سوراخ تاریک birthplaces از ستاره های عظیم

بالا-جرم ستاره که در حال هشت بار یا بیشتر جرم خورشید ما زندگی می کنند و می میرند ، آنها اغلب پایان زندگی کوتاه خود را در خشونت و انفجار به نام supernovas اما تولد خود را بسیار بیشتر از یک رمز و راز است. آنها به صورت بسیار متراکم و سرد ابر از گاز و گرد و غبار اما کمی شناخته شده در مورد این مناطق است. در سال 2021 مدت کوتاهی پس از راه اندازی از ناسا James Webb Space Telescope, دانشمندان, برنامه ریزی برای مطالعه سه نفر از این ابرها به درک ساختار آنها.

“چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که نگاهی به birthplaces از ستاره های عظیم” توضیح Erick جوان محقق اصلی یک برنامه است که با استفاده از وب به مطالعه این پدیده است. او یک ستاره شناس با دانشگاه ها فضای انجمن تحقیقات در Columbia, Maryland. “تعیین ساختار واقعی ابرها بسیار مهم در تلاش برای درک این ستاره شکل گیری روند” او گفت:.

این سرد ابرها — که می تواند تا 100,000 برابر جرم خورشید-آنقدر انبوه است که آنها ظاهر می شود به عنوان بزرگ تیره حباب در آسمان است. در حالی که آنها به نظر می رسد عاری از ستاره ها ابرها در واقع فقط مخدوش کردن نور از پس زمینه های ستاره. این تکه های تیره هستند تا ضخیم از گرد و غبار است که آنها حتی مسدود کردن برخی از طول موج نور مادون قرمز یک نوع از نور نامرئی برای چشم انسان است و معمولا می تواند نفوذ از طریق گرد و خاکی ابرها. به همین دلیل آنها به نام “مادون قرمز-ابرهای تیره.” اما سابقه حساسیت از وب را قادر می سازد مشاهدات ستارگان پس زمینه حتی از طریق این بسیار متراکم مناطق.

تولد محیط و کوکی خمیر

به درک چگونه ستاره های عظیم, فرم شما باید برای درک محیط که در آن آنها را تشکیل می دهند. اما یکی از چیزهایی که باعث می شود به مطالعه ستاره عظیم شکل گیری بسیار دشوار است که به عنوان به زودی به عنوان یک ستاره تبدیل می شود و در آن تابش شدید اشعه ماورای بنفش نور و قوی و قدرتمند باد.

“این نیروها از بین بردن محیط زیست تولد که ستاره شد” توضیح مادون قرمز-dark-ابر کارشناس کارا Battersby استادیار فیزیک در دانشگاه کانکتیکات است. “محیط زیست شما دنبال آن هستید در پس از آن شکل گرفته است کاملا متفاوت از محیطی که منجر به تشکیل در وهله اول. و از آنجایی که ما می دانیم که مادون قرمز-ابرهای تیره مکان که در آن ستاره های عظیم می تواند شکل اگر ما نگاهی به ساختار خود را قبل از ستاره ها تشکیل داده اند و یا فقط شروع به شکل ما می توانیم مطالعه چه محیط مورد نیاز است به شکل آن ستاره عظیم.”

Battersby تشبیه روند به پخت کوکی ها: کوکی ها به عنوان به زودی به عنوان شما پخت آنها کاملا متفاوت از خمیر خود را. اگر شما هرگز دیده می شود خمیر قبل از, ممکن است شما ایده خوبی از آنچه که در فرآیند پخت می خواهم نگاه. مادون قرمز-ابرهای تیره هستند مانند خمیر خام قبل از پخت آن را. مطالعه این ابرها شبیه به گرفتن یک فرصت برای نگاه cookie dough, دیدن آنچه که می رود به آن و یادگیری آنچه که قوام آن است.

اهمیت ستاره های عظیم

آشنایی با ستاره های عظیم و محیط مهم است که برای دلایل مختلف. اول در خود مواد منفجره مرگ و میر آنها انتشار بسیاری از عناصر ضروری برای زندگی است. عناصر سنگین تر از هیدروژن و هلیوم-از جمله بلوک های ساختمان از زندگی بر روی زمین — از داخل ستاره عظیم. ستاره عظیم تبدیل شده اند یک جهان بود که تقریبا به طور کامل تشکیل شده از هیدروژن به غنی محیط پیچیده است که قادر به تولید سیارات و مردم است.

ستاره عظیم نیز تولید مقدار زیادی از انرژی است. به عنوان به زودی به عنوان آنها به دنیا آنها را از نور و تابش و باد است که می تواند ایجاد حباب در بین ستاره ای متوسط احتمالا جرقه شکل گیری ستاره در مکان های مختلف. این حباب به گسترش نیز می تواند شکستن یک منطقه که در آن ستاره های جدید در حال شکل گیری است. در نهایت زمانی که یک ستاره عظیم می میرد در یک انفجار های دیدنی و جذاب آن برای همیشه لطفا برای تغییر محیط اطراف آن است.

اهداف

مطالعه تمرکز Webb در زیر سه حوزه.

