‘Oumuamua ممکن است یک غول Interstellar هیدروژن یخ

آن را یک سفینه فضایی بیگانه اما تحقیقات جدید نشان می دهد برای اولین بار شناخته شده interstellar شی به فضل منظومه شمسی ما می تواند چیزی حتی غریبه.

همیشه از ‘Oumuamua کشف شد در سال 2017, اولین interstellar شی شناسایی شده در سیستم خورشیدی ما شده است یک منبع بی پایان فتنه برای ستاره شناسان. غول, مرد قوی هیکل از سنگ فضایی غیر معمول سیگار شکل است که غلت پایان بیش از پايان ندارد به راحتی طبقه بندی شده به عنوان یک ستاره دنباله دار یا سیارک. این عدم قطعیت در مورد این interstellar interloper منجر به گسترش نظریه ها در مورد آن منشأ و ترکیب. وجود حدس و گمان بوده است که این گرد و غبار کیهانی اسم حیوان دست اموز در یک سفینه فضایی بیگانه و یا بقایای یک سیاره کوچک از هم پاشیده توسط میزبان خود ستاره.

این هفته دو ییل اخترفیزیکدانان چهارم یک نظریه جدید این استدلال که ” Oumuamua دارای گیری از یک interstellar یخ. این پژوهش به تازگی منتشر شده به عنوان یک preprint و پذیرفته شده برای انتشار در مجله اختر فیزیک نامه, اثری ‘Oumuamua ریشه به یک غول ابر مولکولی. این شبح مانند اشیاء عظیم ستارگان کودکان است که می تواند کشش برای سال نوری و شامل گاز به اندازه کافی برای تشکیل ده ها هزار نفر از ستاره. اما با توجه به تحقیقات جدید آنها ممکن است همچنین تف کردن هیدروژن توده ها که نگاه و رفتار بسیاری مانند ‘Oumuamua.

“حتی اگر هیدروژن یخ چیزی که کمی عجیب و غریب آن را توضیح می دهد که هر چیز مرموز در مورد ‘Oumuamua می گوید:” داریل سلیگمن یک ورودی پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه شیکاگو که مستروف مقاله با اخترفیزیکدان گرگوری Laughlin, دکترای خود را مشاور در دانشگاه ییل. اگر سلیگمن و Laughlin حق ‘Oumuamua نه تنها اولین interstellar شی کشف شده اما اولین هیدروژن یخ بیش از حد.

هیدروژن به طور معمول وجود دارد به عنوان یک گاز است و این مسائل است که سوخت های همجوشی روند در ستاره مثل خورشید ما. اما اگر آن را به اندازه کافی سرد هیدروژن می تواند به تحکیم. تنها شناخته شده مناطق جهان منجمد به اندازه کافی به علت این انتقال فاز در حال متراکم قلب یخی غول مولکولی ابرها. “بسیار وجود دارد کار بر روی هیدروژن یخ به دلیل تصعید متوسط بسیار پایین است می گوید:” Seligman با اشاره به نقطه که در آن یک جامد انتقال به طور مستقیم به گاز. او می گوید که هیدروژن یخ در اطراف -450 درجه فارنهایت چند درجه بالاتر از صفر مطلق.

هسته های غول پیکر ابر مولکولی نسبتا کوتاه عمر فقط چند صد هزار سال است. در طول زمان آن را فرسوده توسط بوسیله اسباب گردنده از کهکشان تا زمانی که از بین می رود. اما با توجه به هیدروژن یخ نظریه در طول هسته ای کوتاه وجود یخ زده مولکول هیدروژن چفت در را به گرد و غبار در ابر برای ساخت یک بلوک بزرگ از یخ است. این یک زحمت روند کند; پس از چند صد هزار سال آن را تولید یک کوه یخ تنها چند صد متر در سراسر. این است که مستقیما در ballpark را برای یک شی مانند ‘Oumuamua که محققان ناسا محاسبه و به کمتر از 800 متر است.

کوه یخ نظریه همچنین می توانید توضیح دهید ‘Oumuamua عجیب و غریب توتون و تنباکو شکل. پس از هسته های غول پیکر مولکولی ابر ریزید و کوه یخ است که مجموعه ای شناور در درجه اعتبار ساقط است و بمباران مداوم توسط اشعه کیهانی. تابش خواهد دور تراشه در کوه یخ از برخی جهات بیشتر از دیگران است که در نتیجه در دراز فرم. سلیگمن مقایسه آن را به یک قالب صابون که می شود بیشتر به صورت مسطح و بیضی شکل به عنوان آن استفاده می شود.

اما دلیل سلیگمن بیشتر هیجان زده در مورد هیدروژن یخ نظریه به دلیل آن می تواند توضیح دهد که چرا ‘Oumuamua آغاز شد به سرعت به عنوان آن را وارد منظومه شمسی که نمی توان با تقلا از جاذبه به تنهایی. پیشرو در تئوری پیشرفته چندین ستاره شناسان استدلال می کنند که ” Oumuamua رو بود توسط گازها به سرعت در حال جوش از سنگ فضایی یک پدیده شناخته شده به عنوان outgassing. این چیزی است که به یک ستاره دنباله دار درخشان آن دم که به طور معمول متشکل از ترکیبات مانند کربن دی اکسید و آب است. اما هنگامی که ستاره شناسان مشاهده شده ‘Oumuamua آنها تشخیص نیست outgassing که توضیح جسم شتاب—مگر آن تف کردن خالص هیدروژن که نمی تواند تشخیص داده شده توسط این تلسکوپ انجام مشاهدات.

سلیگمن و Laughlin نظریه است وسوسه انگیزی توضیح است که تحت پوشش ‘Oumuamua ترین ویژگی های مرموز. اما آن را نیز conjures یک نوع کاملا جدید از اختر فیزیک شی—هیدروژن یخ—که هرگز قبل از مشاهده شده و به سختی حتی استدلال. سلیگمن می گوید: یکی از تنها منابع به چیزی مانند آن است که در نجوم کاغذ از 1990s که استدلال که جامد هیدروژن می تواند توضیح دهد که ماده تاریک.

تا آنجا که به فیزیک مربوط می شود هیچ دلیلی وجود هیدروژن توده ها نمی تواند وجود داشته باشد—و آنها به نظر می رسد به توضیح زیادی در مورد ‘Oumuamua می گوید: Matthew Knight, یک ستاره شناس در آکادمی نیروی دریایی که قبلا تحقیق interstellar شی. “ما شده است داشتن مشکل با شکل کشیده و انرژی چگونه می توانید شتاب که نشده خیلی تحت پوشش در ادبیات” شوالیه می گوید. “آنها انجام یک کار عالی از جامع توضیح آنچه می تواند در جریان است.”

هنوز ادعا فوق العاده فوق العاده ای نیاز به شواهد و ما ممکن است هرگز برای اطمینان می دانم اگر ‘Oumuamua است که در واقع یک بلوک از هیدروژن یخ. در این میان ستاره ای شی دو سرعت در خارج از منظومه شمسی در 70,000 کیلومتر در ساعت غیر ممکن است برای مشاهده از راه اندازی یک interstellar ماموریت به رهگیری آن است.

اما ممکن است دیگر فرصتی برای مشاهده دیگر مانند آن. بسیاری از ستاره شناسان فکر می کنم که interstellar اشیاء ممکن است عبور از طریق سیستم خورشیدی ما به طور منظم و نسل بعدی تلسکوپ مانند شیلی بزرگ همديد بررسی تلسکوپ خواهد بود مجهز به تشخیص آنها را قبل از آنها خود را به خروج. این را ستاره شناسان مقدار زیادی از زمان برای آزمون نظریه ها در مورد آنچه که این اشیاء ساخته شده و چگونه آنها تشکیل شد. سلیگمن می گوید که اگر کوه یخ نظریه درست است ستاره شناسان انتظار می رود برای دیدن این اشیاء تغییر شکل آنها به عنوان حرکت از طریق سیستم های خورشیدی. بنیادی ترین تغییر خواهد رخ می دهد در طول جسم نزدیکترین رویکرد به خورشید که در آن به سرعت در حال جوش کردن آن هیدروژن است.

“این ایده بازدید بسیاری از چیزهایی که ما تا به حال مشکل توضیح در یک راه جامع و باز می شود تا تحقیقات جدید است که باید انجام شود زمانی که جدید interstellar اشیاء کشف شده می گوید:” شوالیه. “این امر می تواند واقعا هیجان انگیز در نتیجه اگر ما می تواند ثابت کند که آن را واقعا ساخته شده از هیدروژن یخ.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>