الگوهای در محصول اطلاعات فاش بینش جدید در مورد گیاهان و محیط

به تازگی منتشر شده مطالعه led توسط دانشگاه ایالتی آیووا, دانشمندان, کاربردی یک دیدگاه تازه به مقادیر زیادی از داده ها بر روی گیاهان برنج برای پیدا کردن راه های بهتر برای پیش بینی عملکرد گیاه و بینش های جدید در مورد چگونه گیاهان انطباق با محیط های مختلف.

مطالعه منتشر شده در مجله علمی تحقیقات ژنومکشف الگوهای موجود در داده های جمع آوری شده در گياه برنج در سراسر آسیا گفت: Jianming یو استاد زراعت و پیشگام برجسته صندلی در ذرت پرورش است. کسانی که الگوهای اجازه محققان به منظور توسعه یک ماتریس به کمک به آنها را پیش بینی صفات برنج گیاهان بسته به ژنتیک و محیط که در آن آنها در حال رشد است. این تحقیقات می تواند به بهبود توانایی کشاورزان برای پیش بینی, چگونه گونه های زراعی انجام خواهد شد در محیط های مختلف به تولید کنندگان بهتر حس پایداری و به حداقل رساندن خطر یو گفت.

“یک ارگانیسم صفات مصمم هستند با ترکیبی از آن ژنوم خود را با محیط و شرایط منحصر به فرد است که ارگانیسم” گفت: Tingting Guo, اولین نویسنده این مقاله و تحقیقات دانشمند در زراعت. “اینها همه عوامل پیچیده. ما در تلاش هستیم تا ببینید که چگونه برای به دست آوردن درک عمیق تر از این روند به طوری که ما می تواند حرکت کند تا هرم داده ها: اطلاعات, دانش و حکمت است. دقت پیش بینی صفات فرمت طبیعی است که استفاده از عقل است.”

این مطالعه تجزیه و تحلیل داده ها از 174 برنج گیاهان رشد کرده در نه محیط های مختلف در سراسر آسیا. این پژوهشگران تجزیه و تحلیل مجموعه داده ها با استفاده از روش های آنها می خواهم که قبلا توسعه یافته برای سورگوم در بر داشت و دمای اولیه در رشد گیاهان نقش عمده ای در تعیین طول زمان برنج, گیاهان, گل, به نام زمان گلدهی. همراه با داده های ژنومی محققان با استفاده از این مشاهدات به منظور توسعه یک شاخص از مشخصات دما بین نه و 50 روز پس از کاشت به پیش بینی زمان گلدهی.

تجزیه و تحلیل اعمال می شود به دیگر محصولات

این مطالعه یافته های لولا در توانایی محققان به درخواست نوآورانه و تحلیل تکنیک های زیادی قبلا در دسترس مجموعه داده به جای تولید اطلاعات جدید.

“ما نقطه شروع داده شد که در حال حاضر وجود داشته است” گفت: Xianran Li استاد کمکی. “اما ما صرف زمان ما استخراج اطلاعات جدید از این داده ها و در نظر گرفتن آینده گام مهم برای کشف ارتباط با یک مقدار بزرگتر دیتاست.”

این تحلیل همچنین نشان داد الگوهای در توزیع جغرافیایی برخی از برنج های ژنتیکی haplotypes و یا مجموعه ای از DNA ترکیبی است که تمایل به ارث برده را با هم در میان حدود 3,000 متنوع گیاهان برنج. این جغرافیایی الگوهای نشان داد ترجیحی انطباق با درجه حرارت های مختلف مناطق Guo گفت. مناطق با دمای پایین تر بودند تحت سلطه haplotypes حساس به تغییرات دما در حالی که منطقه استوایی تا به حال اکثریت haplotypes که کمتر پاسخگو به دما با توجه به مطالعه است.

یو و همکارانش باید اعمال خود را تجزیه و تحلیل داده ها روش های سورگوم و برنج و گیاهان و او گفت: مشابه روش باید حمل به ذرت و سویا به عنوان به خوبی.

سوال اساسی ایجاد انگیزه پژوهش این است که چگونه پیچیده متقابل ژنوتیپ × محیط و انفعال را افزایش می دهد به تنوع فنوتيپی یو گفت. این تیم با پیشنهاد یک مدل مفهومی برای اتصال ژن و محیط زیست با هم.

“وقت آن است که برای آوردن جدایی ناپذیر زیست محیطی زمینه را چگونه تعریف کنیم اثرات ژن و ژن شبکه. این مدل پل شکاف میان پژوهش های مختلف در فرد کشف ژن میدان در سطح فنوتيپی شکل پذیری و تنوع ژنومی و سازگاری” یو گفت. “ما فکر می کنیم این مدل مفهومی نیز به عنوان یک چهارچوب گسترده به حرکت اصلاح نباتات رو به جلو است.”

بودجه برای تحقیقات در آمد از ISU کارخانه موسسه علوم و ISU Raymond F. بیکر مرکز برای پرورش گیاه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی آیووا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>