برنامه آزمایشی با هدف بهبود تکرارپذیری ابزار و اخلاق در تحقیقات پزشکی

پرداختن به نگرانی گسترده بیش از شفافیت و تکرارپذيری در تحقیقات پزشکی یکی از بزرگترین موسسات در علوم آغاز شده است به ارائه یک چارچوب مداخلات و مشوق هایی برای بهبود کیفیت و ارزش تحقیقات ابتدایی. این برنامه شرح داده شده توسط رهبر آن اولریش Dirnagl برلین موسسه بهداشت (BIH) و همکاران در یک مقاله جدید چاپ و نشر در 11 فوریه در باز-دسترسی به مجله PLOS Biology.

با وجود پیشرفت های مدرن علم پزشکی و تایید داروهای جدید وجود دارد گسترده و در حال رشد به رسمیت شناختن که این عمل از تحقیقات پزشکی به نقاط ضعف قابل توجهی که منجر به گزاف زباله های شکست خورده “دستیابی به موفقیت” درمان و ناتوانی در تکرار “نقطه عطفی” يافته است. برای پرداختن به این نگرانی برلین موسسه بهداشت تاسیس تلاش مرکز برای تبدیل تحقیقات پزشکی که در طراحی و توسعه برنامه بهبود کیفیت. تلاش مرکز در حال اجرای برنامه در BIH دو عضو موسسات Charité – Universitätsmedizin برلین و حداکثر Delbrück مرکز پزشکی مولکولی.

این برنامه ارائه می دهد آموزش, ابزار, و انگیزه برای محققان به منظور بهبود کیفیت پژوهش بر اساس اصول امانت سودمندی و اخلاق. به عنوان مثال این مرکز ارائه می دهد دوره های آموزشی در کاهش تعصب در تحقیقات طراحی فراهم می کند یک راهنمای به چاپ و نشر منفی یا مجمل یافته و ارائه می دهد پاداش های مالی برای ساخت داده های در دسترس عموم است. برنامه ارزیابی در حال انجام و منتشر خواهد شد در آینده نزدیک.

“مفهومی, ما در حال انجام و ارزیابی در مقیاس بزرگ تغییر رفتار مداخله” گفت: Dirnagl. “در حالی که چنین تغییراتی در یک نهاد واحد می تواند اثر توسط خود ما امیدواریم که این برنامه می تواند به ارائه یک مدل برای جلوگیری از تصویب توسط دیگر موسسات تحقیقاتی در سطح جهان است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط مجله PLOS. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر