اسکار گلایه برای Netflix پول برای کاربران یاهو و بیشتر اخبار

یاهو توبه و Netflix است lamenting است اما اول: یک کارتون در مورد وزیر دفاع آمریکا در تابستان در فضای اردوگاه.

در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

Netflix بکشد تا به حال یک شب ناامید کننده در اسکار

بونگ جون هو ساخته شده, تاریخ در اسکار شب گذشته زمانی که فیلم خود را انگل برنده سه اسکار از جمله بهترین تصویر—اولین فیلم خارجی زبان برنده جایزه این آکادمی در سال 92-سال سابقه. اما نه هر کس شد احساس خیلی تازه بود ، جریان غول Netflix نامزد عظیم 24 جایزه—ادامه مسیر رو به بالا از نامزد بیش از چند سال گذشته—اما به پایان رسید تا تنها با دو برد. برای اضافه کردن به سوختگی Netflix عزیزم این Irishman کردم خاموش کردن به طور کامل.

چگونه به یاهو خود را نقض حل و فصل پول

سال پس از یاهو قادر به محافظت از داده ها از میلیاردها نفر از مردم در سراسر متعدد نقض در 2010s یک کلاس اقدام کت و شلوار در برابر شرکت به یک پیشنهاد حل و فصل است. اگر شما تا به حال یک حساب یاهو از سال 2012 تا 2016 شما باید تا 20 ژوئیه به یک فایل ادعا می کنند برای هر دو نظارت بر اعتباری یا نقدی 100 دلار. شما همچنین می توانید یک فایل ادعا می کنند برای خارج از جیب هزینه های مرتبط با نقض مانند اگر شما خریداری دیجیتال خدمات امنیتی برای محافظت از خودتان می گویند. در نهایت اگر شما می توانید سند خاص ضرر و زیان شما رنج می برد به عنوان یک نتیجه از این هک, شما ممکن است واجد شرایط برای تا $25,000.

سریع واقعیت: 650,000

که چگونه بسیاری از برآورد مرگ و میر نسبت به آنفولانزا هر سال در سراسر جهان نسبت به زیر 1000 دلار برای coronavirus شیوع تا کنون. اما مقایسه بین این دو عفونت نه تنها مفید نیست آنها بر اساس معیوب ریاضی. برای مثال در حالی که تعداد مطلق از مرگ و میر ممکن است پایین تر برای 2019 رمان coronavirus این رای از مرگ است و تخمین زده می شود 20 برابر بالاتر است.

سیمی توصیه می کند: Best Kids’ پادکست

می توان آن را سخت به نگه داشتن بچه ها مشغول در روز زمستان طولانی. بنابراین در اینجا یک لیست از پادکست ها که بچه تست شده و پدر و مادر تایید شده است.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد اینترنت از چیزهایی است.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر