آن را نزدیک به 15 سال, اما زمانی که شما بازی شما احساس می کنید مانند شما در حال زندگی می کنند.

آسیب شناسیمنتشر شده در سال 2005 توسط توسعه دهندگان روسی Ice-Pick Lodge, است, به بدترین شکل ممکن بازی ویدئویی به بازی در طول یک بیماری همه گیر و در عین حال آن را بازی کامل برای دوباره در حال حاضر.

اگر شما سعی می کنید در اینجا چیزی است که شما پیدا کنید: یک شهر کوچک احتمالا در روسیه واقع در امتداد یک استپ و یک رودخانه باستانی. آن را مدتی در اوایل 1900s احتمالا اگر آن را fuzzy—معماری مد و موسیقی همه کمی مبهم کمی نادرست و غلط. شما دریافت می کنید به این معنا که در این محل وجود دارد در جایی خارج از تاریخ و زمان. شما به خودتان پیدا کنید در نظر گرفتن یکی از سه نقش: یک دکتر جوان از لبخند “پایتخت” از هر کشور این است که یک جراح با ریشه در فرهنگ بومی محلی یک دختر جوان که ممکن است دارای قدرت های عرفانی. به عنوان سه تن از آنها برای آمدن به شهر برای هر یک دلایل خود را که غیر قابل تصور اتفاق می افتد: یک طاعون می شکند. به نام شن و ماسه آفات آن را مرگبار بیماری های عفونی. شهر قفل شده است و تحت قرنطینه پس از دکتر ثابت می کند این بیماری وجود به مقامات محلی و سه نفر از شخصیت های اصلی خود را پیدا مصرف در نقش متفاوت را به عنوان درمانگران و پزشکان و تازه اپيدميولوژيستها در طول دوره بعد از 12 روز است.

دوباره: یک تسکین دهنده خیالبافانه بازی به بازی در حال حاضر به عنوان کشنده Covid-19 همه گیر می سازد راه خود را در اطراف جهان است. در عین حال آن را نیز ممکن است دقیق ترین بازی ها تا کنون ساخته شده در مورد تجربه بسیاری از مردم داشتن در این لحظه تجربه زندگی از طریق یک طاعون. وحشت مردم و گروه ترکان و مغولان تامین همه نیاز به زنده ماندن. مقامات مبارزه در میان خود در مورد نحوه رسیدگی به آن را آشکار تمام فرهنگی گسل و incompetencies که در حال حاضر در حال حاضر. مردم می میرند و مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید وجود دارد دلخراش تعدادی که نمی توان نجات داد. شما صرف بیشتر وقت خود را در راه رفتن در اطراف خیابان های این شهر در تلاش برای نگه داشتن فاصله خود را از بیمار در مستمر و طاقت فرسا سری از کارهای, همه در حالی که تلاش برای زنده ماندن طولانی به اندازه کافی برای کمک به دیگران. این یک حمله اضطراب انتظار اتفاق می افتد. برخی از افراد پیدا کردن بازی کاملا غیر قابل تحمل بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به حتی در بهترین زمان است.

اما در نظر بگیرد. در این هفته پس از coronavirus همه گیر در سراسر جهان تبدیل شد نگرانی این فیلم بینندگان در جریان سایت ها سر به فلک کشید. در مقاله منتقد دن اولسون تلاش می کند به توضیح ما اجتماعی درایو نسبت به این فیلم در طول یک زندگی واقعی همه گیر. “یک هدف داستان است که آن را اجازه می دهد تا ما را به تمرین شدید احساسات و ایالات متحده بدون افشای ما به پیچیدگی و یا مضرات آن دسته از کشورهای در واقعیت,” او می گوید. “تماشای یک فیلم فاجعه در فاجعه خصوص یکی به عنوان sociologically محور به عنوان سرایتاست فرمت این. به جای تمرین شدید عاطفی متحده قبل از آنها رخ می دهد این غریزه به افشای خودمان به آنچه که ما در حال حاضر تجربه تقویت موجود عاطفی متحده است. آن را با این نسخهها کار به عنوان یک شکل از احساسی تلقیح.”

به عبارت دیگر دو راه وجود دارد برای مقابله با اضطراب, وقتی که می آید به رسانه ها. شما می توانید به دنبال رسانه ای برای جلوگیری از اضطراب. و یا شما می توانید در آن غرق. مانند سرایت فیلم است برای غرق شدن در pandemic, اضطراب, آسیب شناسی بازی است برای غرق شدن در آن است. آن را حتی ممکن است شدید تر: تمام خطر می افتد در آسیب شناسی اتفاق می افتد به شما. بازی به عنوان یک مراقبت های بهداشتی کارگران در یک شهر توسط انسان بیماری شما نقش داشته و در نتیجه شیوع.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اگر شما بازی این بازی قبل از اینکه شما ممکن است پیدا کردن آن را در سرزمین های متفاوت در حال حاضر. تعداد مرده و بیمار به بازیکن داده می شود در شروع هر روز احساس starker به نحوی که شما نگاه کنید در همان نوع از اعداد در اخبار شب. انواع ترفندها و استراتژی های هوشمند player می توانید استفاده کنید به بازی آسان تر از همه شروع به احساس کمی زمخت. برای مثال هر بازیکن با تجربه از آسیب شناسی به شما خواهد گفت که قیمت مواد غذایی دو برابر در دوم از 12 بازی در روز به مردم موجب بر اساس شایعات از یک بیماری خرید کردن بیشتر از آنچه در قفسه. پاسخ صحیح را از یک چشم انداز استراتژیک است به انجام همان خرید مواد غذایی به همان اندازه به عنوان شما می توانید در اولین روز بنابراین شما باید به اندازه کافی به غذا خوردن در روزهای هنگامی که مواد غذایی گران است. اما مشاوره به دنبال زمانی که شما به خودتان اجازه دهید تصور کنید که خود را به حرص و آز ممکن است باعث شود دیگران به بدون. هنگامی که شما به یاد داشته باشید که شما دیده نمی شود کاغذ توالت دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و یا در فروشگاه مواد غذایی در قفسه های پس از ماه فوریه است.

شما همچنین ممکن است پیدا کردن خود را در مقایسه با واقعیت به آسیب شناسی‘s fantasy. اما این بازی کاملا واقع گرایانه—شن و ماسه آفت دارای یک عنصر عرفانی و مسلمانان از مردم بومی این قوم بافته شده است به واقعیت پاتولوژی‘s world. داستان طاعون در اینجا نیز یک داستان برخورد یک پیر عرفانی فرهنگ و مدرن تخیلی یک. وجود حقیقی جادویی واقعیت در بازی در اینجا. در عین حال در بسیاری از دنیوی جزئیات آن را می شود درست است. وجود دارد بحث قرنطينه و آنچه ما تماس اجتماعی فاصله; تحقیق و نظریه پردازی و الک را از طریق جعلی درمان و تئوری های توطئه است. آنچه بیشتر فوتی و فوری ممکن است راه پاتولوژی قطاری از احساس است که آن را پایان جهان با به طور همزمان به یقین که آن را واقعا نمی, و است که شما در حال رفتن به محل کار به کشف کردن آنچه اتفاق می افتد بعد از این همه. حتی به عنوان نفر قدرت که توان مبارزه با بیش از یک آینده که غیر ممکن است به طور کامل تصور کنید.

پاتولوژی همچنین دارای یک sequel منتشر شده در سال گذشته است. این یک به روز شده در, اصلی و این هر دو آسان تر به تر و سخت تر برای معده با جدید و صاف و ساده راه برای فشار صفحه اصلی اضطراب را تجربه کنند. هر دو بازی می خواهیم شما را به احساس می کنم همین: اضطراب و وحشت از بیماری و عدم قطعیت وجودی که با آن می آید. هر کس در هر دو بازی در تلاش است به درک که چرا این اتفاق افتاده است و در حالی که برخی از مردم بهتر پاسخ از دیگران سوال مهم تر است. حوادث آشکار ما برای چه کسی و چه چیزی ما واقعا هستند. “طاعون اندازه گیری بشریت” یکی از شخصیت عارف noblewoman می گوید: در اوایل بازی. که اندازه گیری چیزی است که آسیب شناسی می خواهد شما را.

اما دومین بازی است که هنوز هم ناقص تنها شامل یکی از سه دیدگاه است که باعث می شود اصلی بیشتر فوتی و فوری در هنگام مواجهه با واقعیت بیماری همه گیر. این مشکلی است که تقریبا بیش از حد بزرگ به درک کامل از یک چشم انداز. توانایی در پاتولوژیبه اشغال سه زندگی می کند به تجربه کسانی که 12 روز سه بار ارائه می دهد یک حس عمق تمامیت به تجربه. شما می توانید یک فولر پرتره از چیزی است که در واقعیت به نظر می رسد غیر ممکن است به طور کامل ارزیابی کنند. به بدبختی که تصویر کامل ممکن است تبدیل به.

پاتولوژی نیز موجب از یک بازی به اندازه کافی قدیمی است که بیشتر رایانه ها احتمالا می تواند آن را اجرا کنید. نه این که هر کسی که واقعا توصیه یک بازی شبیه به این در حال حاضر. اما مردم به دنبال هنر برای دلایل مختلف. گاهی اوقات این جهان پر از بدبختی است و شما نیاز به احساس بدبختی راست همراه با آن است. گاهی غرقه شدن آن احساسات را در یک مکان امن می تواند کمک به شما آنها را با وضوح بیشتری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • کشف جنگ سرد را شجاعانه ترین کمپین دروغ
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • این حزب در آنلاین عظیم جهان
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • در سین کیانگ گردشگری کارائی آخرین آثار اویغور فرهنگ
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de