سلول های سرطانی هستند زیرک دشمن. یکی از دلایل این بیماری outfoxes بسیاری از درمان های بالقوه است که به دلیل تنوع سرطان سلول جمعیت. محققان دریافته اند این جمعیت دشوار است برای توصیف و تعیین کمیت.

یک کرنل رهبری تیم در زمان یک رمان, رویکرد میان رشته ای به تجزیه و تحلیل رفتار سینه سلول های تومور با استفاده از یک مدل آماری روش بیشتر استفاده می شود معمولا در فیزیک و اقتصاد است. این تیم قادر به نشان می دهد که چگونه تنوع و یا ناهمگونی از سلول های سرطانی می تواند تحت تأثیر شیمیایی محیط زیست-یعنی با تعامل با یک پروتئین خاص که منجر به رشد تومور است.

یک تیم تحقیقاتی به رهبری Mingming وو مشغول به کار با CNF برای ساخت این ميکروفلوييدی تراشه حاوی چهار یکسان سه کاناله دستگاه. این تیم قرار داده و سرطان سلول های تومور و chemokine پروتئین CCL19 به هر دستگاه و سپس با استفاده از نرم افزار منبع باز برای تجزیه و تحلیل سلول های سرطانی رفتار است.

محققان’ مقاله “Lymphoidal Chemokine CCL19 ترویج ناهمگونی از تومور پستان همراه تحرک درون ریز محیط 3D نشان داد با لوی توزیع تحلیل” منتشر Feb. 14 در یکپارچه زیست شناسی.

“این بسیار دشوار است به درمان سرطان است. بسیاری از مردم در این زمینه بر این باورند که به دلیل تنوع در سرطان جمعیت گفت:” نویسنده ارشد Mingming وو, استاد زیستی و مهندسی محیط زیست در دانشکده کشاورزی و علوم زیستی. “در حالی که سلول های ایمنی می گرد و با نوع مشابه و حرکت در راه همان سلول های سرطانی متفاوت در شکل و حرکت در سرعت های مختلف. ما می دانیم که سریع محرک بسیار کشنده است. چگونه می توانید تعیین که ناهمگونی?”

چالش دیگر این است که تنها تعداد کمی از سلول های سرطانی به سرعت حرکت می کند و انجام بیشترین آسیب و آنها دشوار است برای پیدا کردن.

تلاش برای پیگیری این نادر سلول های شبیه به جستجو برای گریزان ذرات در حال انجام در این آزمایشگاه همکاری نویسنده آندرس Ryd استاد فیزیک در کالج هنر و علوم است. در گفتگو بیش از قهوه Ryd و وو متوجه سرطان تحقیقات سلول می تواند ترکیب همان نوع پیچیده آماری ابزار است که کمک کرده اند فیزیکدانان ذرات درک نادر انرژی پدیده های مانند بسیار به دنبال بوزون هیگز.

“آنچه ما در فیزیک ذرات است که واقعا آماری تجزیه و تحلیل داده ها, تلاش برای کشف کردن چه کاربردی اشکال توصیف داده های ما” Ryd گفت. “و در این مورد در اینجا علاقه بود که به دنبال در نقاط دورافتاده سلول که مهاجرت بیشتر و مشخص است. بسیاری از ابزار است که ما با استفاده از در فیزیک ذرات قرض خود را به خوبی به این تجزیه و تحلیل.”

وو را Biofluidics آزمایشگاه کار می کرد با کرنل نانو علم و فناوری مرکز (CNF) برای ساخت یک ميکروفلوييدی دستگاه با سه کانال های موازی هر کدام تقریبا عرض موی انسان است. این تیم معرفی سرطان سلول های تومور به دستگاه همراه با chemokine پروتئین CCL19 است که ترشح شده توسط غدد لنفاوی و بسیار بیان شده در تومور بدخیم سلول های.

به منظور مدل سلول سرطانی مدار این تیم با استفاده از Root یک نرم افزار منبع باز برای انجام تجزیه و تحلیل آماری در فیزیک انرژی بالا و در برخی از اقتصاد برنامه های کاربردی.

محققان دریافتند که حضور chemokine ناشی از هدفمند سلولهای سرطانی به حرکت سریع تر و ناهمگونی افزایش یافته است.

“این است که چگونه ما به عنوان یک جامعه در حال تلاش برای ایجاد جمعیت متنوع تر چون ما می دانیم که اگر جمعیت متنوع آن را قوی تر سالم تر” وو گفت. “من فکر می کنم که سرطان است, راه همان است. آنها در حال ساخت جمعیت آنها بیشتر و متنوع تر و غیر قابل خراب کردن.”

یک درمان است که مهار گيرنده به CCL19 به طور بالقوه می تواند کاهش تهاجمی تومور سلول هر چند که ممکن است همچنین باعث می شود سلول های سرطانی به اتخاذ حتی stealthier استراتژی برای زنده ماندن وو گفت.

با تجزیه و تحلیل این که چگونه این سلول ها در پاسخ به محیط زیست نشانه — مانند شیمیایی شیب و درجه حرارت و شدت نور و نیروی مکانیکی — Wu تیم امید به روشن کردن اصول اساسی زیست شناسی که به عنوان برش و خشک به عنوان قوانین بنیادی فیزیک است.

تیم او ممکن است به قرض گرفتن چند تکنیک بیش از حد.

“هستند بسیاری از ابزار در علوم فیزیکی در حال حاضر به دلیل فیزیکی علوم همواره بسیار کمی زمینه” وو گفت. “این تنها به تازگی است که کمی زیست شناسی شروع به شکل بالا. بنابراین من احساس می کنم مثل این ادغام قدرتمند است زیرا شما لازم نیست که به اختراع دوباره چرخ به انجام این مدلسازی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کرنل. Original نوشته شده توسط David Nutt. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im