دیرینه شناسان به کشف اقیانوس ها آنقدر متنوع

یک مطالعه جدید در مجله علم داده بینش چرا اقیانوس های جهان پر از گونه های بیشتر از همیشه قبل از-یک سوال که مدت طولانی است که یک تمرکز فسیل شناسی پژوهش.

متنوع ترین انواع حیوانات مدرن در اقیانوس ها مانند ماهی و نرم تنان و سخت پوستان متنوع به آرامی و به طور پیوسته برای مدت طولانی از زمان و بافر در برابر انقراض.

اندرو خار نویسنده در این مقاله و استادیار علوم زمین و محیط زیست & تکاملی زیست شناسی در کالج هنر و علوم لیبرال می گوید که دانستن چگونه تنوع زیستی تکامل در طول تاریخ زمین می تواند کمک به انسان ها فکر می کنم در مورد مسائل آینده با محیط زیست اختلالات مانند تغییر آب و هوا.

“فسیل شناسی می تواند به ما در شناسایی صفات است که به کمک گونه زنده ماندن و رشد در گذشته از جمله در دوران انقراض جمعی,” بوش می گوید. “امیدوارم پژوهشی مانند این می تواند کمک به ما برنامه ریزی برای اثرات زیست محیطی اختلال در دهه های آینده.”

این مطالعه به بررسی حدود 20,000 جنس (گروه های مرتبط با گونه) از فسیل حیوانات دریایی در سراسر گذشته 500 میلیون سال و در حدود 30000 جنس زندگی حیوانات دریایی است.

نتايج به وضوح نشان می دهد که این گونه در متنوع ترین گروه های حیوانی نیز تمایل به تلفن همراه بیشتر و متنوع تر در چگونه آنها خوراک و زندگی, یادداشت های مطالعه سرب نویسنده متی Knope استادیار زیست شناسی در دانشگاه هاوایی در هیلو.

“عضویت در یک محیط زیست, انعطاف پذیر, گروه باعث می شود شما مقاوم به انقراض به خصوص در طول انقراض جمعی,” او می گوید. “اقیانوس ما امروز با یک مجموعه ای گیج کننده از گونه های در گروه ها مانند ماهی بندپایان و نرم تنان نمی کند چرا که آنها تا به حال بالاتر منشاء نرخ از گروه هایی که کمتر رایج هستند اما از آنجا که آنها تا به حال کمتر انقراض نرخ بیش از فواصل بسیار طولانی از زمان است.”

“آهسته و پیوسته” توسعه دودمان از طریق زمان شده است یک عامل کلیدی در دیکته که دودمان دارای بالاترین تنوع.

میشل Kowalewski استاد فسیل شناسی بی مهرگان در دانشگاه فلوریدا بود که درگیر با مطالعه گفت: مطالعه برجسته “ارزش فسیل شناسی داده ها برای ارزیابی هسته سوالات زیست شناسی.”

“شاید حکایت از لاک پشت و خرگوش مناسب است در توضیح دریایی حیوانات تنوع: برخی از گروه ها شروع به پریدن کرد به اوایل تنوع منجر به پیشی گرفته توسط گروه های دیگر است که بیشتر محیط زیست متنوع و کمتر تکاملی فرار با ثابت متنوع سازی نرخ ها و مقاومت قوی به انقراض جمعی” می افزاید: Knope.

نویسندگان همچنین شامل لوقا O. Frishkoff دانشگاه تگزاس در آرلینگتون, Noel A. هایم دانشگاه تافتز و Jonathan L. Payne دانشگاه استنفورد. خواندن و مطالعه آنلاین در علم.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کانکتیکات. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>