همکار-نقد و بررسی: نوسازی یک زمان فشرده فرایند

یک تیم از دانشمندان به رهبری یک ستاره شناس دانشگاه ایالتی میشیگان نشان داده است که یک فرآیند جدید بررسی پیشنهاد تحقیقات علمی و پروژه ها موثر است-اگر نه بیشتر از آن — از سنتی نظیر-نقد و بررسی روش.

به طور معمول زمانی که یک پژوهشگر در ارائه پیشنهاد بودجه آژانس و سپس می پرسد تعدادی از محققان در این زمینه خاص به ارزیابی و بودجه توصیه. یک سیستم است که گاهی اوقات می تواند کمی بزرگ و آهسته-و نه کاملا یک علم دقیق است.

“همانطور که در همه انسان تلاش این یکی از آن معایب گفت:” ولفگانگ Kerzendorf استادیار در MSU بخش فیزیک و نجوم و ریاضیات محاسباتی علوم و مهندسی است.

مفصل در نشریه طبیعت نجوم, Kerzendorf و همکارانش آزمایش یک سیستم جدید که توزیع بار کار بررسی پروژه های پیشنهادی در میان proposers شناخته شده به عنوان “توزیع نظیر نقد و بررسی” رویکرد.

با این حال این تیم افزایش آن با استفاده از دو دیگر ویژگی های رمان: با استفاده از یادگیری ماشین برای مطابقت نظر با پیشنهادات و گنجاندن یک مکانیزم بازخورد در نقد و بررسی.

اساسا این فرایند شامل سه ویژگی های مختلف طراحی شده برای بهبود نظیر فرایند بررسی.

هنگامی که یک دانشمند تسلیم پیشنهاد برای ارزیابی او این است که برای اولین بار می خواست به بررسی چند تا از رقبای خود’ مقاله یک راه برای کاهش این مقدار از مقالات یکی خواسته است برای بررسی.

“اگر شما کاهش تعداد نظرات است که هر فرد برای انجام آنها ممکن است کمی صرف زمان بیشتری را با هر یک از پیشنهادات” Kerzendorf گفت.

دوم با استفاده از کامپیوتر — یادگیری ماشین — بودجه سازمان می تواند مطابقت نظر با پیشنهادات از زمینه های که در آن کارشناسان هستند. این روند می تواند در انسان تعصب خارج از معادله در نتیجه دقیق تر بررسی کنید.

“ما اساسا نگاهی به مقالات که خوانندگان بالقوه را نوشته اند و سپس به این افراد پیشنهاد آنها احتمالا خوب در قضاوت” Kerzendorf گفت. “به جای بررسی خود گزارش تجربه و تخصص خود را به کامپیوتر کار می کند.”

و سوم این تیم معرفی یک سیستم بازخورد است که در آن فرد که ارائه این پیشنهاد می تواند قاضی اگر بازخورد دریافت کردند مفید بود. در نهایت این ممکن است کمک به جامعه پاداش دانشمندان است که به طور مداوم با ارائه انتقاد سازنده.

“این بخشی از فرایند است و نه بی اهمیت” Kerzendorf گفت. “خوب و سازنده نقد و بررسی یک بیت از یک پاداش, پاداش برای کار شما قرار داده و در بررسی طرح های دیگر.”

برای انجام این آزمایش Kerzendorf و تیم او در نظر گرفته 172 ارائه طرح های پیشنهادی که در هر درخواست استفاده از تلسکوپ در رصدخانه جنوبی اروپا یک 16-ملت زمینی رصدخانه در آلمان است.

این پیشنهادات مورد بررسی قرار گرفت که در هر دو شیوه سنتی و با استفاده از توزیع بررسی دقیق. این نتایج ؟ از نظر آماری آن را به ظاهر غیر قابل تشخیص

اما Kerzendorf گفت: این رمان آزمایش آزمایش یک روش جدید برای ارزیابی همکار-نقد و بررسی تحقیقات, یکی است که می تواند یک تفاوت در جهان علمی.

“در حالی که ما فکر می کنیم بسیار انتقادی در مورد علم ما گاهی زمان را به فکر می کنم به شدت در مورد بهبود فرآیند تخصیص منابع در علم” او گفت:. “این است که تلاش برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر