پزشکان به بررسی جامع از COVID-19 اثر در خارج از ریه

تنها پس از چند روز مراقبت از بدحال COVID-19 بيمار در آغاز شیوع بیماری در شهر نیویورک Aakriti Gupta, MD, متوجه شدم که این خیلی بیشتر از یک بیماری تنفسی است.

“من در خط مقدم از سمت راست شروع. مشاهده کردم که بيمار مبتلا به لخته شدن خون بسیاری از آنها تا به حال بالا قند خون حتی اگر آنها ندارد و دیابت و بسیاری از آنها دچار آسیب به قلب و کلیه ها می گوید:” گوپتا یکی از اولین کلمبیا قلب و عروق همراهان مستقر می شود به COVID واحد مراقبت های ویژه در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی.

در اوایل ماه مارس وجود ندارد مقدار راهنمایی بالینی در غیر تنفسی اثرات COVID-19 بنابراین Gupta تصمیم گرفت به یکی شدن یافته های حاصل از مطالعات که در آغاز به نظر می رسد در ادبیات با آنچه که پزشکان یادگیری از تجربه.

گوپتا همراه با نویسنده ارشد دونالد Landry, MD, دکترا, صندلی پزشکی در دانشگاه کلمبیا Vagelos کالج پزشکان و جراحان سازمان یافته ارشد نویسندگان و گوپتا همراه با دو تن دیگر از همکاران ماهش مزاوان MD یک قلب و عروق همکار در CUIMC و Kartik Sehgal, MD, یک هماتولوژی/انکولوژی همکار در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی/دانشکده پزشکی هاروارد, بسیج پزشکان در کلمبیا دانشگاه هاروارد ییل و بیمارستان کوه سینا در میان سایر موسسات به نقد و بررسی آخرین یافته های در COVID-19 اثر را در سیستم های اندام های خارج از ریه ها و ارائه راهنمایی بالینی برای پزشکان است.

بررسی های خود را — برای اولین بار بررسی گسترده از COVID-19 اثر در همه تحت تاثیر ارگان های خارج از ریه ها — منتشر شد امروز در Nature Medicine.

“پزشکان نیاز به فکر می کنم از COVID-19 به عنوان یک multisystem بیماری” گوپتا می گوید. “در بسیاری از اخبار در مورد لخته شدن اما این نیز مهم است به درک که نسبت قابل توجهی از این بیماران رنج می برند و کلیه و قلب و مغز آسیب و پزشکان نیاز به درمان این شرایط همراه با بیماری تنفسی است.”

لخته شدن خون و التهاب و سیستم ایمنی بدن در Overdrive

“فقط در چند هفته اول گیر ما شاهد بسیاری از عوارض ترومبوتيک بیش از آنچه ما را پیش بینی کرده اند از تجربه با دیگر بیماری های ویروسی می گوید:” Sehgal “و آنها می تواند پیامدهای عمیقی در بیمار است.”

دانشمندان فکر می کنم این لخته ممکن است عوارض ناشی از این ویروس را در حمله به سلول های که خط خونی. هنگامی که حملات ویروس رگ های خونی و سلول های التهاب را افزایش می دهد و خون شروع به تشکیل لخته های بزرگ و کوچک است. این لخته خون می تواند سفر در سراسر بدن و انتقام ویران کردن در اندام تداوم چرخه معیوب از thromboinflammation.

برای مبارزه با لخته شدن و آسیب رساندن اثرات پزشکان در کلمبیا بسیاری از آنها نویسندگان در این بررسی در حال انجام یک کارآزمایی بالینی تصادفی بررسی دوز مناسب و زمان بندی از داروهای ضد انعقاد در بیماران بدحال با COVID-19.

این untempered التهاب نیز می overstimulate سیستم ایمنی بدن و هر چند پزشکان در ابتدا خودداری از استفاده از استروئید در سطح جهان به سرکوب سیستم ایمنی بدن اخیر کارآزمایی بالینی نشان داده است که حداقل یک استروئید, دگزامتازون, کاهش مرگ و میر در بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی توسط یک سوم. کارآزمایی بالینی در حال انجام به هدف خاص اجزای thromboinflammation و سیستم ایمنی بدن مانند il-6 سیگنالینگ.

“دانشمندان در سراسر جهان مشغول به کار هستند در نرخ بی سابقه ای نسبت به درک چگونه این ویروس به طور خاص پیش فرض به طور معمول محافظ مکانیسم های بیولوژیکی. ما امیدواریم که این کمک خواهد کرد که در توسعه موثر و دقیق و امن تر برای درمان COVID-19 در آینده ای نزدیک می گوید:” Sehgal.

مستقیم به قلب

لخته می تواند باعث حملات قلبی, اما حملات ویروس قلب از راه های دیگر یک نویسنده می گوید.

“مکانیسم آسیب قلبی است که در حال حاضر مشخص نیست که این ویروس شده است اغلب جدا شده از بافت قلب در کالبد شکافی موارد می گوید:” گوپتا.

عضله قلب ممکن است آسیب دیده توسط التهاب سيستميک و همراه با توليد سيتوکين یک سیل از سلول های ایمنی است که به طور معمول پاک کردن سلول های آلوده اما می تواند مارپیچی خارج از کنترل شدید COVID-19 موارد است.

با وجود این درجه از قلب آسیب و پزشکان قادر به استفاده از تشخیصی و درمانی استراتژی های قلب از جمله بیوپسی و قلبی catheterizations که آنها به طور معمول استفاده کنید در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر داده نیاز به حفاظت از پرسنل و بيماران از ویروسی انتقال است. این تغییر به این بیماری شیوع رفته در شهر نیویورک است.

نارسایی کلیه

دیگر تعجب آور پیدا کردن عالی بود نسبت COVID-19 بيمار در ICU با نارسایی حاد کلیه و آسیب.

این ACE2 گیرنده مورد استفاده توسط ویروس به دست آوردن ورود به سلول است که در غلظت های بالا در کلیه و می تواند به احتمال زیاد مسئول آسیب کلیوی. مطالعات انجام شده در چین گزارش کليه عوارض است اما در شهر نیویورک پزشکان دیدم نارسایی کلیوی در 50% از بیماران در ICU.

“حدود 5 تا 10 درصد از بیماران نیاز به دیالیز. که تعداد بسیار بالا” گوپتا می گوید.

اطلاعات در مورد دراز مدت آسیب کلیوی در حال حاضر وجود ندارد اما درصد قابل توجهی از بیماران به احتمال زیاد به نیاز دائمی دیالیز.

“مطالعات آینده زیر بیمارانی که تجربه عوارض در طول بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 بسیار مهم خواهد بود” یادداشت مزاوان.

عوارض عصبی

علائم عصبی از جمله سردرد و سرگیجه و خستگی و از دست دادن بویایی ممکن است رخ دهد در حدود یک سوم از بیماران.

بیشتر مربوط به سکته مغزی ناشی از لخته شدن خون رخ می دهد تا 6 درصد از موارد شدید و هذیان در 8 درصد به 9 درصد.

“COVID-19 بيمار می تواند انتوبه برای دو تا سه هفته; یک چهارم نیاز به فن برای 30 روز یا بیشتر” گوپتا می گوید.

“این بسیار طولانی مدت لوله و بیماران نیاز به مقدار زیادی از آرام بخش. ‘ICU هذیان’ به خوبی شناخته شده بیماری قبل از COVID و توهم ممکن است کمتر اثر ویروس و بیشتر یک اثر طولانی مدت و آرام بخشی.”

“این ویروس غیر معمول است و آن را سخت به یک گام به عقب و نه تحت تاثیر قرار چگونه بسیاری از مظاهر آن است در بدن انسان می گوید:” مزاوان.

“با وجود فوق تخصصی آموزش به عنوان داخلی این کار ما را به نگه داشتن تمام سیستم های بدن در ذهن در هنگام مراقبت از بیماران در مقابل از ما. ما امیدواریم که که ما بررسی مشاهدات و توصیه ها می تواند کمک به پزشکان دیگر که در آن موارد در حال حاضر صعودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر