هی به یاد داشته باشید سال گذشته زمانی که جوایز اسکار, مراسم, ندارد, یک میزبان به دلیل کوین هارت می تواند خود را به خود عذرخواهی پیر توییتهایی? Welp باید آن کار کرده ام چرا که در این سال اسکار یک بار دیگر هدف قرار دادن هوایی بدون استاد از مراسم.

اما این بدان معنا نیست که 92 جوایز اسکار هستند که ارزش تماشای. در واقع آنها ممکن است کمی بیشتر سریع و بدون بذله گو تلاش می خندد. (وجود خواهد داشت یک بذله گو در تلاش برای دریافت اسکار،) و در میان سکوت بی دست و پا که از یک میزبان به طور معمول پر کردن وجود دارد محدود به برخی از شگفتی ها—Netflix بکشد می تواند در نهایت یک برنده بهترین تصویر!—و شاید حتی برخی از letdowns (اگر انگل نیست پیروزی بزرگ قسم می خورم به خدا …). حتی ممکن است وجود دارد یکی دیگر از بزرگ مهتاب-سبک شوکه. (اگر اجازه دهید امید نیست.)

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد, شما نمی دانید چه هر کس به tweeting در مورد—و یا اینکه آیا 1917 را دریافت کنید کمی طلا مردان ما فکر می کنم آن ممکن است—اگر شما در حال تماشای نیست. در اینجا چگونه شما می توانید انجام دهید که فقط.

چگونه به سازمان دیده بان

اسکار مراسم آغاز می شود در 8 شرقی (5 pm اقیانوس آرام) در ABC. اگر شما یک کابل اشتراک و یا دیجیتال آنتن شما خوب به آن بروید. تنظیم و روشن کنید. شما همچنین می توانید جریان این رویداد در ABC.com و یا از طریق نرم افزار ABC مختلف Roku/تلویزیون اپل/اندروید-نوع دستگاه اگر شما ثبت نام خود را با ارائه دهنده تلویزیون. این جریان برای برخی از این دلیل در دسترس خواهد بود تنها در شیکاگو فرزنو هوستون لس آنجلس, نیویورک شهرستان, فیلادلفیا, رالی-دورهام و سان فرانسیسکو.

تاپیک مشابه هر چند بسیار طولانی, لیست بازار است که می توانید به تماشای ABC livestream اگر آنها یک DirecTV به اشتراک. این لیست از شهرستانها است که در اینجا. همان می رود برای یوتیوب و Hulu مشترکین در اینجا لیستی از Comcast Xfinity و AT&T تلویزیون در حال حاضر مشترکین در اینجا.

اگر شما در حال تلاش برای جلوگیری از تمام این ظروف سرباز یا مسافر وجود دارد بیش از گزینه های بالا. Locast اجازه می دهد تا مردمی جریان های محلی خود را شبکه های پخش از جمله ABC, به صورت رایگان, به طوری که ممکن است بسته به جایی که شما زندگی می کنند. همچنین اگر شما از Hulu + زنده تلویزیون و یا یوتیوب تلویزیون شما پوشش داده شده با هر کدام از آن. آیا شما یک زنجیر تلویزیون Fubo یا فیلو کاربر ؟ ببخشید کسانی که نمی خواهد به شما کمک کند در اینجا.

فرش قرمز

نمی توانید صبر کنید تا زمانی نشان می دهد شروع به خود را دریافت کنید هالیوود ثابت ؟ فرش قرمز پوشش—میزبانی مطرح star بیلی پورتر نشان می دهد بحث میزبان Tamron سالن سوپر Lily Aldridge و منتقد فیلم الویس میچل—شروع می شود در 6:30 pm شرقی (3:30 pm اقیانوس آرام) در ABC. در ضمن اسکار همه دسترسی: Red Carpet Live در دسترس خواهد بود به جریان به صورت رایگان از آکادمی حساب رسمی توییتر. E!’s قبل از پیش نمایش اکشن شروع می شود در 1 شرقی (10 am اقیانوس آرام) با میزبان Ryan Seacrest مصرف بیش از 7:30 pm شرقی (4:30 pm اقیانوس آرام) به تعداد پایین لحظات پایانی تا شروع مراسم.

چگونه به سازمان دیده بان هر چیز دیگری

به طور طبیعی عمل اتفاق می افتد در داخل و اطراف دالبی تئاتر است که تنها نیمی از لذت از شب اسکار. بهترین شرط بندی شما برای گرفتن همه چیز با خوبی مواجه نگردند Twitter و Instagram خوردها. ما نمی توانیم به شما بگویم که به دنبال (به هر یک خود را به عنوان آنها می گویند) اما ما به شدت توصیه به داشتن یک به طور کامل شارژ لپ تاپ و یا تلفن دستی در همه زمان به طوری که شما را از دست ندهید تنها بد یا داغ را در زمانی که این Irishman می کشد خاموش اجتناب ناپذیر آن ناراحت است. (هی این می تواند اتفاق می افتد!) ببینید شما در اینترنت میشم!


بزرگ تر سیمی داستان
  • وحشتناک علم در پشت ملخ آفت آفریقا
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • الفبا را از دیگر مخفی محاسبات کوانتومی تیم
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • تاری مرزهای کار از خانه پدر و مادر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de