برنامه ریزی برای حرکت نهنگ بلوگا از کانادا به ایالات متحده آکواریوم جرقه جنجال

تلاش های اکواریوم در ایالات متحده به واردات نهنگ بلوگا برای نمایش و پژوهش را کاتالیز اختلاف است.

sparklingmoments/iStock

نوشته شده توسط E&E News

ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) تصمیم خواهد گرفت که به زودی در مورد اینکه آیا برای تصویب یک طرح بحث برانگیز به واردات پنج کانادایی نهنگ بلوگا برای تحقیق در کنتیکت آکواریوم.

قبل از طرح نهایی می تواند تحت قانون حفاظت از پستانداران دریایی (MMPA), NOAA اول باید اعطای مجوز به واردات اسیر متولد نهنگ ها و ارسال آنها را به عارف آکواریوم.

در آخرین لحظه پیشنهاد برای جلوگیری از طرح حقوق حیوانات طرفداران خواسته اند بازرگانی وزیر ویلبر راس به recuse خود را از این مورد است.

آنها ادعا شده که راس که نظارت NOAA و سیاسی منصوب شد بی جهت تحت تاثیر لابی در سال 2017, یک سال قبل از Stonington, کانکتیکات, آکواریوم کاربردی برای مجوز و دو سال قبل از مردم داده شد یک فرصت برای اظهار نظر در آن است.

نائومی رز یک دانشمند در رفاه حیوانات موسسه گفت: بررسی صدها نفر از دولت اسناد و ایمیل های به دست آمده تحت فدرال, آزادی اطلاعات, قانون امتیاز “به خراب فرایند که در آن سطح پایین تر کارکنان می تواند تحت فشار به تصویب این نرم افزار با وجود آنچه که بهترین است برای این نهنگ ها و مجاز تحت قانون است.”

“چنین سطح شدید لابی گری برای یک اسیر پستانداران دریایی مجوز تحت MMPA بی سابقه است” رز گفت: دیروز.

NOAA کاهش یافته است به نظر این صبح است.

این طرح خواستار نهنگ بلوگا به حمل شود به ایالات متحده از Marineland در کانادا. یک تصمیم است که انتظار می رود به زودی از این سازمان در حال حاضر میزبان یک جلسه عمومی در این طرح در نوامبر سال 2019.

در حالی که عارف به مقامات در انتظار یک تصمیم از NOAA پیشنهاد نیز کشیده شده توجه از کانکتیکات قانونگذاران. دولت دموکراتیک نماینده David Michel معرفی یک لایحه که منع فروش و پرورش “برخی از cetaceans” گفت: این امر منجر به کمتر belugas اسیر برگزار شد.

در اخیر جلسه Paul Anderson, یک دانشمند محقق در عارف آکواریوم گفت: این لایحه شامل منع تلقیح مصنوعی و در واردات و یا صادرات از مایع منی است. او گفت: قانون رانده شد “عاطفی بر اساس اما غلط فرض که پرورش cetaceans در اکواریوم است به نحوی بد برای آنها است.”

NOAA گفت که پیشنهاد تحقیق که شامل تحقیقات روی تکنیک های ارزیابی سلامت رایگان-اعم و رشته نهنگ مانند “neuroimmunological پاسخ به زیست محیطی و انسانی عوامل استرس زا” غواصی فیزیولوژی و رفتار و تولید مثل در میان چیزهای دیگر.

“آزمون که عارف آکواریوم در حال توسعه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم ابزار در جعبه ابزار برای حفاظت از ماهی خاویار جمعیت که تحت فشار روزافزون به عنوان یخ دریا از دست دادن پیشرفت ساخت آن را آسان تر برای انسان به ساکن مناطق ساحلی از آب بدن ساکنان آنها را” اندرسون گفت.

تجدید چاپ از Greenwire با اجازه از E&E News. کپی رایت سال 2020 است. E&E فراهم می کند اخبار ضروری برای انرژی و محیط حرفه ای در www.eenews.net

مربوط به خواندن از علم:

اوه عزیزم! نهنگ بلوگا واردات مبارزه گرم

ایالات متحده بلوک مجوز واردات برای نهنگ بلوگا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>