فعالیت بدنی در همه اشکال آن ممکن است کمک به حفظ توده عضلانی در میانسالی

یک مطالعه بزرگ زنان میانسال نشان می دهد که تغییرات وابسته به سن در عضله اسکلتی بخشی از زندگی روزمره برای زنان در دهه پنجاه خود را. در طول این زمان زنان در گذار از دوران یائسگی به يائسهی و تولید استروژن را متوقف. کاهش استروژن اثر در عضلات و منجر به کاهش توده عضلانی است. فعالیت بدنی در همه اشکال آن ممکن است کمک به حفظ توده عضلانی در میانسالی است.

“ما در حال حاضر می دانستند که استروژن نقش در تنظیم عضلات خواص می گوید:” دانشجوی دکترای هانا-کارینا Juppi. “با پیروی از وضعیت هورمونی اندازه گیری جنبه های بسیاری از عضلات و با در نظر گرفتن همزمان زمانی پیری از زنان رفتن را از طریق یائسگی انتقال ما قادر به نشان می دهد که کاهش توده عضلانی می گیرد در حال حاضر در اوایل يائسهی.”

در مطالعه حاضر, حجم عضلانی, اندازه گیری شد در یائسگی دولت و راست پس از ورود يائسهی, وقتی که قاعدگی تا به حال به طور دائم متوقف شده است. زنان به طور متوسط 51-و-یک-نیم سال در ابتدای مطالعه و 53 سال سن در اندازه گیری نهایی پس از مدت زمان متوسط از شروع یائسگی شد یک و نیم سال است. زمان آن طول می کشد یک زن به رفتن را از طریق یائسگی منحصر به فرد است: در این مطالعه آن متنوع از کمتر از شش ماه به بیش از سه سال است. در طول این زمان کاهش توده عضلانی به طور میانگین یک درصد است.

Juppi ادامه می دهد: “این تغییر مشاهده شده به نظر نمی رسد اما به چه معنی است که این کاهش اتفاق می افتد در یک دوره کوتاه از زمان و می تواند تاثیر بر سوخت و ساز بدن به عضلات مهم هستند تنظیم کننده کل بدن سوخت و ساز بدن.”

فعالیت فیزیکی داشت مثبت در ارتباط با تعمیر و نگهداری توده عضلانی در دوران يائسگی. زنانی که فعال تر شدند تا به حال بالاتر توده عضلانی قبل و بعد از یائسگی در مقایسه با کمتر فعال زنان است. به نظر می رسد که حتی اگر یائسگی به تنهایی باعث کاهش توده عضلانی ماندن از لحاظ جسمی فعال در سراسر وسط سن می تواند کمک به زنان به سرعت تغییر دهید.

این پژوهش در علم پیری شناسی مرکز تحقیقات و دانشکده روانشناسی و علوم سلامت و بخشی از یک بزرگتر مطالعه استروژن تنظیم عضلات آپوپتوز (ERMA) به رهبری آکادمی تحقیقات همکار Eija Laakkonen. بیش از یک هزار زن بین سنین 47 و 55 از Jyväskylä منطقه شرکت در ERMA مطالعه است. در ابتدای مطالعه 381 از آنها یائسگی در حالی که 234 رسیده اوایل يائسهی در طول مطالعه. این پژوهش از بودجه توسط آکادمی فنلاند و کمیسیون اروپا.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه یووسکوله – Jyväskylän yliopisto. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>