پلانکتون پوسته تبدیل شده اند خطرناکی نازک است. Acidifying اقیانوس به سرزنش

اسیدی شدن اقیانوس ممکن است ساخت آن را سخت تر برای پلانکتون مانند Neogloboquadrina dutertrei به ساخت قوی پوسته.

L. Fox et al., علمی گزارش (2020) 10.1038

هر کس نمی خواهد در نظر گرفتن 150 سال پلانکتون نمونه یک گنج با “برش” تحقیقات بالقوه است. اما این دقیقا چیزی است که Lyndsey روباه فکر می کردم وقتی که او کشف یک کش از تک سلولی صدف-ساختمان foraminifera در ذخیره سازی در لندن موزه تاریخ طبیعی. در حال حاضر این دانشگاه کینگستون micropaleontologist و همکاران نشان داده اند که نمونه های جمع آوری شده در طول پیشگام 1872-76 اعزامی از HMS چلنجرنگه داشتن بینش ارزشمندی در مورد مدرن روز تغییر آب و هوا: پوسته خود هستند تا به 76 درصد ضخیم تر از کسانی که از امروز foraminifera که در حال نازک شدن ما به طور فزاینده ای اسیدی اقیانوسها.

دانشمندان برای سال شناخته شده است که اسیدی شدن اقیانوس—کاهش pH رخ می دهد که هنگامی که بیش از حد دی اکسید کربن در جو حل در آب دریا—به ارمغان می آورد خبر بد برای بسیاری از زندگی دریایی. اسیدی آب خوردن دور در کربنات کلسیم پوسته و exo-اسکلت موجودات زنده از خرچنگ به مرجان و آن را سخت تر برای آنها را به ساخت چنین سازه در وهله اول. اما بسیاری از شواهد آمده از آزمایش آزمایشگاه که بیش از چند سال است. دانشمندان نتوانسته اند به بررسی دراز مدت اثرات اسیدی شدن در اقیانوس باز—تا به حال.

به مقایسه رقیب نمونه های مدرن روز نمونه محققان با تمرکز بر دو گونه پلانکتون—Neogloboquadrina dutertrei و Globigerinoides ruber—جمع آوری شده در طول تارا اقیانوس 2011 سفر به شرق استوایی اقیانوس آرام است. با استفاده از یادداشت ها از رقیب اعزامی به عنوان راهنمای خود آنها مشخص دقیق مکان و زمان از سال که رقیب نمونههای گرفته شده و انتخاب شده در مقایسه با نمونه های از تارا سفر.

بعدی محققان با استفاده از یک اسکنر توموگرافی کامپيوتری برای ایجاد دقیق تصاویر 3D از پوسته که کمتر از 1 میلیمتر در قطر. آنها کشف کردند که به طور متوسط همه, مدرن, نمونه تا به حال نازکتر از پوسته های تاریخی نمونه تا 76 درصد نازک تر در N. dutertreiآنها هفته گذشته در علمی گزارش. برخی از مدرن تا به حال نمونه پوسته بسیار نازک است که این تیم قادر به تصویر برخی از بخش های. “من کمی شوکه به ببینید که چگونه چشمگیر نتایج برای برخی از گونه های” روباه می گوید.

بر اساس گذشته آزمایش محققان می گویند اسیدی شدن اقیانوس است به احتمال زیاد به سرزنش. آنها اذعان دارند که دیگر عوامل مرتبط با اسیدی شدن اقیانوس از جمله آب گرم و کاهش مقدار اکسیژن نیز می تواند نقش بازی کند.

“این است که واقعا شسته و رفته تظاهرات می گوید:” Lukas Jonkers یک سرخپوشان-اقیانوس شناس در دانشگاه برمن که مطالعات پلانکتونيک foraminifera. او می گوید: بسیاری از آنچه شناخته شده در مورد اسیدی شدن اقیانوس می آید از مشاهدات ساخته شده پس از 1950s, وقتی اقیانوس pH در حال حاضر حذف. “آنها در حال نشستن در یک منحصر به فرد گنج وجود دارد و در موزه تاریخ طبیعی.” Jonkers امیدوار است این تیم خود را گسترش دهد به کار اضافی شامل نمونه ها و مکان های.

پژوهشگران را به انجام درست آن با استفاده از “هزاران و هزاران نفر از کوزه” از پلانکتون های ذخیره شده در موزه است. “وجود دارد بیش از هر یک نفر می تواند کار بر روی در طول عمر,” روباه می گوید. او امیدوار است این پژوهش را الهام بخش بیشتر دانشمندان برای کشف اغلب نادیده گرفته موزه مجموعه: “بسیاری از مواد ذخیره شده در موزه ها هستند که فقط در حال انتظار برای مورد بررسی قرار گرفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر