقدهای مثبتی از منتقدان آن را یک بیت از یک slow burn که نمی نشستن و با هر مخاطب است. که مایه تاسف است که دیدن آن بر روی صفحه نمایش بزرگ است که بهترین راه برای قدردانی خاکستری را استادانه فیلمسازی; او دقیق و با جزئیات از روشنایی به صدا (از این رو, فیلم نامزدی برای بهترین دستاورد در صداگذاری).

که در آن به جریان آن: اجاره و یا خرید در آمازون

جودی (2019)

پس از مسلط جوایز مدار در سراسر بسیاری از 2000s—با سه دوره متوالی نامزد اسکار ابتدا در سال 2002 از جمله یک پیروزی برای کوهستان سرد در سال 2004—رنه زلوگر در زمان یک بیت از یک استراحت از اقدام ابتدا در سال 2010. اما او دوباره در بزرگ راه با جودیکه در آن او طول می کشد در دلخواهی البته کار زیادی از به تصویر کشیدن Judy Garland, یکی از بزرگترین تاریخ هنرمندان. و او آن را فوق العاده خوب به دنبال و از همه مهمتر صدایی مانند جودی خودش.

که در آن به جریان آن: اجاره و یا خرید در آمازون

انگل (2019)

بونگ جون هو را انگل در حال حاضر ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین کره ای از ویژگی های را برای رقابت در اسکار—یک شاهکار ساخته شده حتی بیشتر چشمگیر است توسط این واقعیت است که آن را نه فقط رقابت برای بهترین های بین المللی از ویژگی های فیلم است. پس از برنده نخل طلا در جشنواره کن با اتفاق آرا انگل بوده است شکستن جعبه-دفتر ثبت و نامزد شش جایزه اسکار: بهترین فیلم بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین طراحی تولید بهترین تدوین و بهترین های بین المللی از ویژگی های. مانند میزبان و Snowpiercer قبل از آن انگل است که یک فیلم با معنی; در سطح این آینه کمدی grifting فیلم در مورد قدیم فقیر اما کارآفرینی-فکر خانواده conning راه خود را به یک سری از مشاغل با درآمد بالا با ثروتمند اما بی اعتنا پارک خانواده. اما درست زمانی که آنها فکر می کنم آنها رو دست بالا آنها متوجه آنها نه تنها مردم کاراکتر های بازی به تلقین کردن به خود. می گویند خیلی بیشتر خواهد بود به را بیش از حد دور است. فقط می دانم که شانس در انگل در واقع برنده بهترین تصویر افزایش نگه دارید—و این امر می تواند به خوبی سزاوار برای این چند لایه طنز اجتماعی.

که در آن به جریان آن: خرید در آمازون

داستان اسباب بازی 4 (2019)

بیست و پنج سال پس از اصلی داستان اسباب بازی وارد پیکسار گل سرسبد حق رای دادن تا به هر یک از جذابیت آن است. در حالی که غم و اندوه از یک بچه outgrowing مورد علاقه خود را به اسباب بازی است که هنوز هم یکی از سری زمینه تم این فیلم چهارم در حق رای دادن می شود کمی بیشتر وجودی که Forky جدیدترین عضو این باند یک بیت از یک بحران هویت پس از تحقق او ساخته شده از بیت از زباله است. که به معنی آن را به وودی برای متقاعد کردن Forky از اهمیت خود را به جدید خود را “بچه” بانی.

که در آن به جریان آن: اجاره و یا خرید در آمازون; از آمدن به دیزنی+ در فوریه 5

فانوس دریایی (2019)

زمانی که بحث به این سال بزرگترین جایزه اسکار snubs, ویلم دافو و رابرت پتینسون در حال دو نام شما شنیدن دوباره و دوباره برای نقش خود را در فانوس دریایی. این فیلم به کارگردانی و cowritten توسط طراح تولید تبدیل فیلمساز رابرت اگرز که کارگردان خود را با اولین 2015 را پیوریتن دوره قطعه جادوگرماهرانه ترکیب عناصر ترسناک, فانتزی, کمدی و آن را به عنوان شرح زیر است دو فانوس پاسداران که خود را رشته در یک جزیره دور افتاده در انگلستان در حدود سال 1890 و به آرامی شروع به از دست دادن ذهن خود را. در حالی که Shihan Blaschke سیاه و سفید فیلمبرداری خیره کننده است (و او را به دست آورده به خوبی سزاوار نامزدی اسکار) این فعل و انفعال بین دافو و پتینسون که در نهایت باعث می شود این فیلم نوعی که با شما باقی می ماند برای روز.