آجر: یکی از تاریک ترین مادون قرمز-ابرهای تاریک در کهکشان ما این تقریبا آجر به شکل ابر ساکن در نزدیکی کهکشان مرکز حدود 26,000 سال نوری از زمین است. بیش از 100 ، 000 برابر جرم خورشید آجر به نظر نمی رسد به تشکیل هر ستاره عظیم — هنوز رتبهدهی نشده است. اما آن را بسیار انبوه در یک منطقه کوچک است که اگر آن را به شکل ستاره مانند دانشمندان فکر می کنم که باید آن را یکی از عظیم ترین خوشه های ستاره ای در کهکشان ما بسیار شبیه به قوس و پنج تایی خوشه نیز در همسایگی کهکشان مرکز.

مار: با نام با الهام از آن مارپیچ شکل این بسیار filamentary ابر است و حدود 12000 سال نوری با با مجموع جرم از 100,000 خورشید. پراکنده همراه مار ها گرم و متراکم گرد و غبار ابرها هر یک حاوی حدود 1000 برابر جرم خورشید در گاز و گرد و غبار. این ابرها هستند که گرم می شود توسط جوان ستاره عظیم تشکیل در داخل آنها. مار ممکن است یک بخش از یک مقدار دیگر رشته است که “استخوان از کهکشان راه شیری” ردیابی کردن کهکشان مارپیچی ساختار.

IRDC 18223: واقع حدود 11000 سال نوری با این ابر نیز بخشی از یک “استخوان از کهکشان راه شیری است.” این نشان می دهد که فعال ستاره عظیم تشکیل می افتد در یک طرف آن در حالی که طرف دیگر به نظر می رسد کاملا آرام و unperturbed. یک حباب در فعال جانبی در حال حاضر شروع به از بین بردن اولیه رشته که وجود دارد قبل از. در حالی که مرحله خاموش سمت آغاز شده است تشکیل ستاره در عین حال آن را احتمالا خواهد شد به زودی.

روش

برای مطالعه این ابرها جوان و تیم خود را با استفاده از پس زمینه های ستاره به عنوان پروب. “ستاره بیشتر است که شما باید بیشتر به خطوط مختلف از دید گفت:” جوان است. “هر یک مانند یک مداد پرتو و اندازه گیری رنگ شما می توانید ارزیابی چقدر گرد و غبار است که به خط دید.”

دانشمندان را نقشه — در واقع بسیار عمیق تصاویر — در چهار طول موج مادون قرمز. هر یک از طول موج های مختلف توانایی نفوذ به ابر. “اگر شما نگاه کنید در یک ستاره نگاه کنید و ببینید که آن را در واقع یک مقدار زیادی رنگ قرمز از شما انتظار می رود و سپس شما می توانید گمان است که آن نور در واقع از طریق برخی از گرد و غبار و گرد و غبار ساخته شده است که رنگ قرمز رنگ از نمونه unobscured ستاره” گفت: جوان است.

با مشاهده تفاوت در رنگ بر اساس این چهار اندازه های مختلف نزدیک به مادون قرمز و مقايسه آن با یک مدل از گرد و غبار تیره و قرمزی جوان و تیم خود را می تواند اندازه گیری گرد و غبار در خاص که خط دید. وب اجازه می دهد آنها را به انجام است که برای هزاران و هزاران ستاره است که نفوذ هر ابر به آنها ثروت از نقاط داده ها. از آنجا که اکثر ستاره ها از یک نوع داده به یکدیگر شبیه هستند در روشنایی و رنگ هر یک مشخص شده تفاوت که Webb می توانید مشاهده عمدتا با توجه به اثرات مواد بین ما و ستاره ها.

تنها با Webb

این کار فقط می تواند انجام شود به دلیل از وب نفیس حساسیت و عالی زاویه با وضوح. روزنامه حساسیت دانشمندان را قادر می سازد برای دیدن ضعیف در ستاره ها و تراکم بالاتر از ستارگان پس زمینه. آن زاویه با وضوح توانایی تشخیص جزئیات کوچک از یک شی ستاره شناسان اجازه می دهد تا به تبعیض بین فردی ستاره.

این علم در حال انجام است به عنوان بخشی از یک وب تضمین زمان مشاهدات (GTO) برنامه است. این برنامه طراحی شده است برای پاداش دادن به دانشمندان کمک کرد که توسعه کلید سخت افزار و نرم افزار قطعات و یا فنی و دانش میان رشته ای برای رصدخانه. جوان بود که بخشی از ابزار اصلی تیم ساخته شده است که وب را در نزدیکی دوربین مادون قرمز (NIRCam) ابزار.

The James Webb Space Telescope خواهد بود برتر جهان علم فضا رصدخانه زمانی که آن را راه اندازی در سال 2021. روزنامه را حل کند رمز و راز در منظومه شمسی ما نگاه فراتر به جهان دور در اطراف دیگر ستاره ها و پروب مرموز ساختار و ریشه از جهان ما و جایگاه ما در آن است. روزنامه بین المللی برنامه led توسط ناسا با شرکای خود ESA (آژانس فضایی اروپا) و آژانس فضایی کانادا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Webb, بازدید: http://www.ناسا.gov/webb

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im