مورد استفاده در تقریبا در تمام جهان زبان parentese یک زبان سبک است که تساوی کودک توجه است. پدر و مادر اتخاذ آن ساده دستور زبان و عبارت plus آن اغراق آمیز برای تلفن های موبایل تقریبا بدون فکر کردن در مورد آن است.

اما اگر پدر و مادر می دانست که راه آنها صحبت می کنند می تواند کمک به کودک یاد خواهد خود را تغییر دهید سخنرانی ؟

یک مطالعه جدید از موسسه آموزش و علوم مغز و یا I-آزمایشگاه در دانشگاه واشنگتن نشان می دهد آنها را به کودک بهره مند شوند. محققان به بررسی چگونه پدر و مادر مربیگری در مورد ارزش parentese تحت تاثیر قرار بزرگسالان استفاده از آن با خود نوزادان و نشان داد که افزایش در استفاده از parentese افزایش کودکان بعد مهارت های زبان.

مطالعه آنلاین منتشر شده Feb. 3 در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومدر می یابد که پدر و مادر که شرکت های فردی در جلسات مربیگری استفاده parentese بیشتر از کنترل گروه پدر و مادر که نمی شد مربی و مربیگری تولید بیشتر پدر و مادر کودک “مکالمه تبدیل می شود” و افزایش کودک مهارت های زبان ماه بعد.

“ما شناخته شده برای برخی از زمان است که استفاده از parentese همراه با بهبود زبان نتایج گفت:” پاتریشیا Kuhl, I-LABS همکاری مدیر و استاد سخنرانی و علوم شنوایی در UW. “اما ما نمی دانیم که چرا. ما معتقدیم parentese باعث می شود یادگیری زبان آسان تر به دلیل آن ساده تر ساختار زبانی و اغراق آمیز برای تلفن های موبایل. اما این کار جدید نشان می دهد بیشتر یک دلیل اساسی.

“ما در حال حاضر فکر می کنم parentese کار می کند زیرا این یک اجتماعی قلاب برای نوزاد مغز — آن زمین بالا و سرعت کندتر هستند و اجتماعی جذاب و دعوت کودک به پاسخ می دهند.”

Parentese است نه آنچه که اغلب به نام “بحث کودک” است که به طور کلی یک ترکیب کردن برای تلفن های موبایل احمقانه و مزخرف کلمات. آن را به طور کامل دستوری گفتار که شامل کلمات واقعی کشیده حروف صدادار و اغراق آمیز تن صدا. صحبت به طور مستقیم به کودک آن را برای تلفن های موبایل شاد و درگیر و نوزادان کمک می کند تا لحن اجتماعی به پدر و مادر خود و پاسخ حتی اگر تنها از طریق پر حرف.

در یک سال 2018 مطالعه من-آزمایشگاه محققان به دنبال استفاده از parentese در میان بزرگسالان و 6 ماهه نوزادان و دریافتند که کودکانی که پدر و مادر شرکت در parentese جلسات مربیگری babbled بیشتر و تولید بیشتر کلمات در سن 14 ماه از نوزادان که پدر و مادر و کارگردانی در این روش.

این مطالعه جدید بر روی نتایج دراز مدت از پدر و مادر مربیگری و چگونه از آن منجر به تغییرات در پدر و مادر زبان در مکالمه پدر و مادر کودک و در نهایت در کودک سخنرانی در 18 ماه.

“ما تا به حال هیچ ایده که پدر و مادر خواهد بنابراین پاسخ مثبت به اطلاعات در مورد چگونه خود را در گفتار به کودک بر رشد زبان کودک. پدر و مادر مربیگری به پدر و مادر یک ابزار اندازه گیری تقریبا مانند یک Fitbit برای parentese و آن کار می کرد گفت:” منجر نویسنده ناجا Ferjan رامیرز یک UW استادیار زبانشناسی است.

برای ارزیابی کودک زبان خروجی همه خانواده ها در این مطالعه داده شد بسیار سبک وزن و ضبط که کودک عینک در خصوص طراحی جلیقه طول چهار جداگانه تعطیلات آخر هفته در سنین 6, 10, 14 و 18 ماه. دستگاه ضبط هر دو پدر و مادر و نوزاد سخنرانی بیش از تمامیت دو روز متوالی به طوری که محققان می تواند اندازه گیری والدین استفاده از parentese پدر و مادر-کودک در مکالمه تبدیل می شود و همچنین نوزاد زبان تولید-یا پر حرف یا واقعی کلمه است. پدر و مادر مربیگری جلسات رخ داده در 6 و 10 و 14 ماه.

48 خانواده ها به صورت تصادفی برای دریافت مربیگری این جلسه با ارائه راهنمایی و بازخورد ارتباطی خاص از استراتژی های مانند استفاده parentese صحبت به طور مستقیم به کودک و درگیر شدن کودک در عقب و جلو مبادلات شناخته شده به عنوان مکالمه تبدیل می شود. در بررسی فیلم های ضبط شده با پدر و مادر و محققان برگزار ضبط شده از پدر و مادر’ زبان رفتارها و اندازه گیری آنها را در برابر تحقیقات مبتنی بر اهداف برای کودک رشد زبان. پدر و مادر تشویق شدند به شامل زبان به عنوان بخشی از روال زندگی روزانه و داده شد زبان-تعامل نکات در قالب کارت های با مغز “ساختمان” راهنمایی از وروم یک برنامه از بزوس بنیاد خانواده.

همه والدین در مطالعه حاضر با استفاده از parentese در ابتدای پروژه, اما استفاده از آنها به شدت متنوع محققان گفتند. کسانی که در مربیگری گروه یاد گرفتم بیشتر در مورد شناختی و اجتماعی از parentese زمانی و چگونه به استفاده از آن برای ترویج تعامل با فرزند خود و اثرات مثبت آن parentese می تواند در کودک خود را توسعه زبان.

نتایج نشان می دهد که پدر و مادر مربیگری منجر به افزایش استفاده از parentese و نوزاد صداهای که به رشد خود ادامه داد و پس از پایان از پدر و مادر و مربیگری جلسات. بین 14 و 18-ماه مربی خانواده نشان داد شدید پرش در مکالمه نوبت مصرف و کودک صداهای. کودکان از مربی پدر و مادر تولید واقعی کلمه — مانند “موز” و یا “شیر” — تقریبا دو برابر فرکانس از کودکان که پدر و مادر در گروه کنترل ، پدر و مادر نظرسنجی تخمین زده است که کودکان 18 ماهه واژگان به طور متوسط حدود 100 کلمه در میان کودکان از مربی خانواده نسبت به 60 کلمات در میان کودکان در گروه کنترل ،

“ما می دانیم که مهارت های زبان در دوران کودکی و پیش بینی مراحل پس از آن در توسعه زبان, پس از پیشرفت در زبان رفتار را در دوران کودکی می تواند در نتیجه باید آبشاری اثر در گفتار و توسعه در طول زمان گفت:” Ferjan رامیرز.

Kuhl افزود: “زبان تکامل یافته به منظور تسهیل در ارتباطات اجتماعی, مهارت های ضروری برای بقای گونه است. در این مطالعه ما مشاهده دست اول چگونه پدر و مادر’ زبان و تعامل اجتماعی می تواند ترویج اولیه کودک, پاسخگو, کوس, که تبدیل به کلمه و سپس جمله — آموزش نوزادان در هنر ارتباطات انسانی.”

مطالعه بودجه Overdeck بنیاد خانواده و UW من-آزمایشگاه ذهن آماده پروژه. سارا Roseberry Lytle توسعه و مدیر آموزش و پرورش در I-آزمایشگاه یک شرکت و نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de