که در آن به جریان آن: اجاره و یا خرید در آمازون

Rocketman (2019)

Taron Egerton در زمان خانه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک Motion Picture—Musical or Comedy برای خود قابل توجه تصویر (آهنگ و همه) از التون جان در این فیلم که آهنگ ستاره roller-coaster ظهور را به شهرت, در عین حال او بسته شد در اسکار. هنوز هم این فیلم به دست آورده nod برای بهترین آهنگ اصلی برای “i’m Gonna Love Me Again”—همان لحن که به دست آورده جان و Bernie Taupin ارسال خود گلدن گلوب در اوایل این سال است.

که در آن به جریان آن: اجاره و یا خرید در آمازون

درد و شکوه (2019)

هر چند پدرو آلمودوار نشان داده است خود را به یک استاد از absurdist کمدی با فیلم هایی مانند زنان در آستانه فروپاشی عصبی و Tie Me Up! زمان Me Down!, 70 ساله فیلمساز اشاره کرده است دوربین به سمت داخل برای درد و شکوه. نیمه اتوبیوگرافیک فیلم می گوید داستان از یک فیلمساز به خاطر سپردن و مقابله با گذشته خود از جمله کشف خود را از سینما و چه در فیلم و زندگی واقعی هم تنیده شده در زندگی خود. که باعث می شود آن همه مناسب تر است که این فیلم دو ستاره دیرین خود را همکاران: Penélope Cruz و آنتونیو باندراس (که خود را به دست آورده و اولین نامزدی اسکار برای نقش خود به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد).

که در آن به جریان آن: اجاره و یا خرید در آمازون

هریت (2019)

با توجه به گرسنگی مخاطبان به نظر می رسد که برای خوب biopic به نظر می رسد شگفت انگیز است که از آن زمان تا به حال برای Harriet Tubman داستان گفته می شود در فیلم است. در حالی که این فیلم در جریان بوده است در حالی که برای در حال حاضر و تا به حال مختلف استعداد متصل در طول سال Kasi Lemmons در نهایت آن را به اتفاق می افتد با بازیگر/خواننده سینتیا Erivo در نقش عنوان. هر چند فیلم واقعا نمی هر فرصتی برای شکستن رایگان از استاندارد biopic فرمت آن را سخت به الهام گرفته شود Tubman شجاع که می بیند او فرار از بردگی تنها به کمک 70 بیشتر به بردگی کشانده افراد انجام همان.

که در آن به جریان آن: خرید در آمازون

فورد v فراری (2019)

اگر شما در حال رفتن به فورد v فراری انتظار نوعی از زندگی واقعی نسخه سریع و خشمگین, شما به احتمال زیاد نا امید. است که می گویند این فیلم نمی کند از ویژگی های سهم عادلانه خود را از اقدام, اما کارگردان جیمز مانگولد خیلی بیشتر علاقه مند به توسعه شخصیت است که دقیقا آنچه شما از اینجا دریافت کنید. این فیلم می گوید داستان واقعی از مشهور طراح خودرو کارول شلبی (مت دیمون) و راننده کن مایل (کریستین بیل) که با هم کار می کرد به منظور توسعه یک وسیله نقلیه به سلطنت عالی در سال 1966 ساعت 24 لو انسانهای مسابقه در فرانسه. به عنوان است که اغلب مورد Bale—بازی جذاب daredevil کیلومتر—دزد فیلم که به دست آورده و در مجموع از چهار نامزد اسکار از جمله بهترین تصویر.

که در آن به جریان آن: خرید در آمازون

جوجو خرگوش

چند فیلمسازان دور می تواند با ساخت یک فیلم به عنوان بی پروا به عنوان جوجو خرگوش. خوشبختانه Taika Waititi یکی از آنها است. این وفاداری از یک پسر جوان به نام جوجو (روم گریفین Davis) در حال آزمایش در این جنگ جهانی دوم طنز زمانی که او متوجه می شود که مادرش (اسکارلت جوهانسون) بوده است پنهان کردن یک جوان یهودی (Thomasin مکنزی) در اتاق زیر شیروانی—کشف قرار می دهد که جوجو در تقابل با دوست خیالی آدولف هیتلر (Waititi).

که در آن به جریان آن: خرید در آمازون در فوریه 4

برای Sama

سوریه مدیر Waad al-Kateab صرف پنج سال در حلب به عنوان بخشی از این قیام مخالف بشار اسد. در آن زمان او در یک بیمارستان که تحت درمان غیرنظامی در حملات بمب گذاری. او نیز ازدواج یکی از پزشکان بود و دختر سما. همه در حالی که او فیلم برداری هر بیت از پیروزی و تراژدی. در نتیجه فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم مستند از ویژگی های ساخته شده است به عنوان یک نامه به او فرزند جوان—تند و تلخ سند کاوش غیر ممکن است انتخاب او به میان حفاظت از دخترش و ادامه مبارزه برای آزادی است.

که در آن به جریان آن: اجاره و یا خرید در آمازون

آمریکا کارخانه

زمین بالاتر Productions, باراک و میشل اوباما, شرکت تولید بدست خاموش به شروع چشمگیر به ثمر رساند بهترین مستند اسکار نامزدی برای آمریکا کارخانههای فیلم است. فیلم و اسناد باز از جدید Fuyao کارخانه چین بر اساس تولید کننده شیشه در سابق جنرال موتورز تسهیلات فقط در خارج از Dayton, Ohio. در حالی که در ابتدا کارخانه به نظر می رسد مانند یک نعمت غیر مترقبه برای این منطقه طبقه کارگر جامعه به این معنی علاوه بر این از هزاران شغل جدید آن را طولانی نیست قبل از برخورد فرهنگ بین شرکت آمریکایی کارمندان و کارگران چینی آشکار می شود. مدیران استیون Bognar و جولیا Reichert به تصویب رسید یک-مدرسه cinéma verité–رویکرد سبک به فیلم می دهد که بیننده پرواز-بر-روی-دیوار چشم انداز به عنوان کارگران آمریکایی در تلاش برای انطباق با این حال چالش های است که واقعا اقتصاد جهانی به ارمغان می آورد.

که در آن به جریان آن: Netflix

لبه دموکراسی

با بسیاری از نقاط جهان در حالت ناآرامی های سیاسی لبه دموکراسی را یک درد شدید و ناگهانی از این آشنا و آن را به عنوان به کنکاش مسائل مانند سوء استفاده از قدرت و ظهور پوپولیسم. در حالی که آن را به طور خاص معاملات با نوسانات سیاسی سوار شده است که اتفاق می افتد در برزیل بیش از چند سال گذشته با رشوه رسوایی که منجر به چند بازداشت و واقعی زمان زندان برای رئیس جمهور سابق این فیلم احساس می کند و حتی بیشتر شخصی با توجه به دسترسی مستندساز پترا کاستاریکا تا به حال به افراد سابق رئیس جمهور دیلما روسف و لولا دا سیلوا.

که در آن به جریان آن: Netflix

Honeyland

در یک قسمت جدا شده از بالکان یک زن به نام Hatidze Muratova می کند بهترین خود را به مراقبت از مادر مسن با تلاش برای ایجاد یک زندگی در راه همان است که اجداد او تا به حال: پرورش زنبور عسل. هر چند روستا که در آن زندگی می کنند هیچ برق یا آب در حال اجرا و نزدیکترین شهر که در آن Hatidze می توانید فروش محصولات او چهار ساعت پیاده روی و او همچنان خانواده تجارت … تا زمانی که یک خانواده جدید می رسد. در حالی که واقعی همسایه ها خوش آمدید مهلت برای شرکت گرسنگی Hatidze یک شکستگی شروع به شکل در رابطه خود هنگامی که سر از خانواده جدید تصمیم می گیرد برای رفتن به رقابت با Hatidze. آن را نگاه شگفت انگیز در طول یک فرد را به منظور زنده ماندن و ارائه برای خانواده خود را.

که در آن به جریان آن: Hulu


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • هزاره بی معنایی از نوشتن در مورد تکنولوژی
  • هوش مصنوعی باعث بد حتی بدتر پزشکی
  • دانشمندان ساخته شده تقریبا شکست ناپذیر lithium-ion battery
  • وجود دارد بیش از حد بسیاری از شرکت های lidar. آنها نمی توانند تمام زنده ماندن
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر