انگل ها و میکروبیوم

انگل عفونت ها حضور ثابت برای بسیاری از مردم که زندگی در مناطق گرمسیری به خصوص در کمتر صنعتی مناطق. این اغلب مزمن هستند و در بهترین حالت ناخوشایند; بیشتر به طور جدی کودکان مبتلا به انگل بیماری هایی که باعث اسهال می میرند از سوء تغذیه یا کم آبی است.

در ژنوم زیست شناسی, مطالعه led توسط دانشگاه پنسیلوانیا دانشمندان بررسی ارتباط بین عفونت انگلی و روده میکروبیوم. با استفاده از روشهای ژنتیکی برای مشخص میکروبیوم دستگاه گوارش از 575 قومی متنوع کامرونی مردم به نمایندگی از جمعیت نه روستاها با تفاوت معنی دار در زندگی, محققان کشف کردند که حضور انگل به شدت با کلی ترکیب میکروبیوم.

“ما دریافتیم که ما می تواند در نگاه کسی میکروبیوم و استفاده از آن برای پیش بینی اینکه آیا کسی تا به حال دستگاه گوارش عفونت انگلی می گوید:” Meagan Rubel که تکمیل او مدرک دکترای خود را در پن و در حال حاضر فوق دکترا در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، “این که آیا یا نه آن را انگل تغییر میکروبیوم یا چیزی در رزیدنت microbiota از یک فرد ساخته شده است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت و ما نمی توانیم بگوییم اما ارتباط قوی بود.”

Rubel چراغ مطالعه با همکاری پن سارا Tishkoff یک پن ادغام دانش استاد در پرلمن دانشکده پزشکی و دانشکده هنر و علوم و فردریک آبادی یک میکروبیولوژیست در دانشکده پزشکی. در علاوه بر این به میکروبیوم و انگل این تحقیق همچنین به بررسی شاخصهای عملکرد سیستم ایمنی بدن لبنی هضم و پاتوژن عفونت غنی دیتاست.

این تحقیقات شامل شش ماه از میدان کار جمع آوری مدفوع و نمونه خون از Mbororo Fulani چوپان گاو دامداران با یک رژیم غذایی پر از گوشت و لبنیات ، Baka و Bagyeli جنگل شکارچی که عمل یک مقدار محدود از کشاورزی بلکه برای خوراک گوشت و غذاهای گیاهی; و بانتو زبان agropastoralists که هر دو رشد محصولات کشاورزی و پرورش دام است. به عنوان گروه مقايسه مطالعه شامل داده ها از دو گروه از مردم ساکن در مناطق شهری ایالات متحده آمریکا با یک رژیم غذایی سنگین تر از چربی های حیوانی و پروتئین و غذاهای فراوری شده.

در این زمینه محققان آزمایش مالاریا و تعدادی دیگر از عوامل بیماری زا که آلوده هر دو خون و دستگاه گوارش.

از 575 نفر تست شده در کامرون محققان دریافتند نزدیک به 40 درصد آلوده با بیش از یک انگل قبل از دریافت درمان ضد انگلی با شکارچی و به طور متوسط به احتمال زیاد به شرکت شما با چند انگل. به ویژه در این تیم پیدا کردم که چهار خاک-انتقال انگل روده تمایل به شرکت رخ می دهد در یک نرخ بسیار بالاتر از شانس: Ascaris lumbricoides, Necator americanus, Trichuris trichiura و Strongyloides stercoralis یا مورچه ها.

“انگل روده جهانی بهداشت نگرانی می گوید:” Rubel. “و شما تمایل به دیدن تعدادی از این انگل ها با هم در منابع ضعیف تنظیمات که در آن مردم ممکن است دسترسی به مراقبت های بالینی مبتنی آب و صابون بنابراین فرصت بیشتری برای آنها منتقل می شود.”

پشت در آزمایشگاه در پن محققان با استفاده از توالی ژنومی ابزار برای گرفتن یک تصویر لحظهای از شرکت کنندگان روده microbiomes. ترکیب میکروبیوم آنها یافت می شود می تواند با دقت پیش بینی یک فرد در کشور (آمریکا یا کامرون) و شیوه زندگی (شهری pastoralist, agropastoralist یا شکارچی). اما پس از این دو متغیر وجود انگل مورچه ها را می توان پیش بینی کرد با دقت بیشتر توسط میکروبیوم ساختار از هر متغیر دیگر در این تیم تحقیقاتی مورد مطالعه قرار گرفت. گرفته شده با هم میکروبیوم می تواند پیش بینی حضور این چهار روده انگل با حدود 80 درصد دقت و صحت.

عفونت با این انگل نیز منجر به upticks در سیستم ایمنی فعال سازی به طور خاص عطف در مسیر ترویج و پاسخ های التهابی. عفونت انگلی نیز در ارتباط با احتمال بیشتری از باکتری ها از نظم Bacteroidales که شناخته شده برای بازی در یک نقش مؤثر در هضم غذا و عملکرد سیستم ایمنی بدن.

در بخش دوم مطالعه پن-led تیم ارزیابی ارتباط بین میکروبیوم روده و مصرف شیر در Fulani pastoralist جمعیت. اوایل کار توسط Tishkoff و همکاران روشن چگونه جهش های ژنتیکی امکان هضم لاکتوز به وجود آمد در جوامع در آفریقا انتخاب شده از طریق تکامل به دلیل مهم تغذیه ای فواید مصرف لبنیات. در نگاه Fulani را microbiomes آنها نیز تمایل به فراوانی ژن باکتریایی قادر به شکستن گالاکتوز یک جزء از لاکتوز و چربی در مقایسه با گروه های دیگر. “این غنی سازی ژن می تواند به شما کمک کند استخراج تغذیه بیشتر از غذایی که می خورید” Rubel می گوید.

محققان بر این باورند یافته های خود را بزرگترین مطالعه بر روی ارتباط بین میکروبیوم روده ترکیب و عفونت انگلی از کشورهای جنوب صحرای آفریقا می توانید برای باز کردن فرصت های جدید برای کار آینده است. “انواع میکروبیوم نشانگر ما در بر داشت می تواند مفید باشد برای پیش بینی نوع پاتوژن های شما و یا برای ریختن به نور در فعل و انفعال بین میکروبیوم و سیستم ایمنی بدن” می گوید Rubel.

او می افزاید: تحقیقات بیشتر می تواند حتی روشن کردن استراتژی های هدفمند تعدیل میکروبیوم به کاهش خطر ابتلا به یک عفونت انگلی یا به حداقل رساندن آسیب های آن علل به بدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de